Nowy rok zaczął się całkiem dobrze, trochę wymarzłam na sylwestra... Chorowałam, byłam w kilku miejscach i...

Właśnie od początku :D
Zadzwonił znajomy, jej! Mam plany na Sylwestra. Domówka-było spoko... aż do północy kiedy to imprezka lekko umarła :p Byłam kierowcą, więc Sylwester zapamiętany.

Znalazłam krem do rąk idealny! Fajnie i go wycofują -.- Mam problematyczne ręce, mało który krem pomaga, a jak już pomaga to go nie ma xD
oto ten:

Czasem kiedy mam na później do pracy strzelam sobie extra śniadanko. W końcu to najważniejszy posiłek! Zdradzę że kuskus z jajkiem w każdej postaci jest przepyszny :3 Np tu: mamy kuskus, jajko pół twardo/miekko (wyrzucone do gotującej się wody na 5min) roszponkę z pomidorami polaną sosem (jogurt naturalny+curry+sól+pieprz)
Smacznego! :D

Zakochałam się w kluskach leniwych! Mogę jeść je wiecznie, szybkie w przygotowaniu przepis mam stąd.

Zajrzałam też do Warszawy, ot 2ga rocznica związku. Zaliczyłam romantyczny spacer po krakowskim przedmieściu i poszłam na najlepsze sushi (koniecznie zapamiętaj "OTO SUSHI") :D.

Byłam też na bąblowanych gofrach (pseudo bubble wafle) czemu pseudo? Ponieważ robione w osiedlowej kawiarni. Prawdziwe wafle są na Powiślu, (wyszukaj w mapach pod nazwą bubble wafel, powinno znaleźć) tam doznałam prawdziwego smaku nadzianego gofra. Mmmm pycha! :3 <3
To tylko moja opinia :).

A co tam u Was? Miło zaczął się ten rok czy raczej klapą? :)

Likes

Comments

Cześć!


Kiedy weszły na rynek kultowe gumeczki invisibobble świat zapomniał o innych akcesoriach do włosów tego typu. Używając jakichkolwiek gumeczek do włosów mam świadomość, że kiedyś stracą swoją żywotność. Kombinując z najprzeróżniejszymi fryzurami sprężynki rozciągają się, wyciągają, tracą swój kształt i elastczność. Ale! Jest na to sposób, który już Wam przekazuję :).

potrzebujemy:
suszarki z ciepłym/gorącym nawiewem

oraz gumek sprężynek

To bardzo proste! Naszą rozciągniętą invisibobble ogrzewamy z każdej strony ciepłym powietrzem suszarki, dopóki nie uzyska zaplanowanego przez nas kształtu. Co dalej? Cieszymy się gumeczką do następnego reanimowania ;P.

Znałyście ten sposób? :)

Likes

Comments