🔽Кругла форма нігтів

Кругла (або овальна) форма нігтів може свідчити про те, що перед нами дуже емоційна натура, вони нерідко сентиментальні. Вони самі придумали собі правила і намагаються жити саме по них, наполегливо вірять в свої ідеали. Люди з такою формою нігтів не терплять навіть самого незначного прояву жорстокості. Як стверджують фахівці в області хіромантії, з таких людей відмінно виходять миротворці.

🔽Загострена форма нігтів

Якщо серед вашого оточення ви помітите людину з такою формою нігтів, знайте, перед вами творча натура. Фахівці стверджують, що саме модельєри, скульптори, художники і музиканти жіночої статі надають своїм нігтям саме загострену форму нігтів. У таких людей нестандартне мислення, вони мрійливі, креативні, до світу відносяться захоплено, люблять свободу і завжди до неї прагнуть, жагучі і нетерплячі. Вони легко і швидко захоплюються. Такі люди вразливі, а значить, такі особи дуже вразливі. Ніякі багатства світу не зможуть зрівнятися з духовними цінностями – така життєва позиція людей з загостреною формою нігтів.

🔽Прямокутна форма нігтів

Про людей з такою формою нігтів можна сказати, що вони трудоголіки. Основними рисами характеру таких людей є максималізм, довірливість, наївність, оптимізм, емоційна відкритість, доброта. Ці люди схильні ідеалізувати все і всіх. Хоча вони і покладаються на долю, все, чого вони хочуть, звикли домагатися самостійно і покладаються лише на свої сили, підтримка з боку їм не потрібна. Як ми вже згадували, що люди з прямокутною формою нігтів надмірно довірливі і наївні, тому їх непорядні люди частенько обманюють.

🔽Квадратна форма нігтів

Ці люди дотепні, допитливі, прозорливі і уважні. Найбільше в житті такі люди цінують впорядкованість. До всіх успіхів або невдач ставляться з філософією. Як кажуть фахівці, нігті квадратної форми свідчать про те, що перед нами люди, у яких розум домінує над почуттями. В особистому житті і в роботі такі люди покладаються тільки на свій розум і ніколи на серце і почуття. Саме ці якості виводять таких людей в лідери, вони стають напористими, цілеспрямованими, наполегливими і рішучими. Вони незалежні і сміливі. Однак, це зовнішня картина такої людини, внутрішній світ же сповнений протиріч, в глибині душі у них постійна боротьба. Вони завжди дають слушні поради, хто б не попросив ради, але от собі вони не помічники

Likes

Comments