Kontakt oss

Nouw jobber hardt for å være det beste stedet å blogge på.

På Nouw forekommer det såkalt INTERESSEBASERT ANNONSERING.Learn more or change settings »


about cookies
Hvis du har spørsmål eller synspunkter angående Nouw, kan du kontakte oss på:

E-post:info@nouw.com
Nouw: Nouw

Nouw sender bare e-post fra nouw.com-adresser (f.eks.: info@nouw.com). Er du usikker på om personen som har kontaktet deg, jobber for Nouw? Send oss gjerne en e-post på info@nouw.com

Local Offices

Gothenburg

Nouw Media AB
Box 53110
S-40015 Gothenburg (HQ)
Sweden

Stockholm

Nouw Media AB
C/O No18
Birger Jarlsgatan 18
114 34 Stockholm
Sweden

Helsinki

Nouw Media AB
Spaces Postitalo
Mannerheiminaukio 1
Helsinki, 00100
Finland

Oslo

Nouw Media AB
Spaces Kvadraturen
Tollbugata 8 A and B
0152 Oslo
Norway

Warsaw

Nouw Media AB
Zebra Tower
Mokotowska 1
00-640 Warsaw
Poland

Some of our clients

Loreal logo
Nike logo
Rayban logo
Zalando logo
Daniel logo
Ginatricot logo
Derma logica logo
Estee lauder logo
Sweden, Sales
Advertising
sales@nouw.com
Reza Khazeni
Key Account Manager
reza@nouw.com
Josefin Larsen
Campaign Manager
josefin@nouw.com
Sweden, Staff
Magnus Karlsson
CEO
magnus@nouw.com
Kenneth Jacobsen
Chief of Product
kenneth@nouw.com
George Josefsson
CTO
george@nouw.com
Elin Skoglund
Editor-in-chief
elin@nouw.com
Tess Björkman
International Marketing Manager
tess@nouw.com
Frida Björnör
Content & User Experience
frida@nouw.com
Denmark
Jennifer Geertsen
Sales
jennifer@nouw.com
Amanda Sand
Editor
amanda.sand@nouw.com
Finland
Viola Pesonen
Sales
viola.pesonen@nouw.com
Roosa Rahkonen
Editor
roosa.rahkonen@nouw.com
Spain
Jenna Tuhkanen
Profile Manager
jenna.tuhkanen@nouw.com
Norway
Line Leknesund
Sales
line.leknesund@nouw.com
Maria Hermansen
Sales
maria.hermansen@nouw.com
Poland
Marta Miecznikowska
Editor
marta.miecznikowska@nouw.com
Support
Support
info@nouw.com

Grafisk materiale

Nouw logo
Logo
gjennomsiktig hvit, SVG
gjennomsiktig hvit, PNG
 
Nouw logo
Logo
gjennomsiktig svart, SVG
gjennomsiktig svart, PNG
 
Nouw logo
Symbol
gjennomsiktig hvit, SVG
 
Nouw logo
Symbol
gjennomsiktig svart, SVG
 
Nouw logo
Logo
PNG