Cześć Wszystkim!

Dawno mnie tu nie było lecz 04.02.2018r. mój synek postanowił opuścić mój brzuszek :D Wiadomo jak to po porodzie musiałam dojść do siebie i ogarnąć dwójkę dzieci. Mam nadzieję , że pozwolą mi na to abym mogła systematycznie dodawać posty. :D

Moi drodzy przedstawiam wam mojego trzeciego mężczyznę a dokładnie drugiego synka Aleksandra :D

Pozdrawiam :D

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Cześć Wszystkim!

W okresie jesienno-zimowym jak i zimowo-wiosennym , w większości dni spędzamy w domu. Dlatego ja i mój mąż zakupiliśmy nawilżacz powietrza, dzięki któremu nasz syn i my sami mniej chorujemy niż zazwyczaj w tym okresie. Taki sprzęt kosztuje ok.400 zł (zależy od funkcji jakie posiada i firmy ). Nasz nawilżacz posiada:

  • Jonizacje (taka jak by inchalacja)
  • Ciepłą mgiełkę
  • Wskaźnik temperatury w pomieszczeniu
  • Możliwość ustawiania wilgotności

Dzięki temu urządzeniu mniej wydajemy na leki i mamy lepiej nawilżone powietrze. Idealnie spisuje się w małych, trudniej wentylowanych mieszkaniach. Moim zdaniem sprzęt warty polecenia. A Wy co sądzicie na ten temat? Polecacie czy raczej odradzacie? Piszcie w komentarzach 😊

Pozdrawiam


Likes

Comments

Cześć Wszystkim !

Ze względu na to , że mój starszy syn Fabian nadal śpi w łóżeczku. Razem z mężem stwierdziliśmy , że nasza kolejna pociecha będzie spać przy nas w gondoli przynajmniej przez jakiś czas. Dlatego każdej mamie polecam taki kocyk z podusią. Jest on dwustronny. Jedna strona jest wykonana z mięciutkiego plushu Minky , a druga bawełniana. Idealnie spisuje się jako pościel do gondoli. Może on służyć również jako mięciutka mata do zabawy dla maleństwa. Taki zestaw tanio możecie zakupić na allegro.

A Wy macie może taki zestaw? Jeśli tak to jak wam się spisuje? Piszcie w komentarzach :D

Pozdrawiam :)

Likes

Comments

Cześć Wszystkim! :D

Z racji , że poród tuż tuż zajęłam się szykowaniem wyprawki dla mojego maleństwa. Po doświadczeniach , które miałam okazje doznać przy moim starszym synku Fabianie zdecydowanie wybieram produkty ''Nivea Baby'' dlatego , że :

  • przede wszystkim nie są one uczulające
  • cena jest przyzwoita
  • jakościowo są bardzo dobre
  • mają bardzo przyjemny i delikatny dla dziecka zapach

Oczywiście to tylko moje zdanie :D A Wy co sądzicie na temat produktów Nivea ? Z chęcią poznam wasz wybór , piszcie w komentarzach :D

Pozdrawiam =D

Likes

Comments

Cześć Wszystkim !

Tak jak już wiecie mam na imię Kamila i jestem młodą mamą. Obecnie wychowuję 18-miesięcznego syna Fabiana oraz spodziewam się kolejnej pociechy.

Na tym blogu chciałabym się podzielić z wami swoimi doświadczeniami z życia młodej mamy jak i żony oraz przedstawić swoje sposoby na niektóre sytuacje.

Pozdrawiam :DLikes

Comments