KONTAKT OSS

Nouw jobber hardt for å være det beste stedet å blogge på.

Hvis du har spørsmål eller synspunkter angående Nouw, kan du kontakte oss på:

E-post: info@nouw.com
Nouw: Nouw

Göteborg
Nouw Media AB
Box 53110
S-40015 Göteborg
Sverige

Nouw sender bare e-post fra nouw.com-adresser (f.eks.: info@nouw.com). Er du usikker på om personen som har kontaktet deg, jobber for Nouw? Send oss gjerne en e-post på info@nouw.com

På Nouw forekommer det såkalt INTERESSEBASERT ANNONSERING. Les mer eller endre innstillinger »


om cookies
Local Offices

Göteborg

Nouw Media AB
Box 53110
S-40015 Göteborg
Sverige

Stockholm

Nouw Media AB
Alströmergatan 22
C/O Office Room
112 47 Stockholm
Sverige

København

Nouw Media AB
Ny Østergade 9, 2. sal
1101 København K
Danmark

Warszawa

Nouw Media AB
Zebra Tower
Mokotowska 1
00-640 Warszawa

Some of our clients

Loreal logo
Nike logo
Rayban logo
Zalando logo
Daniel logo
Ginatricot logo
Derma logica logo
Estee lauder logo

NOUWS REDAKSJON

Danmark
Jennifer Geertsen
Country Manager & Sales
jennifer@nouw.com
Finland
Camilla Czakan
Editor
camilla@nouw.com
Norge
Karoline Smaadal
Country Manager & Sales
karoline@nouw.com
Poland
Marta Miecznikowska
Editor
marta.miecznikowska@nouw.com
Sverige
Elin Skoglund
Editorial Manager & Expansion Manager
elin@nouw.com
Frida Björnör
Content & User Experience
frida@nouw.com
Tess Björkman
Marketing Manager Finland & Norway
tess@nouw.com
Staff
Magnus Karlsson
CEO
magnus@nouw.com
Kenneth Jacobsen
Chief of Product
kenneth@nouw.com
George Josefsson
CTO
george@nouw.com
Support
info@nouw.com
Sales & advertising
Reza Khazeni
Sales / Advertising
reza@nouw.com
Advertising
sales@nouw.com

Grafisk materiale

Nouw logo
Logo
gjennomsiktig hvit, SVG
gjennomsiktig hvit, PNG
 
Nouw logo
Logo
gjennomsiktig svart, SVG
gjennomsiktig svart, PNG
 
Nouw logo
Symbol
gjennomsiktig hvit, SVG
 
Nouw logo
Symbol
gjennomsiktig svart, SVG
 
Nouw logo
Icon
PNG