Czy niespokojny Neymar zdecyduje się zmienić?

Mecz grupowy Ligi Mistrzów dobiegł końca, Paris Saint Germain również z powodzeniem wszedł w puchar z pierwszym miejscem w grupie. W tej grze Paris Saint-Germain 5-0 z łatwością pokonał Galatasaray sk. Paris Saint Germain zaczął od Neymara, Kyliana Mbappa i Mauro Icardiego i grał szczególnie dobrze przez cały mecz. Białe koszulki piłkarskie są dla nich tak energiczne. Bardziej ekscytujące będzie posiadanie Paris Saint Germain w Lidze Mistrzów.

Neymar czuł, że cała osoba była dojrzała i stabilna po tym okresie ciszy. Sędzia wziął rzut karny, a Neymar podał piłkę do rezerwowego Edisona Cavaniego, zamiast samemu podjąć karę. To Neymar się zmienił. To tylko podróbka. Neymar jest właściwie graczem z wysokim EQ i IQ, ale ma niestabilne serce. Jeśli będzie gotów z całego serca walczyć o piłkę nożną, wierzę, że będzie także świetnym piłkarzem.

Teraz Neymar nie ma już czasu na wybór. Powinien dobrze walczyć o Koszulka Paris Saint-Germain. Po tylu wydarzeniach Paris Saint Germain jest skłonny zaakceptować Neymara. Powinien wiedzieć, jak docenić zespół. Neymar, daj spokój, mam nadzieję, że udowodni swoją siłę silnym przekonaniem i wygra Ligę Mistrzów dla zespołu.

Likes

Comments