Bezlitosne kobiety - recenzja książki

LIFESTYLE

Pewnie jak większość uwielbiam stronę internetową Bezlitosne.pl - Monika założyła ją z myślą o kobietach, by je bawić, wzruszać i wspierać. Nareszcie powstała książka, którą długo wyczekiwałam. Bezlitosne Kobiety - Seks, Miłość i inne Cierpienia to książka przy której poryczysz się ze wzruszenia, momentami na prawdę jest smutna. Podczas czytania można wylać morze łez, także ze śmiechu! Czytając książkę masz wrażenie, że rozmawiasz z najlepszą przyjaciółką, która wie o Tobie wszystko! Autorki włożyły całe swoje serce w napisanie tej książki i to się czuje!

Ale o czym dokładnie są Bezlitosne Kobiety? Czego nauczyła mnie ta książka? I czy warto mieć ją w swojej bibliotece? Przeczytajcie na dole.


Bezlitosne Kobiety to książka która dzieli się na 3 rozdziały - BEZLITOSNA KOBIETA, ZWIĄZKI, ROZSTANIA. Moim ulubionym rozdziałem jest zdecydowanie rozdział ostatni, jest dość smutny, aczkolwiek ma fragmenty które na pewno Cię rozbawią i dodadzą skrzydeł. W całej książce znajdziecie mnóstwo cytatów ze strony bezlitosne.pl.

Rozdział Pierwszy - przedstawi Wam znane lub te mniej znane kobiety, łączy je jedno - są bezlitosne. Czym charakteryzuje się Kobieta Bezlitosna? Jest piękna (każda z nas jest). mądra i silna. Wspiera inne kobiety, nie rywalizuje z nimi, nie musi być w związku by czuć się szczęśliwa, są szczere ze sobą i znają swoją wartość, są dobrymi ludźmi, ponieważ bycie Bezlitosną Kobietą nie oznacza, że nie ma się serca, dbają o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, mówią głośno co myślą. Ten rozdział wiele dał mi do myślenia, to fair gdy stawiasz siebie na pierwszym miejscu, ponieważ to Twoje życie, Ty decydujesz jak chcesz żeby ono wyglądało.

Rozdział Drugi - związki, ten rozdział dużo Wam o nich opowie. Między innymi dowiecie się na jakie rodzaje dzielą się singielki, na jakie typy podczas podrywu dzielą się mężczyźni i gdzie dokładnie podrywają, czy kobiety mówią gestem czy słowem, a jak właściwie podrywa Kobieta Bezlitosna, czego zdecydowanie nie robić na randkach. W tym rozdziale znajdziesz też super śmieszny poradnik JAK STRACIĆ CHŁOPAKA W WEEKEND.

Rozdział Trzeci - mój ulubiony. Dlaczego? Bo właśnie ten rozdział pokazuje jak My, kobiety jesteśmy silne. Chyba każda z nas wie jak boli gdy ktoś złamie Ci serce. Ten rozdział opowiada wiele takich historii dziewczyn, które po rozstaniu myślały już, że to koniec, że już nic pięknego ich nie czeka. A jednak.. Z tego rozdziału dowiesz się, że pomimo tego, że jakiś Cipeusz Cię rzucił - wciąż jesteś bajeczna! Rozdział uświadomi Ci, że słuchanie kobiecej intuicji jest ważniejsze niż słuchanie serca. Po rozstaniu znajdziesz dużo czasu dla siebie, dlatego to świetna okazja żeby zadbać tylko o siebie - dbaj o swoje pasje, utrzymuj kontakt z bliskimi. Niech nie zniszczą Cię sprawy sercowe.

Bardzo cieszę się, że mogę posiadać egzemplarz książki z dedykacją i autografami Kobiet Bezlitosnych - Moniki i Angeliki. Jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że dziewczyny zapamiętały mnie z Instagrama, gdzie codziennie otrzymują setki komentarzy, to tylko potwierdza fakt, że dziewczyny na prawdę traktują swoich obserwujących jak przyjaciół, których chcą wspierać i rozbawiać. Świetnie im to wychodzi!

Jeżeli bawią Cię bezlitosne obrazki, wiesz co to sarkazm, znasz lub chcesz poznać swoją siłę to książka zdecydowanie dla Ciebie. Przeczytanie jej to jak rozmowa z przyjaciółką przy kieliszku wina i pizzy.

Lubicie bezlitosne.pl ?

  • LIFESTYLE
  • 1159 wyświetleń

Polubienia

Komentarze

Martyna,
Bardzo lubię te stronę ale nie miałam pojęcia że wyszła książka. Chyba się skuszę na jej zakup 😊
tinaha.pl
flaviagutowska
flaviagutowska,
Ja od razu jak się dowiedziałam, że wyszła książka, od razu zamówiłam! 😃 Polecam!
nouw.com/flaviagutowska
wessper,

Muszę ją przeczytać. Odnoszę wrażenie, że ta książka po prostu na mnie czeka. Najbardziej zaintrygowałaś mnie pierwszym rozdziałem. Każda z nas jest bezlitosna, ale każda na swój własny sposób 😊)
wessper.blogspot.com/2017/12/brush-camera-a
flaviagutowska
flaviagutowska,
Cieszę się, że Cię zaciekawiłam! 😊 Ja uwielbiam tą książkę. Myślę, że Tobie również się spodoba! Jestem pewna 😊
nouw.com/flaviagutowska
Martyna,
Często czytam Wyznajemy, więc chętnie skuszę się na książkę Bezlitosne Kobiety, można się nieźle uśmiać ;D
metropolisofbooks.blogspot.com
flaviagutowska
flaviagutowska,
Akurat Wyznajemy, a Bezlitosne to inne strony. Oczywiście, w książce jest wiele momentów przy których można się poryczeć ze śmiechu 😃 Polecam!
nouw.com/flaviagutowska
Wiktoria,
Książka powinna być fajna, może ją zakupie.
www.blogwiktoriaslota.blogspot.com
flaviagutowska
flaviagutowska,
Natalia,
Ciekawa recenzja i książka. Na pewno po nią sięgnę!
gnluduk.blogspot.com/
flaviagutowska
flaviagutowska,
Miło mi to czytać! 😊
nouw.com/flaviagutowska
Nightmares kill me,
Ciekawa recenzja, na pewno przeczytam! Zapraszam do mnie <3
nightmareskillme.blogapot.com
flaviagutowska
flaviagutowska,
Dziękuję za miłe słowa! To pozycja obowiązkowa dla Kobiet! 😊
nouw.com/flaviagutowska
Ipensieribianchi
Ipensieribianchi,
Nie słyszałam o niej, ale zaciekawilaś mnie. 😊
nouw.com/ipensieribianchi
flaviagutowska
flaviagutowska,
Cieszę się, że Cię zainteresowała 😊
nouw.com/flaviagutowska
sxndx
sxndx,
brzmi świetnie!
nouw.com/sxndx
flaviagutowska
flaviagutowska,
Na prawdę polecam 😊
nouw.com/flaviagutowska
Strazaczka,

ciekawa książka

www.strazaczka.pl
priestos
,
Ciekawa recenzja. Zapraszam do mnie ;]

Instagram