OTA MEIHIN YHTEYTTÄ

Teemme kovasti töitä ollaksemme paras paikka blogata ja Nouw on tänä päivänä yksi Ruotsin suurimmista blogiportaaleista.

Jos sinulla on kysymyksiä tai mielipiteitä koskien Nouwia, ota meihin yhteyttä:

S-posti: info@nouw.com
Nouw: Admin

Göteborg (Postiosoite)
Nouw Media AB
Box 53110
400 15 Göteborg
Sweden

Muista, että Nouw lähettää sähköpostia vain nouw.com-osoitteista (esim. info@nouw.com). Oletko epävarma, onko sinuun yhteyttä ottanut henkilö Nouwin palveluksessa? Lähetä postia osoitteeseen info@nouw.com

Nouwilla on niin kutsuttua mielenkiintoon pohjautuvaa ilmoittelua. Lue lisää tai vaihda asetuksia. »


om cookies
Local Offices

Göteborg

Nouw Media AB
Box 53110
S-40015 Göteborg
Sverige

Stockholm

Nouw Media AB
Alströmergatan 22
C/O Office Room
112 47 Stockholm
Sverige

København

Nouw Media AB
Ny Østergade 9, 2. sal
1101 København K
Danmark

Warszawa

Nouw Media AB
Zebra Tower
Mokotowska 1
00-640 Warszawa

Some of our clients

Loreal logo
Nike logo
Rayban logo
Zalando logo
Daniel logo
Ginatricot logo
Derma logica logo
Estee lauder logo

NOUWIN TOIMITUS

Tanska
Jennifer Geertsen
Country Manager & Sales
jennifer@nouw.com
Suomi
Camilla Czakan
Editor
camilla@nouw.com
Norja
Karoline Smaadal
Country Manager & Sales
karoline@nouw.com
Poland
Marta Miecznikowska
Editor
marta.miecznikowska@nouw.com
Ruotsi
Elin Skoglund
Editorial Manager & Expansion Manager
elin@nouw.com
Frida Björnör
Content & User Experience
frida@nouw.com
Tess Björkman
Marketing Manager Finland & Norway
tess@nouw.com
Staff
Magnus Karlsson
CEO
magnus@nouw.com
Kenneth Jacobsen
Chief of Product
kenneth@nouw.com
George Josefsson
CTO
george@nouw.com
Support
info@nouw.com
Sales & advertising
Reza Khazeni
Sales / Advertising
reza@nouw.com
Advertising
sales@nouw.com

Graafinen materiaali

Nouw logo
Logotyyppi
läpinäkyvä valkoinen, SVG
läpinäkyvä valkoinen, PNG
 
Nouw logo
Logotyyppi
läpinäkyvä musta, SVG
läpinäkyvä musta, PNG
 
Nouw logo
Symboli
läpinäkyvä valkoinen, SVG
 
Nouw logo
Symboli
läpinäkyvä musta, SVG
 
Nouw logo
Kuvake
PNG