SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Bardzo staramy się, aby być się jak najlepszym miejscem do blogowania i dzisiaj Nouw należy do największych portali blogowych w Szwecji.

Jeżeli masz pytania lub uwagi dotyczące Nouw, skontaktuj się z nami poprzez:

E-mail: info@nouw.com
Nouw: nouw.com/nouw

Warszawa
Nouw Media AB
Zebra Tower
Mokotowska 1
00-640 Warszawa

Göteborg (HQ)
Nouw Media AB
Box 53110
S-400 15 Göteborg
Sweden

Pamiętaj, że Nouw wysyła wiadomości wyłącznie z adresów nouw.com (np. info@nouw.com). Nie jesteś pewien, czy osoba, która skontaktowała się z Tobą, pracuje w Nouw? Napisz do nas na info@nouw.com

W Nouw mamy do czynienia z tzw. reklamami celowanymi (targetowanymi). Czytaj więcej lub zmień ustawienia »


om cookies
Local Offices

Göteborg

Nouw Media AB
Box 53110
S-40015 Göteborg
Sverige

Stockholm

Nouw Media AB
Alströmergatan 22
C/O Office Room
112 47 Stockholm
Sverige

København

Nouw Media AB
Ny Østergade 9, 2. sal
1101 København K
Danmark

Warszawa

Nouw Media AB
Zebra Tower
Mokotowska 1
00-640 Warszawa

Some of our clients

Loreal logo
Nike logo
Rayban logo
Zalando logo
Daniel logo
Ginatricot logo
Derma logica logo
Estee lauder logo

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dania
Jennifer Geertsen
Country Manager & Sales
jennifer@nouw.com
Finlandia
Camilla Czakan
Editor
camilla@nouw.com
Norwegia
Karoline Smaadal
Country Manager & Sales
karoline@nouw.com
Polska
Marta Miecznikowska
Editor
marta.miecznikowska@nouw.com
Szwecja
Elin Skoglund
Editorial Manager & Expansion Manager
elin@nouw.com
Frida Björnör
Content & User Experience
frida@nouw.com
Tess Björkman
Marketing Manager Finland & Norway
tess@nouw.com
Staff
Magnus Karlsson
CEO
magnus@nouw.com
Kenneth Jacobsen
Chief of Product
kenneth@nouw.com
George Josefsson
CTO
george@nouw.com
Support
info@nouw.com
Sales & advertising
Reza Khazeni
Sales / Advertising
reza@nouw.com
Advertising
sales@nouw.com

Materiał graficzny

Nouw logo
Logotyp
przezroczysty biały, SVG
przezroczysty biały, PNG
 
Nouw logo
Logotyp
przezroczysty czarny, SVG
przezroczysty czarny, PNG
 
Nouw logo
Symbol
przezroczysty biały, SVG
 
Nouw logo
Symbol
przezroczysty czarny, SVG
 
Nouw logo
Ikona
PNG