Kosmetyki do pielęgnacji włosów i twarzy od Naturalme

Moja skóra bardzo polubiła się z kosmetykami naturalnymi.Coraz częściej przy zakupie nowych kosmetyków szukam tych,które nie posiadają niebezpiecznych składników.Jedną takich firm jest NaturalMe , którą miałam okazję poznać jakiś czas temu i móc wypróbować wybrane produkty.

Wybrałam sobie dwa kosmetyki jakimi są : maska do skóry włosów oraz olej kokosowy.

Zacznijmy od oleju kokosowego.Olej kokosowy możemy kupić w każdym sklepie jak i w aptece. Ja swój wybrałam własnie ze sklepu Naturalme. Produkt znajduję się w plastikowym słoiczku z ciemnego tworzy.Opakowanie otoczone jest niebieską etykieta na której znajdują się podstawowe informacje na temat oleju.Konsystencja jest stała,zbita a przy wyższej temperaturze rozpływa się tj na zdjęciu wyżej. Poniżej podam Wam do czego posłużył mi ten produkt i jakie mam o nim zdanie.

  • Pielęgnacja twarzy- moja twarz po okresie zimowym lekko się wysuszyła,dzięki codziennemu nakładaniu oleju skórka nawilżała się,oraz przestała się złuszczać
  • Regeneracja końcówek włosów- niewielka ilość oleju kokosowego wtarta w końcówki włosów zapobiega łamaniu się oraz rozdwajaniu. Mimo iż często korzystam z prostownicy widać różnicę.
  • Nawilżenie skórek oraz płytki paznokciowej- olej sprawdzi się świetnie podczas nawilżenia płytki oraz skórek. Dzięki zawartym Wit. paznokcie stają się twardsze a skórki są lepiej nawilżone i mniej narażone na zadzieranie się.

Następnym produktem który,miałam okazję testować była maska do włosów,która okazała się strzałem w dziesiątkę .

Dzięki tej masce:

  • włosy mniej się puszyły.
  • Były bardziej nawilżone oraz stały się grubsze.
  • Zmniejszył się łupież,który ostatnim czasem stwarzał mi problemy
  • włosy mniej wypadały podczas kąpieli i rozczesywania włosów.

Produkty które Wam przedstawilam są bardzo wydajne i poprawiają stan naszej skóry oraz włosów. Zdecydowanie wrócę do produktów tej marki.

Polubienia

Komentarze

Gabriela,
Ta maska do skóry głowy mnie szczególnie zainteresowała 😊
ruudegirls.blogspot.com/
Angel
,
zainteresowała mnie ta maska do skóry głowy njak poprzedniczkę
Joanna_majj ,
Jeszcze nigdy nie używałam maski do skóry głowy 😊
oszczednie-modnie-zklasa.blogspot.com
Dominika ,
Nie wiedziałam że olej kokosowy może tak służyć włosom, koniecznie spróbuje w ten sposób trochę zregenerować moje końcówki - rozjaśnianie i prostownica od czasu do czasu im nie służy. A o marce słyszałam wiele dobrego.
littaly.blogspot.com
terii,
Niestety, nie znam tych kosmetyków... jeszcze.
www.lifestyleterii.pl/
Gabriela,
Jestem bardzo zainteresowana tym produktem wiele dobrego słyszałam o tej marce 😊
ruudegirls.blogspot.com