Hej wszystkim :) Nasz wyjazd ze znajomymi na Litwę był spontaniczny, z dnia na dzień postanowiliśmy się tam wybrać. W Druskiennikach można skorzystać z wiele ciekawych atrakcji, takie jak: park linowy, zwiedzanie/przejażdżka gondolą oraz oczywiście hotel z spa, aquaparkiem, sauną, jakuzzi i restauracją. My jako, że przyjechaliśmy na jeden dzień skorzystaliśmy tylko z aquaparku.

W aquapraku każdy znajdzie coś dla siebie :) Ci mniejsi do zabawy, młodzież trochę adrenaliny, dorośli i starsi coś na spokojnie do relaksu. Ogólnie jest pięć zjeżdżalni, trzy zwykłe i dwie na których zjeżdża się na pontonach. Każde z zjeżdżalni mają swoją nazwę i każda nich budziła w nas dreszczyk emocji. Niestety ja zdecydowałam się tylko na dwie, stchórzyłam :P Jest też duży basen który łączy się, z drugim basenem emitującym rwącą rzekę oraz fale.

Jak wiadomo woda wyciąga z organizmu, więc po jakiś dwóch godzinkach poszliśmy do restauracji zjeść. Każdy z nas przy wejściu dostał "zegarek", gdzie mógł nim np. zamknąć swoją szafkę, zobaczyć ile czasu mu zostało do opuszczenia basenów, czy nawet zapłacić za coś. Jest to bardzo wygodnie, bo nikt z nas nie musiał wracać się do swojej szafki po pieniądze. Z początku myśleliśmy, że ceny będą strasznie wygórowane, ale okazały się naprawdę w porządku.

Wejście na piętro już samo w sobie przykuwa uwagę, piękne wiszące bursztyny, na środku mała fontanna gdzie ludzie wrzucają pieniążki. W budynku znajduje się również kino 5D oraz fryzjer.

Jeśli ktoś się zastanawia czy warto? To warto! Naprawdę polecam, wspomnienia zostaną na zawsze.

Tak właśnie spędziłam majówkę!

Pozdrawiam A. :)

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments