Dzień dobry czytelnicy !

No tak... hmmm co dalej...i to jest to - świeżynka, laiczka totalnie nie obeznana w tym dziewczyna próbuje założyć bloga i co trudniejsze - napisac swój pierwszy post. Czemu dopiero teraz, skoro era blogowa już od dawien dawna jest tak popularna? Otóż czynników jest wiele. A to się Klaudii wydawało, że nie znajdzie czasu, a to tak sobie myślała, że się do tego nie nadaje, a to nie odnajdywała natchnienia, a to juz próbowała, zaczynała coś skrobała by za chwile powiedzieć : ''też mi coś - kolejny z milionów blogów'' zym skutecznie się demotywowała.

Dzisiaj ta sama Klaudia usiadła przed komputerem i postanowiła ostatecznie, że chce się dzielić ze światem (hmm no tak póki co z jego garstką ) swoimi najciekawszymi momentami z życia, zanudzać społeczeństwo swoimi newsami i ekscytacjami, pokazywać pasje i zainteresowania, drobnostki i głupoty również.

Także postanowiłam na początek się z wami przywitać i trochę przedstawić, żebyśmy mogli się lepiej poznać. :)

No więc może skończę tą palpaninę o maśle maślanym i przejdę do konkretów

Nazywam się Klaudia, choć nie lubię gdy bliskie osoby zwracają się do mnie po imieniem. Lat mam 23 i pochodzę z Białogardu ( mimo, że uroki morza, piasku lata na plaży są nieopisane i co rok kuszą tak samo to od roku moim miastem jest Bełchatów ). Od niespełna 5 lat jestem mamą Nikoli - anioła, cuda, księżniczki która wywróciłą moje życie do góry nogami za co chwała jej.


Moje hobby? hmmm....

  • Śpiew - o tak ! - to coś co kocham i kochać nie przestanę. Już nie pamiętam kiedy dokładnie to się zaczeło ale tak szczerze podejrzewam, że już w łonie matki śpiewałam pierwsze piosenki. Nie ważne czy się wali czy pali, czy mam smutki czy nie wystarczy tylko włączyć podkład i jestem jak nowo narodzona.
  • Zdjęcia - tą pasję odkryłam niedawno i w sumie przez przypadek. Zawsze lubiłam robić selfie ze znajomymi, potem je obrabiać ale od niedawna odkryłam że statyka, krajobrazy, flatlay to to co naprawdę chcę fotografować. Narazie to moje początki ale przecież każdy od czegoś zaczynał.Jeśli chcielibyście ocenić jak mi to idzie - zapraszam na instagram
  • I wiecie co? W trakcie pisania do was, zauważyłam, że mimo że kompletnie nie wiedziałam jak się do tego zabrać coraz bardziej mi się to podoba, także będę się starała zawsze wam coś od siebie wydukać.

A tym czasem nie zanudzam i zapraszam na powitalną kawę!

Likes

Comments