Hejka tu Asia i Wika. Wracamy po dwóch miesiącach nieobecności za które Was przepraszamy.

Zaczęła się jesień, tak zwana " Złota jesień " poniżej zobaczycie jak jesień wygląda u nas...

Photo by Asia. Tak oto wygląda jesień. Zdjęcie zostało wykonane wczoraj. Napiszcie czy też wam się podoba to zdjęcie... A jak u Was wygląda jesień? Opiszcie ją w kilku słowach w komentarzu. Z jesienią przyszła też szkóła i obowiązki związane z tym. Obecnie to ja i Wika chodzimy do 2 gim. Mamy swoje obowiązki takie jak np. nauka, praca domowa i inne... Obecnie wolę jak jest lato i jak jest ciepło niż kiedy jest zimno. 🙂🤗 Już tęsknimy za ciepłym latem i za wakacjami.🌴🍍 Kto też tęskni? Jesień zazwyczaj jest zimna, mokra, pochmurna ale też kolorowa. 🍁 Nie za bardzo lubimy jesień. To zimna pora roku ale Zima jest chłodna [...]

To by było na tyle...

Pozdrawiamy 🍁✌❤👑

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Hej, od pewnego czasu mamy kanał na YouTube na który chcemy was serdecznie zaprosić. Nazwa to Kilka słów. Na kanale są już filmiki także jest co oglądać.

Filmy są o tematyce zabawnej jak i poradowej. ❤ Jeżeli spodobają się wam filmy to dajcie łapeczke w górę i subskrybcje. Z góry będziemy wdzięczne... 👍

My wiemy że jeszcze są wakacje ale no już niedługo się skończą i co? Trzeba bendzie wrócić do szkoły, ale nie ma tego złego żeby na dobrze nie wyszło, prawda? Szkoła to nie tylko nauka i praca domowa to również miejsce gdzie można się spotkać z przyjaciółmi. ❤

Niedługo na naszym kanale pojawi się film ,, Jak radzić sobie z nauką. " Zapraszamy!

Pozdrawiamy Asia i Wiktoria!

Likes

Comments

Witajcie!

Jak wam mijają wakacje? U nas jest słoneczne i ciepło. Jeżeli chcecie to wpadajcie na kanał na YouTube. Kilka słów- to jest nazwa kanału.

Ten wpis jest taki ogólny. 😉 Mamy nadzieję że zostaniecie z nami na dłużej. Tu pod spodem jest kilka zdjęć....

To pierwsze zdjęcie jest z wakacji moich ,, Asi ". Spędziłam je nad morzem Bałtyckim. A to drugie jest z wakacji Wiktorii. Spędziłam je w Zakopanem.

Tak wyglądały nasze wakacje... Napewno jeszcze coś ciekawego się przydaży. Wierzymy w to.🌴📷❤

Miłego dnia!

Photo by Asia and Wiktoria.

Likes

Comments

Mamy lato a z latem są nasze kochane wakacje! Trzeba to przyznać kto nie lubi wakacji. Każdy je wręcz uwielbia. A w tym my. Jesteśmy szalone i rozrywkowe. W wakacje mamy zamiar się wyszaleć i wybawić. A jak wy spędzacie swoje wakacje? Napiszcie w komentarzu.

Już zaczęłyśmy wakacje z przytupem. Postanowułyśmy wczoraj zaszaleć i porobić kilka zwariowanych fotek na bloga. Która jest która? A więc ta w bluzce w kropki to ja ,, Asia" a obok mnie jest Wiktoria. Odwiedzajcie nas w wakacje jeżeli znajdziecie czas. Tu macie jeszcze jedno zdjęcie..❤🌞

Wchodźcie nasz kanał na YouTube oto nazwa ,, Kilka słów " . Zapraszamy już jest pierwszy filmik. I przede wszystkim życzymy udanych i zwariowanych wakacji 🌴 !

Asia i Wiktora...

Pozdrowionka 😘

Likes

Comments

,, Żyj chwilą , nie marnuj czasu na siedzenie w domu! ''

Po co tracić czas na siedzę w domu, lepiej wyjść na podwórko i odetchnąć świeżym powietrzem. Jest wiele różnych rzeczy do robienia poza siedzeniem w domu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Likes

Comments

Witajcie drodzy czytelnicy!

Mamy na imię Asia i Wiktoria. Razem będziemy​ prowadzić tego bloga. Wpisy będą raz w tygodniu lub dwa. Jesteśmy szalone i rozrywkowe. Wszędzie jest nas pełno. Mamy nadzieję że blog wam się spodoba i będziecie go odwiedzić. Blog będzie trochę urodowy ,trochę życiowy i poradowy ... Jeśli bendzie taka potrzeba to z ogromną chęcią udzielimy wam rady.

Pozdrawiamy!

Asia i Wiktoria. ❣💗

Likes

Comments