Lakiery hybrydowe Vasco

hybrydy, manicure

Dzisiaj kilka słów na temat lakierów hybrydowych marki Vasco,które testuję od dłuższego czasu. Jeżeli jesteście ciekawi jak sprawdziły się u mnie zapraszam do czytania.

Posiadam cztery kolory 036,308,705 ,136 który daje efekt 'kociego oka' oraz bazę i top. Moim faworytem od samego początku stał się kolor 306 który ma w sobie pięknie mieniące się kolory.

Lakiery zamknięte są w pięknych czarnych buteleczkach. Vasco w swojej ofercie posiada wiele kolorów,paintów oraz innych akcesoriów które będą potrzebne do wykonania manicure. Lakiery mają pół gęsta konsystencja, która dobrze rozprowadza się po płytce nie zostawiając tzw smug. Rzadko zdarzają się jakie kolwiek odpryski. Baza i top nie przypadły moim upodobaniom,są bardzo rzadkie a top po kilku dniach pęka na paznokciach tworząc pajęczyne.

Wracając do kolorów tak jak wspomniałam moim faworytem jest kolor 306 który można połączyć z granatem tworząc elegancja a zarazem efektowną stylizacje. Kocie oko najlepiej aplikować na kolor bazowy w moim przypadku jest to kolor czarny.705 jest gęstym brokatem, którego obawiałam się jak będzie z kryciem, jednak byłam bardzo zdziwiona że pierwsza warstwa już pięknie kryła płytkę paznokcia. Kolor 036 to mocno nasycony odcień granatu,idealny na jesienne stylizacje. Poniżej możecie zobaczyć stylizacje z kolorem 036 oraz 705.

Podsumowując jestem bardzo zadowolona z krycia oraz trwałości lakierów, co do bazy i topa mam lekkie wątpliwości. Jeżeli używaliście tych lakierów podzielcie się swoją opinią.

Polubienia

Komentarze