Pokaż cos więcej niż selfie na Instagramie

" Jakie oczekiwania i pojęcie o branży fitness mają mieć osoby śledzące popularne profile? Wyłącznie tak dobre jak kolejne zdjęcie z filtrem…"

TRENING ŻYCIA - Może też napiszę książkę...

" Kiedy myślisz, że nie może być gorzej świat, a raczej ludzie, sprawiają ci jeszcze większą niespodziankę. Okazuje się, że kolejne granice …"

KiF X WU&S czyli ACTIVE PLAYA już w niedzielę

" Przyszedł czas, aby zorganizować coś własnego! Patrząc na zmiany, jakie dokonały się w polskim fitnessie pod kątem organizacji eventów spo…"

Samozwańczy Król social mediów

" Ajjj miałem już nie poruszać takich tematów, jednak po tym co ostatnio usłyszałem na LIVE transmisji u jednego z najpopularniejszych "fitn…"

Dzień 1 - Odmul się

" Zamuła. Stan, który dopada nas w pracy, w domu, a nawet podczas rutyny sportowej. Jeśli uda się nam ją wyeliminować wtedy to, co robimy na…"

VIDEO
KIF SPORT

Jestem kaleką czyli dlaczego warto trenować różne sporty?!

" Tak jestem niepełnosprawny. Lata treningu siłowego bardziej mnie ograniczyły niż rozwinęły. Choć może i moja sylwetka wyróżnia się na tle …"

Niektórzy nie powinni być popularni

" Nasze social media to taka twarz 16 latka, który ma atak trądziku. Wysyp "popularnych pryszczy", w którym każdy chce być wyjątkowy przypom…"

Joga na Wiśle czyli dzień jak co dzień

" Dzień po zaskakująco pozytywnym wydarzeniu czyli Gym Hero Dj Training dostałem zaproszenia na kolejny event, który tylko utwierdził mnie w…"

GYMHERO Training - Czyli jak dobrze zrobić event fitnessowy

" Byłem miło zaskoczony, gdy marka GymHero zaprosiła mnie na event treningowy, który od samego początku był dla mnie strzałem w 10-tkę. Moty…"

JAKOŚĆ, nie ilość! Czyli czego brakuje branży fitness (Ciekawe osoby zmieniające fitness)

" Nowe media dały możliwość wszystkim, aby stać się rozpoznawalnym. Instagram pęka od trenerów personalnych, początkujących gwiazd fitnessu …"

adidas Women #HereToCreate

" Fitness stał się głównym nurtem życia wielu ludzi w Polsce, a jeśli duże marki zaczynają to wykorzystywać to znak, że potencjał jest wciąż…"

Jakie oczekiwania i pojęcie o branży fitness mają mieć osoby śledzące popularne profile? Wyłącznie tak dobre jak kolejne zdjęcie z filtrem. Sprzedaż marzeń trwa. Możesz być piękna, możesz być fit, możesz być zawodniczka Bikini Fitness, wystarczy ch…

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments