Kontakta oss

Vi arbetar hårt för att vara den bästa platsen att blogga på och Nouw är idag Nordens största bloggportal.

När du mailar ditt ärende till oss, glöm inte att skriva:
- Vilken blogg det gäller
- Gäller det ett speciellt inlägg, länka till inlägget
- Förklara ditt ärende utförligt
- Om det gäller mobil, dator eller app

Om du följer punkterna ovan kommer vi att kunna hjälpa dig snabbare :)

E-post: info@nouw.com
Nouw: Nouw

Tänk på att Nouw enbart skickar e-post från nouw.com-adresser (ex: info@nouw.com). Är du osäker på om personen som kontaktat dig arbetar för Nouw? Eposta oss gärna på info@nouw.com

På Nouw förekommer sk intressebaserad annonsering. Läs mer eller ändra inställningar »


om cookies
Local Offices

Göteborg

Nouw Media AB
Box 53110
S-40015 Göteborg
Sverige

Stockholm

Nouw Media AB
Alströmergatan 22
C/O Office Room
112 47 Stockholm
Sverige

København

Nouw Media AB
Ny Østergade 9, 2. sal
1101 København K
Danmark

Warszawa

Nouw Media AB
Zebra Tower
Mokotowska 1
00-640 Warszawa

Some of our clients

Loreal logo
Nike logo
Rayban logo
Zalando logo
Daniel logo
Ginatricot logo
Derma logica logo
Estee lauder logo

Nouws redaktion

Danmark
Jennifer Geertsen
Country Manager & Sales
jennifer@nouw.com
Finland
Camilla Czakan
Editor
camilla@nouw.com
Norge
Karoline Smaadal
Country Manager & Sales
karoline@nouw.com
Polen
Marta Miecznikowska
Editor
marta.miecznikowska@nouw.com
Sverige
Elin Skoglund
Editorial Manager & Expansion Manager
elin@nouw.com
Frida Björnör
Content & User Experience
frida@nouw.com
Tess Björkman
Marketing Manager Finland & Norway
tess@nouw.com
Staff
Magnus Karlsson
CEO
magnus@nouw.com
Kenneth Jacobsen
Chief of Product
kenneth@nouw.com
George Josefsson
CTO
george@nouw.com
Support
info@nouw.com
Sales & advertising
Reza Khazeni
Sales / Advertising
reza@nouw.com
Advertising
sales@nouw.com

Grafiskt material

Nouw logo
Logotyp
transparent vit, SVG
transparent vit, PNG
 
Nouw logo
Logotyp
transparent svart, SVG
transparent svart, PNG
 
Nouw logo
Symbol
transparent vit, SVG
 
Nouw logo
Symbol
transparent svart, SVG
 
Nouw logo
Ikon
PNG