Siemanko ;)

Wiele razy chciałam się zabrać do systematycznego rysowania. w internecie szukałam różnych porad jak zacząć itd.

Próbowałam zrobić "30 dni challenge" ale później stwierdziłam, że to nie ma najmniejszego sensu.

Spytacie dlaczego?

Otóż "30 dni challenge" polega na codziennym rysowaniu czegoś innego. W pierwszy dzień masz narysować autoportret, a w drugi ulubionego wokalistę. Nie jest to możliwe (przynajmniej dla mnie). Aby skończyć rysunek potrzebuję na niego minimum 2 dni (szkic, line art, wypełnienie). Nie żyję schematami oraz nie lubię gdy ktoś mi coś narzuca. Dlatego z tego zrezygnowałam.

Lecz ostatnio przeglądałam stronę pinterest (serdecznie polecam, można znaleźć tam wiele inspiracji) i znalazłam "100 dni challenge". Jak wspomniała powyżej, nie lubię takich wyzwań. Zmieniłam więc to na "100 rysunków challenge". Tematy nie będą się zmieniały, ale również nie będę leciała po kolei. Będzie o wiele ciekawiej. Dzięki takiemu podziałowi nie muszę się martwić, że nie skończę jakiegoś rysunku.

Mam nadzieję, że dzięki emu rozwiną się moje umiejętności. Będę dodawała wpisy dotyczące poszczególnych rysunków dzięki czemu wszyscy czytający będą na bieżąco.

A oto mój niedawny projekt nie zaliczający się do challenge'u.


Likes

Comments

Jestem zwykłą dziewczyną z ogromną wyobraźnią. Potrafię wyobrazić sobie dosłownie wszystko a później przenoszę to na papier. Kiedyś prowadziłam bloga,, bardzo amatorsko. Pojawiały się tam cytaty z , którymi teraz bym się nie zgodziła w żadnym procencie. Takie trochę depresyjne. Prowadząc tamtego bloga miała około 12 lat i wtedy sądziłam, że mam największe problemy na świecie, ponieważ rodzice mówili bym szła wcześniej spać. Teraz jest zupełnie inaczej. Owszem, problemów jest 5 razy więcej, ale cóż poradzić.

Teraz kilka słów o tym co pojawi się na tym blogu. Będę opisywała swoje przeżycia dotyczące nowych doświadczeń , pojawią się stylizacje grunge, moja przemiana ( ale taki wpis dopiero za jakieś 4 miesiące ;D), moje rysunki i ich opisy będą pełniły główną oprawę graficzną. Dobrej muzyki również nie zabraknie.

Myślę, że to wszystko jak na początek. Zapraszam do czytania, obserwowania i komentowania, oraz na mój kolejny wpis. ♥Likes

Comments