Collaboration with GINATICOT


THIS POST CONTAIN AFFILIATE LINKS / DENNA POST INNEHÅLLER REKLAMLÄNKAR


Playsuit här / shoes här / bag här

HEJ ALLIHOPPA! Hoppas ni hade en underbart veckan! Jag själv hade en lite stressig men bra vecka jag kan säga!! Men idag är det måndag och jag är helt taggad på en ny vecka!! Denna inlägg är i samarbete med @ginatricot och det var inte länge sen jag började samarbeta med dem! Så glad jag är att jag fick en såhär chans i livet !!! Liksom ett stor steg fram i mitt liv!

Den här gula Angelica playsuit är bara perfekt att ha på sig på sommaren när det är så varmt! Materialen är helt fantastiskt och det är så skönt och lätt att använda! Man kan använda den här playsuiten hur man vill, till klubben med klackar, till stranden eller att ta en promenad på stan med att ha några extra / kula detaljer att matcha upp! Jag valde till playsuiten min @mango väskan och @ginatricot skor! De här skorna.. JAG ÄR HELT IKÄR MED DEM! De passar till allt, byxor, jeans, liksom jag behöver inte ens nämna allt, för att de passar till var som helst!!!! Så kula är de inte?!


// Sveiki mielieji... Tikiuosi, kad praeitą savaitę turėjote nuostabią!! Man pačiai, praeita savaitė buvo išties kupina iššūkių ir bėgiojimų iš viens vites į kitą.. Bet, šiandien yra pirmadienis, mano mėgstamiausia savaitės diena... Nes žinot kodėl? Todėl, kad nauja savaitė, nauji planai ateičiai ir viską galiu pradėti nuo pradžių ir lipti, kilti, link savo svajonių!!! Šis postas yra bendradarbiaujant su vienu iš populiariausių švedų brendu @ginatricot.. Ir neperseniausiai pradėjau su jais dirbti. Tokia laiminga buvau, kai gavau pasiūlmą iš jų, tai buvo man didelis žingsnis eiti pirmyn ir nesustoti daryti tai, ką darau!!!

Šis nuostabus vasarinis, tinkantis karštomis dienomis playsuitas yra kažkas nerealaus!! Patogumas neišpasakytas, spalvų pasirinkimas didelis, kokybė nuostabi... Aš galėčiau vardinti ir sakyti tik gerus dalykus apie jį!!! O priderinti prie jo galima viską, nuo aukštakulnių iki kedų ir laisvalaikio aprangos,.. Šiuo atvėju norėjau kažko laisvo, paprasto, tai priderinau prie playsuito savo rankinę iš @mango kurią galite rasti po nuotraukų nuorodą ir nerealius ir tikrai crazy isipiriančius batus, kuriuos taip pat rasite jų nuorodą po nuotraukomis aukščiau!!!

dress här / bag här / shoes här

Ta en liten stund om den här "Minna gröna klänning" som är också från @ginatricot... bästa att ha den på stranden och jag är helt säkert att jag kommer använda den till stan med sneakers eller någonting liknande!!! Grön färg just nu är MUST HAVE i garderoben.. Jag bara älskar den klänningen för att den är så stilig och vackert! Jag matchade upp till den klänningen med "Nova straw bag" som är också från @ginatricor! Och det handlar om att den här väskan är så trendig och den bästa är att ha den till stranden eller som ni ser att den matchar till min klänning så bra som helst!

Hoppas jag gav till er lite tips hur man ska matcha och ha på sig olika alternativ till de olika plagget! Ha en så underbart vecka framför sig och alltid tro på sig själva, för att livet är fantastiskt och följ efter eras drömmer !!!!!! Puss på er och vi hörs snart igen!!!!! xoxo


Būtent dabar esu pamišusi ant žalios ir geltonos spalvos.... Tiesiog einu iš proto dėl šių spalvųųųų!!! Atidarius mano spintą galiu pasakyti, kad žalios pas mane itin sunkiai rastumėt.. Taigi, kai pamačiau šią vasarinę suknelę, kuri yra taip pat iš @ginatricot negalėjau jos praleisti!!! Nuostabiai tinkanti laisva ir neprigludusi prie kūno poilsiui prie jūros ar net su kedais ar kittats bateliais einant į miestą. suknelė, kuri turi savo nuostabias dentales, sagutes ant šono! Ir aš visiškai tikra, kad ją panaudosiu prie įvairiausių atvėjų, ar tai į gimtadienį, ar į miestą atsiderti kavos!!!

Tikiuosi, kad daviau šiek tiek įdėjų prie šių nuostabių rūbelių ir aksesuarų, kuriuos galine įsigyti paspaudę nuorodas po nuotraukomis!!! Ir labai linkiu Jums nuostabios likusios savaitės, siekite savo tikslų, pasitikėkite savimi ir imkit iš gyvenimo viską!!! NES GYVENIMAS, YRA, NUOSTABUS!! Džiaukitės, kiekviena jo akimirka. Bučiuoju ir iki kito karto!!!AND A LITTLE BIT CRAZY PICTURES OF ME!!! BE YOURSELF AND DON'T BE AFRAID TO BE YOU!!! LOTS OF LOOOOVE ❤❤❤Gillar

Kommentarer