Ciekawostki

Moje pierwsze zdjęcie aparatem ... Niestety nie zostało zachowane na dysku komputera :D Stwierdzam , że twardy dysk uznał zdjęcie za zbyt kiepskie do zapamiętania :P Za to mam jedne z pierwszych zdjęć zachowane na telefonie :)

Ta fotografia powstała w czerwcu 2016 roku, jak dobrze pamiętam około 2 tygodnie po zakupieniu aparatu. Na zdjęciu jest moja siostra, Wiktoria . Mały maniak prędkości na rowerze. Nic tylko by jeździła, nawet teraz jak zimno ( chociaż jakby był śnieg to pierwsze są sanki). Miałam aparat tego dnia w ręku, ponieważ chciałam zrobić zdjęcia okolicy. Mała jeździła , a ja spacerkiem czaiłam się na dobre ujęcie przyrody. W pewnej chwili siostra woła. Ja się odwracam , a ona w takiej pozycji jak na zdjęciu :D Nie było szans , żebym zdjęcia nie zrobiła . I tak właśnie powstało pierwsze zdjęcie portretowe mojej Wikulki.

Zdjęcie nie jest może najlepsze pod względem technicznym, ale ma w sobie taki urok, że nie miałabym serca nie pokazać. Tylko popatrzcie na nią :* Ma szkrab pomysły :P

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Witajcie !

Z tej strony Kaja . Miło mi się tutaj pisać i podzielić się z Wami moimi zdjęciami.

Wiem, nie są to może profesjonalne zdjęcia, które zostały doprecyzowane w najdrobniejszym szczególe, przerobione w Photoshopie czy może skopiowane od kogoś innego.

Nic z tych rzeczy.

Zdjęcia są mojego autorstwa i z chęcią się nimi podzielę tutaj na blogu.

Przy każdym zdjęciu będzie opisana historia, dlaczego i jak wyszło zdjęcie.

Uprzedzam, ja jestem , że tak powiem żółtodziobem, i na wielu rzeczach się nie znam :D

Także, zapraszam do oglądania ;)

Likes

Comments