Boskie Magnolie

Piękne me Magnolie. Zwracam się do Was cudowne, mądre Kobiety tego świata. Również do Ciebie, która patrząc w lustro widzi tak wiele wad i chce być „lepszą wersją siebie”, pragnie się naprawiać, ulepszać i zmieniać (swoje ciało, swój umysł).

Wszystkie jesteśmy zmianą i w niej samej nie ma niczego złego, bo przecież za zmianą podąża energia, ruch. Jest dynamika, która składania nas do działania i rozwoju, to chcę coś powiedzieć Tobie i Wam wszystkim. Jesteś, jesteście piękne, cudowne, mądre i wartościowe takimi jakimi jesteście teraz, w tej chwili, w tej konkretnej, pięknej sekundzie życia. Właśnie teraz., właśnie tutaj.

Patrzę na mą uroczą, młodą jeszcze jasno różową Magnolię i widzę, jak rozkwitacie tej wiosny. Widzę jak niezależnie od wieku, jesteście już mądre. Ty szesnastolatko jesteś mądra mądrością wiedźm, których wiedzę pamiętasz. Pamięta ją Twoje ciało, Twe serce i Twój bogaty umysł. Ty wspaniała Matko, której dzieci uleciały z gniazda masz czas i przestrzeń dla siebie i to jest ta uświęcona chwila dla Ciebie, która jeśli tak wybierzesz może trwać latami a Ty będziesz w epicentrum wszechświata, który należy do Ciebie. Ty cudowna babciu doświadczyłaś tak wiele w swym życiu, że wydaje Ci się być może, że nie chcesz niczego dla siebie. A ja Cię proszę : chciej wszystkiego dla siebie, bo jesteś ważna a Twoje potrzeby są wartościowe tak samo dla Ciebie jak i otaczającego Cię świata. Spełniajcie się i radujcie…..

Magnolia, na którą patrzę przetrwała mróz i nie dotknęły jej ani mszyce ani nornice. Żadne przędziorki nie tkają na niej swoich pajęczyn. Jest silna, podziwiana przeze mnie i kochana, ale wiem, że moja miłość nie jest konieczna dla jej przetrwania. Ona sama zna swoją wartość i nie szuka jej potwierdzeń w świecie zewnętrznym. Jednak moja miłość, którą jej okazuję łączy się w z innymi istotami we współczującym i kochającym akcie pojednania, łączy się w zachwycie nad pięknem naszej Ziemi, z gwiezdnymi Magnoliami w dalekich konstelacjach i innych wymiarach i tworzy piękną siatkę połączeń opartych na harmonii mieniąc się milionami tęczowych kolorów. Bo wszystkie choć tak podobne jesteśmy inne.

Dlatego ten ziemski świat wypełniony boskimi Magnoliami jest tak pięknie zróżnicowany i pełen mocy, której życzę każdej z Was….żczy słońce czy mróz :-) Twórzmy razem wspaniałe ogrody rozkwitające dobrymi myślami o innych istotach, matczyną wrażliwością, mądrością wiedźm i babć oraz niewinnością nastoletnich dziewcząt. My kobiety nosimy w sobie tak wiele ról w pojedynczym życiu, że teraz jest czas idealny aby tą wiedzą i mocą dzielić się z resztą świata.

Posyłam Miłość.
Kocham więc Jestem

Bosonoga Eyra, 25 maja 2020r. Dwernik, Bieszczady

żegnam się z Wami takim aktualnym widokiem z okna, w tęczowym nastroju, który symbolizuje to jak bardzo kolorowe, barwne i zachwycające jesteśmy jako istoty tego świata.....Kocham

Polubienia

Komentarze