Christmas post- Adwent Calendar. Part I

Lifestyle, Beauty

Mamy adwent, przepiękny czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Uwielbiam ten czas, uwielbiam oglądać vlogmasy, otwieranie kalendarzy i inspirować się na przystrajanie mieszkania na ten piękny okres. W tym roku mam również dwa kalendarze by umilić sobie czas i odliczanie do Świąt.

Jeden to kalendarz z czekoladkami Milka- nie mogło zabraknąć klasycznego kalendarza z czekoladkami ;)

Drugi to kalendarz z Rituals zawsze chciałam wypróbować kosmetyki z tej firmy ale nigdy nie miałam okazji, a to najlepszy moment.

Dzisiaj przychodzę do Was z pierwszą turą, jak na razie jestem zaskoczona dużymi pojemnościami tych produktów, bo jak wiecie w kalendarzach zazwyczaj są miniaturki, ale przechodząc do produktów, zaczynamy Vlogmas na blogu ;)

Pierwsze okienko wypadło w pierwszą niedzielę adwentu, dlatego nie dziwię się, że znalazłam świeczkę, która naprawdę pięknie pachnie, zapach przypomina mi trochę męski a zarazem lekki, jak sama nazwa wskazuje, zapach jest orientalny ale bardzo mi się podoba.
Drugiego dnia grudnia, znalazłam mgiełkę do ciała, która ma bardzo uspokajający zapach, zapach długo utrzymuje się na skórze.

Moim zdaniem idealnie sprawdzi się latem. Dodatkowym plusem jest to, że mgiełka posiada atomizer i jest niezłej pojemności bo ma aż 20ml.

A teraz przyszedł czas na największy hit, który póki co się trafił, jest to nocny balsam do rąk, który jest dla mnie wybawieniem, po pracy, pracując w sklepie z odzieżą mam bardzo suche ręce po pracy z różnymi tkaninami, wieszakami itd. Zawsze wieczorem nim się smaruje i przez noc cały się wchłania a moje dłonie nie są ani suche ani popękane jak dotychczas. Do tego ten zapach, cudowny .

Tego żelu do mycia w piance jeszcze nie zdążyłam przetestować ale ma tak dobre opinie w internecie, że w najbliższym czasie to sprawdzę, jak widzicie po pojemności, jest spora bo ma aż 50ml. Mogę też powiedzieć, że jak wszystkie kosmetyki dotychczas ma przepiękny zapach.

No i dzisiejsze okienko ;) Mydełko, które niesamowicie pachnie i mega mocno, kostka nie jest zbyt duża ale na wyjazdy idealnie się nada, a po Nowym Roku planuje urlop gdzieś dalej, więc się sprawdzi.

Pięć dni adwentu mamy już za sobą, jutro 6.12.19 Mikołaj, czekacie na Mikołajki ? Ja jutro mam 12 godzin w pracy ale mam nadzieję, że miło upłynie czas w takim dniu i tego się trzymam !

Życzę Wam udanych mikołajek, i do usłyszenia za kilka dni z kolejnym postem adwentowym :)

Polubienia

Komentarze