SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Bardzo staramy się, aby być się jak najlepszym miejscem do blogowania i dzisiaj Nouw należy do największych portali blogowych w Szwecji.

W Nouw mamy do czynienia z tzw. reklamami celowanymi (targetowanymi). Czytaj więcej lub zmień ustawienia »


om cookies

Jeżeli masz pytania lub uwagi dotyczące Nouw, skontaktuj się z nami poprzez:

E-mail: info@nouw.com
Nouw: nouw.com/nouw

Warszawa
Nouw Media AB
Zebra Tower
Mokotowska 1
00-640 Warszawa

Göteborg (HQ)
Nouw Media AB
Box 53110
S-400 15 Göteborg
Sweden

Pamiętaj, że Nouw wysyła wiadomości wyłącznie z adresów nouw.com (np. info@nouw.com). Nie jesteś pewien, czy osoba, która skontaktowała się z Tobą, pracuje w Nouw? Napisz do nas na info@nouw.com

Local Offices

Gothenburg

Nouw Media AB
Box 53110
S-40015 Göteborg
Sweden

Stockholm

Nouw Media AB
C/O Office Room
Alströmergatan 22
112 47 Stockholm
Sweden

Helsinki

Nouw Media AB
Spaces Postitalo
Mannerheiminaukio 1
Helsinki, 00100
Finland

Oslo

Nouw Media AB
Spaces Kvadraturen
Tollbugata 8 A and B
0152 Oslo
Norway

Warsaw

Nouw Media AB
Zebra Tower
Mokotowska 1
00-640 Warszawa
Poland

Some of our clients

Loreal logo
Nike logo
Rayban logo
Zalando logo
Daniel logo
Ginatricot logo
Derma logica logo
Estee lauder logo
Sweden, Sales
Advertising
sales@nouw.com
Annie Karlsson
Key Account Manager
annie.karlsson@nouw.com
Reza Khazeni
Key Account Manager
reza@nouw.com
Josefin Larsen
Campaign Manager
josefin@nouw.com
Sanna Wallin
Sales Support
sanna.wallin@nouw.com
Sweden, Staff
Magnus Karlsson
CEO
magnus@nouw.com
Kenneth Jacobsen
Chief of Product
kenneth@nouw.com
George Josefsson
CTO
george@nouw.com
Elin Skoglund
Editor-in-chief
elin@nouw.com
Tess Björkman
International Marketing Manager
tess@nouw.com
Frida Björnör
Content & User Experience
frida@nouw.com
Denmark
Jennifer Geertsen
Country Manager & Sales
jennifer@nouw.com
Finland
Viola Pesonen
Sales
viola.pesonen@nouw.com
Roosa Rahkonen
Editor
roosa.rahkonen@nouw.com
Jenna Tuhkanen
Editor
jenna.tuhkanen@nouw.com
Norway
Karoline Smaadal
Country Manager & Sales
karoline@nouw.com
Line Leknesund
Editor
line.leknesund@nouw.com
Poland
Marta Miecznikowska
Editor
marta.miecznikowska@nouw.com
Support
Support
info@nouw.com

Materiał graficzny

Nouw logo
Logotyp
przezroczysty biały, SVG
przezroczysty biały, PNG
 
Nouw logo
Logotyp
przezroczysty czarny, SVG
przezroczysty czarny, PNG
 
Nouw logo
Symbol
przezroczysty biały, SVG
 
Nouw logo
Symbol
przezroczysty czarny, SVG
 
Nouw logo
Ikona
PNG