Kontakta oss

Vi arbetar hårt för att vara den bästa platsen att blogga på och Nouw är idag Nordens största bloggportal.

På Nouw förekommer sk intressebaserad annonsering. Läs mer eller ändra inställningar »


om cookies

När du mailar ditt ärende till oss, glöm inte att skriva:
- Vilken blogg det gäller
- Gäller det ett speciellt inlägg, länka till inlägget
- Förklara ditt ärende utförligt
- Om det gäller mobil, dator eller app

Om du följer punkterna ovan kommer vi att kunna hjälpa dig snabbare :)

E-post: info@nouw.com
Nouw: Nouw

Tänk på att Nouw enbart skickar e-post från nouw.com-adresser (ex: info@nouw.com). Är du osäker på om personen som kontaktat dig arbetar för Nouw? Eposta oss gärna på info@nouw.com

Local Offices

Göteborg

Nouw Media AB
Box 53110
S-40015 Göteborg
Sweden

Stockholm

Nouw Media AB
C/O Office Room
Alströmergatan 22
112 47 Stockholm
Sweden

Helsingfors

Nouw Media AB
Spaces Postitalo
Mannerheiminaukio 1
Helsinki, 00100
Finland

Oslo

Nouw Media AB
Spaces Kvadraturen
Tollbugata 8 A and B
0152 Oslo
Norway

Warzawa

Nouw Media AB
Zebra Tower
Mokotowska 1
00-640 Warszawa
Poland

Some of our clients

Loreal logo
Nike logo
Rayban logo
Zalando logo
Daniel logo
Ginatricot logo
Derma logica logo
Estee lauder logo
Sweden, Sales
Advertising
sales@nouw.com
Annie Karlsson
Key Account Manager
annie.karlsson@nouw.com
Reza Khazeni
Key Account Manager
reza@nouw.com
Josefin Larsen
Campaign Manager
josefin@nouw.com
Sanna Wallin
Sales Support
sanna.wallin@nouw.com
Sweden, Staff
Magnus Karlsson
CEO
magnus@nouw.com
Kenneth Jacobsen
Chief of Product
kenneth@nouw.com
George Josefsson
CTO
george@nouw.com
Elin Skoglund
Editor-in-chief
elin@nouw.com
Tess Björkman
International Marketing Manager
tess@nouw.com
Frida Björnör
Content & User Experience
frida@nouw.com
Denmark
Jennifer Geertsen
Country Manager & Sales
jennifer@nouw.com
Finland
Viola Pesonen
Sales
viola.pesonen@nouw.com
Roosa Rahkonen
Editor
roosa.rahkonen@nouw.com
Jenna Tuhkanen
Editor
jenna.tuhkanen@nouw.com
Norway
Karoline Smaadal
Country Manager & Sales
karoline@nouw.com
Line Leknesund
Editor
line.leknesund@nouw.com
Poland
Marta Miecznikowska
Editor
marta.miecznikowska@nouw.com
Support
Support
info@nouw.com

Grafiskt material

Nouw logo
Logotyp
transparent vit, SVG
transparent vit, PNG
 
Nouw logo
Logotyp
transparent svart, SVG
transparent svart, PNG
 
Nouw logo
Symbol
transparent vit, SVG
 
Nouw logo
Symbol
transparent svart, SVG
 
Nouw logo
Ikon
PNG