Cześć!

Mam na imię Dominika i założyłam ten blog po to, abyście mogli mnie bliżej poznać, niż tylko poprzez krótkie posty na IG.

Nad blogiem zastanawiałam się już długo, tylko zawsze nurtowało mnie jedno najważniejsze pytania co ja tu będę pisać. Z biegiem czasu uświadomiłam sobie, że przecież większość bloggerów zadawała sobie to pytanie. Dlaczego ja bym nie mogła spróbować swoich sił?

Co lubię? Moją chyba jedyną pasją poza oglądaniem seriali :D jest fotografia. Ta pasja rozwijała się u mnie już po szkole gimnazjalnej, a konkretną lustrzankę kupiłam dopiero na drugim roku studiów. Obecnie dysponuję sprzętem Canon 750D + trzema obiektywami ( głównie fotografuje tym: EF 50mm f/1.8 II). Na pewno będę chciała pokazać Wam parę moich prac :) Największą radość czerpię z prowadzenia Instagramu, który stał się dla mnie drugim światem. Możecie mnie zaleźć pod nazwą @ciemnooka4


Co robię? Obecnie moje dalsze plany stoją pod znakiem zapytania "?" Mieszkam w Olsztynie razem z chłopakiem i naszym nowym kotkiem.

Na początku lutego ('18) zakończyłam naukę na kierunku Inżynieria Środowiska. Jeszcze niedawno chciałam iść na magistra, jednak moje plany sporo się pozmieniały. Nie planuje już pójścia na II stopień tych studiów, nie wiem czy iść na coś innego (czas pokaże) i zaczynam szukać pracy.

Likes

Comments