KONTAKT OS

Vi arbejder hårdt på at være det bedste blogportal, og i dag er Nouw en af Nordens største blogportaler.

Hvis du har spørgsmål eller kommentarer om Nouw, kan du kontakte os på:

E-mail: info@nouw.com
Nouw: Admin

København
Nouw Media AB
Ny Østergade 9, 2. sal
1101 København K
Danmark

Göteborg (Postadresse)
Nouw Media AB
Box 53110
S-40015 Göteborg
Sverige

Husk, at Nouw kun sender e-mails fra nouw.com-adresser (f.eks.: info@nouw.com). Er du i tvivl, om den person, der har kontaktet dig, arbejder for Nouw? Så send en e-mail til info@nouw.com

På Nouw forekommer der såkaldt interessebaseret annoncering. Læs mere eller ændr indstillinger »


om cookies
Local Offices

Göteborg

Nouw Media AB
Box 53110
S-40015 Göteborg
Sverige

Stockholm

Nouw Media AB
Alströmergatan 22
C/O Office Room
112 47 Stockholm
Sverige

København

Nouw Media AB
Ny Østergade 9, 2. sal
1101 København K
Danmark

Warszawa

Nouw Media AB
Zebra Tower
Mokotowska 1
00-640 Warszawa

Some of our clients

Loreal logo
Nike logo
Rayban logo
Zalando logo
Daniel logo
Ginatricot logo
Derma logica logo
Estee lauder logo

NOUWS REDAKTION

Danmark
Jennifer Geertsen
Country Manager & Sales
jennifer@nouw.com
Finland
Camilla Czakan
Editor
camilla@nouw.com
Norge
Karoline Smaadal
Country Manager & Sales
karoline@nouw.com
Poland
Marta Miecznikowska
Editor
marta.miecznikowska@nouw.com
Sverige
Elin Skoglund
Editorial Manager & Expansion Manager
elin@nouw.com
Frida Björnör
Content & User Experience
frida@nouw.com
Tess Björkman
Marketing Manager Finland & Norway
tess@nouw.com
Staff
Magnus Karlsson
CEO
magnus@nouw.com
Kenneth Jacobsen
Chief of Product
kenneth@nouw.com
George Josefsson
CTO
george@nouw.com
Support
info@nouw.com
Sales & advertising
Reza Khazeni
Sales / Advertising
reza@nouw.com
Advertising
sales@nouw.com

Grafisk materiale

Nouw logo
Logo
gennemsigtig hvid, SVG
gennemsigtig hvid, PNG
 
Nouw logo
Logo
gennemsigtig sort, SVG
gennemsigtig sort, PNG
 
Nouw logo
Symbol
gennemsigtig hvid, SVG
 
Nouw logo
Symbol
gennemsigtig sort, SVG
 
Nouw logo
Icon
PNG