Startuje trzecia edycja Akademii Najemcy Walter Herz

Pierwsza, ogólnopolska Akademia Najemcy firmy Walter Herz zaprasza na kolejny cykl spotkań

Akademia Najemcy Walter Herz, której formuła oparta jest na praktycznych warsztatach, podczas których uczestnicy wymieniają poglądy i doświadczenia związane z segmentem komercyjnym rynku nieruchomości w Polsce, ma już na swoim koncie dwa cykle warsztatów.

Panele moderowane przez legitymujących się wieloletnim doświadczeniem ekspertów, doradców, negocjatorów, zarządców, architektów i prawników, którzy dzielą się swoją wiedzą na temat wynajmu i użytkowania powierzchni komercyjnych, zapisów umów, relokacji biur, renegocjacji kontraktów, a także efektywnego wykorzystania powierzchni i trendów w aranżacji przestrzeni biurowej, zyskały już uznanie w całym kraju.

W stacjonarnych warsztatach, które odbywały się m.in. Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Karpaczu i Bydgoszczy wzięli udział przedstawiciele ponad 100 firm z wszystkich regionów Polski. Prekursorski projekt Walter Herz przyniósł spektakularny sukces, a twórcy Akademii Najemcy przygotowali już następny blok wykładów. Podobnie, jak w przypadku poprzednich wydań, tematy kolejnych sesji obejmują kwestie, które szczególnie nurtują najemców powierzchni komercyjnych.

Na warsztaty otwierające trzecią edycję Akademii Najemcy Walter Herz, które odbędą się 10. października br., organizatorzy zapraszają przedstawicieli firm z różnych branż z całego kraju, a także wszystkich najemców zainteresowanych wszelkimi aspektami związanymi z procesem wynajmubiur. Pierwszy panel z nowego cyklu spotkań poświęcony będzie zagadnieniom związanym z pakietami zachęt, jakie oferują aktualnie właściciele budynków, wynajmujących powierzchnie biurowe.

Uczestnicy najbliższego zjazdu poznają wachlarz oferowanych na rynku wariantów i narzędzi możliwych do wykorzystania w procesie negocjacji warunków wynajmu powierzchni. Zdobędą informacje o rodzajach zachęt kierowanych do najemców, wysokości i formie proponowanych zniżek oraz rodzajach bonusów. Dowiedzą się, jak wybrać najkorzystniejszą z możliwych opcji.

Kolejny panel, który zaplanowany został na 7. listopada br. przyniesie zgromadzonym odpowiedzi na pytania związane z zapisami umów wynajmu i rolą prawnika w toku uzgadniania warunków kontraktów. Podczas szkolenia, które odbędzie się 5. grudnia br. omówione zostaną kwestie dotyczące relokacji biur i renegocjacji umów. Podczas warsztatów projektowych, które będą miały miejsce 15. stycznia 2019 roku zaprezentowane zostaną z kolei różne warianty rozwiązań stosowanych w aranżacji przestrzeni biurowej.

Inicjatorem przedsięwzięcia jest firma Walter Herz, która jest wiodącym na rynku, polskim podmiotem prowadzący działalność w sektorze nieruchomości komercyjnych. Eksperci Walter Herz świadczą kompleksowe usługi w zakresie doradztwa inwestycyjnego, zapewniając pełną obsługę firmom oraz instytucjom związanym z rynkiem nieruchomości. Agencja wpiera klientów w poszukiwaniu i wynajmie powierzchni, komercjalizacji inwestycji, a także procesie zarządzania i administrowania projektami.

Więcej informacji https://akademianajemcy.pl/

Autor: Walter Herz

Polubienia

Komentarze