Jakie są główne zalety tego co robimy?
Sam jesteś sobie szefem, i sam ustalasz sobie grafik pracy.

Twoje zarobki są uzależnione tylko od tego,

ile pracy chcesz w to włożyć.

Sam kiedyś miałem podejście jak wy,

głowiłem się jak to zrobic,

jednakże mój upór i konsekwencja w działaniach,

przyniosły wyczekiwane skutki.

Dlaczego?

Ponieważ nie boję sie próbować nowych rzeczy,

umiem złapać byka za rogi,

i wykorzystać sytuację,

uwielbiam nowe doświadczenia,

a jeżeli przy takowych można zarabiać,

to jest przy tym jeszcze wieksza satysfakcja.

W zarabianiu w sieci, najlepsze jest to,

że mozesz pracować wszędzie i zawsze.

Ludzie, którzy szukają wymówek, nie zobaczą rezultatów.
Oni mają racje, ja mam wizję.

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

 • Blog
 • 198 Czytelników

Likes

Comments

NA POCZĄTEK DODATKOWY DOCHÓD PRZEZ INTERNET

Początki są zawsze trudne. Dlatego mamy świadomość, że w pierwszych kilku tygodniach nie można zarobić dużo. Trzeba poznać system, zacząć, popełnić błędy i je naprawić.
Nasza propozycja daje jednak możliwość zarobku już od pierwszego miesiąca. Początkowo będą to sumy rzędu od kilkuset złotych miesięcznie, by z czasem osiągnąć wyższe pułapy. Najlepsi osiągają takie:

Tego rzecz jasna nie obiecujemy wszystkim. Niżej bardziej realna w krótkim terminie kalkulacja:

Przyjęliśmy założenia że docieramy do kilkuset osób (znajomi, facebook, ogłoszenie, cokolwiek innego) zaledwie 8% się interesuje tym co mówimy i te osoby rzetelnie wykonują instrukcje. Ponadto tutaj nie wliczono polecania dalszych Partnerów. Jest to stosunkowo realny do zrobienia zysk z pierwszego poziomu.

Na czym to polega?

Cały system m2m (money 2 money) polega na polecaniu produktów finansowych. Dzięki temu można czerpać korzyści z gigantycznych budżetów reklamowych firm bankowych i parabankowych, a potem prowizji partnerskich.

Nic nie trzeba wpłacać!

Sugerujemy początkowo założenie kilku bezpłatnych kont bankowych (można zamknąć później jeśli się nie używa – ale prowizje rzędu 50-80 PLN od sztuki są warte kilku kliknięć). Wówczas już stanowimy aktywnego Partnera, a nic nie trzeba kupować ani płacić!

JAK ZACZĄĆ?

Rejestracja w systemie

Na początek należy zarejestrować się w systemie jako Wydawca . Jest to ważne o tyle, że Wydawca ma możliwość promowania swojej strony i jej używania, jak również budowania dalszej sieci współpracowników. Aby się zarejestrować należy kliknąć w ten link, następnie wypełnić swoje dane (nie trzeba mieć nawet działalności).
Kwestia domeny która się tam pojawia zależy od preferencji. Osobom, które mają własną domenę, rekomendujemy jej użycie, skoro ma ona już jakąś renomę w sieci. Jeśli zaś jeszcze takiej nie ma, to szybciej i mniej roboty jest skorzystać z „gotowca” oferowanego przez sam system m2m.

KONTA BANKOWE

Budując strukturę Partnerów sugeruje każdemu by na początek zarobił pierwsze pieniądze, przez polecenie darmowych kont nawet znajomym lub innym by uczynili to z jego linku partnerskiego.


Poniżej lista kont, wraz z opisem jak to zrobić by nie było absolutnie żadnych kosztów ani opłat. Konta można założyć z poniższych linków – co da zysk bezpośrednio nam (odwdzięczę się pomocą w rozbudowie struktur).

Nest Bank Konto osobiste, konto jest za 0 zł

Złóż wniosek


NAZWA BANKUNAZWA PRODUKTU                                  JAK UNIKNĄĆ OPŁAT?LINK DO REJESTRACJILINK DO PREZENTACJI PRODUKTU
mBankKonto online (ekonto)Nie bierzemy karty, a konto jest za 0 złZłóż wniosekZobacz prezentację
Nest Bankkonto osobiste Konto całkowicie za darmo. Bez karty.Złóż wniosek
Raiffaisen Polbankkonto osobiste (Konto Wymarzone)Po przyjściu karty musimy ją zastrzec a robimy to online w panelu Raiffaisen konto jest za 0 zł, nie bierzemy naklejki zbliżeniowej.Złóż wniosek
Alior Bankkonto internetoweNie bierzemy karty, a konto jest za 0 złZłóż wniosekZobacz prezentację
Millenium Bankkonto osobiste 360Nie bierzemy karty, a konto jest za 0 złZłóż wniosekZobacz prezentacjęBNP Paribaskonto praktyczneNie bierzemy karty, a konto jest za 0 złZłóż wniosek
PKO BPkonto za zeroNie bierzemy karty, a konto jest za 0 złZłóż wniosekZobacz prezentację
Możliwość rozwoju.

Później można polecić konta znajomym – za co popłyną kolejne prowizje. Osoby, które będą chciały także zarobić, można polecić jako Partnerów, otrzymując 20% premii za ich wyniki.

Oprócz kont są także kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, lokaty – łącznie ponad 300 produktów, które można polecać znajomym i nie tylko, czerpiąc korzyści za każdym razem kiedy ktoś z Waszego linku z takiej oferty korzysta. W kraju mieszka 38 milionów ludzi, z czego co najmniej połowa korzysta z kont, kredytów, lokat, ubezpieczeń, itp. Rynek jest gigantyczny. Sky is the limit!

Masz wielkie marzenia i chcesz je realizować – pomożemy Ci

POMOC PRZY REJESTRACJI
Osoby, które nie chcą zadowolić się zyskami na poziomie kilkuset złotych miesięcznie są szczególnie pożądane. To ci ludzie stworzą duże i prężne struktury Partnerów, którzy wykreują duży zysk, dla Was i dla nas.
Z tymi osobami będziemy współpracować chętnie i bezpośrednio, ponieważ Wasz sukces jest naszym sukcesem.

Likes

Comments

PONAD PIĘĆ TYSIĘCY NA RĘKĘ

tyle w ciągu miesiąca jest w stanie zarobić doświadczony
i sprawny agent marketingu szeptanego.
A rekordziści wyciągają jeszcze więcej.
Kim zatem są tzw. „szeptacze” i na czym dokładnie polega ich praca?


Agnieszka to prawdziwa weteranka branży marketingu szeptanego. W 2001 roku, gdy zaczynała studia, znajomy z agencji marketingowej zaoferował jej prostą i niezobowiązującą pracę. Taką, którą można wykonywać z domu i w dowolnych godzinach, a zarobek jest uzależniony od nakładu i efektów pracy. W tamtych czasach marketing szeptany dopiero się rozwijał, ale dla początkującej studentki była to wręcz praca idealna.

Agnieszka musiała tylko spędzać kilka godzin dziennie przy komputerze i brać udział w dyskusjach na internetowych forach, by przy pomocy swoich wpisów wzmacniać i promować wizerunek określonej marki w sieci. Na tym właśnie polega marketing szeptany – na wyszukiwaniu jak największej ilości wątków na określony temat, dotyczący konkretnego produktu lub usługi danej firmy, i wpływaniu na charakter dyskusji poprzez wyrażanie przychylnych komentarzy i reagowaniu na te nieprzychylne.

– Zaczynałam od małych zleceń na umowę o dzieło. Stawki w 2001 roku były dość niskie, wahały się od 0,50 zł do 2 zł za post. Początkowo zastanawiałam się, czy taka praca ma w ogóle sens, ale z czasem doszłam do wprawy i sukcesywnie zwiększałam liczbę „szeptanek”. Potrafiłam pisać na 5-9 tematów jednocześnie, co w skali miesiąca oznaczało od 50 do 200 postów na jeden temat. Takie wyniki przekładały się już na całkiem sensowne zarobki, zwłaszcza dla studentki pierwszego roku, która chciała po prostu dorobić – mówi Agnieszka.

Nasza bohaterka nie chce ujawniać swojego nazwiska, bo w tej branży anonimowość jest szczególnie ważna. Chodzi przecież o to, żeby każdego dnia wcielać się w zupełnie inne role, udzielać się na kilkudziesięciu forach dyskusyjnych jednocześnie i wypowiadać się na temat najrozmaitszych produktów i usług. „Szeptacz” jest więc człowiekiem o wielu wirtualnych twarzach. W tym celu musi posiadać konta na wszystkich popularnych forach dyskusyjnych. A niekiedy jedno konto na jednym forum to i tak za mało.

– Wśród „szeptaczy” są ludzie, którzy mają zarejestrowanych kilka kont na jednym forum i prowadzą dyskusje sami ze sobą. Osobiście nie stosuję takich metod – przyznaje nasza rozmówczyni. – Nie piszę też codziennie, bo nie codziennie mam wenę. Nie można robić tego na siłę, bo później wygląda to sztucznie. Piszę co 2-4 dni, po 5-8 postów. Według mnie nie ma sensu częściej, bo nie zawsze są odpowiedzi na forach, a rozmawianie ze sobą nie jest w moim stylu – śmieje się.

Agnieszka w zawodzie pracuje już od czternastu lat i póki co nie zamierza z niego rezygnować. Dzięki zdobytemu doświadczeniu obecnie zalicza się bowiem do tych lepiej zarabiających „szeptaczy”. W najlepszym – i najbardziej pracowitym – miesiącu udało jej się zarobić pięć tysięcy złotych netto. Co prawda tak dobry wynik osiągają jedynie nieliczni, i to bardzo sporadycznie, ale miesięczne wynagrodzenie na poziomie 2-3 tysięcy złotych znajduje się w zasięgu prawie każdego systematycznego i skutecznego „szeptacza”. Choć tak jak w każdej innej branży, również i w tej oprócz wyjątkowo tłustych miesięcy zdarzają się też znacznie gorsze okresy.

Źrodło: Forbes.pl

 • Blog
 • 240 Czytelników

Likes

Comments

Dzisiejszy dzień, przynosi kolejne doświadczenia.

Ludzie którzy krytykują tego typu zarabianie,

tak naprawdę boją się zdjąć klapki z oczu.

W życiu są dwie możliwości:
❌WYMÓWKI oraz WYNIKI💪


Do której grupy ludzi należysz?😁


Wiele osób nie daje sobie szansy na to,

aby prowadzić normalne, i przede wszystkim szczęśliwe życie.

Twoje szczęście nie zależy od tego, aby wszyscy wokół Cię akceptowali,

liczy się to, abyś sam siebie akceptował.

Jeżeli ktoś myśli jak wszyscy - to nie myśli wcale.

Tymczasem ja zbieram się do podrózy, a wraz ze mną jeden z moich ulubionych raperów. 🔥

po trasie zabieram się do odpisywania na wasze wiadomości.

Pozdrawiam! 😝

 • Blog
 • 239 Czytelników

Likes

Comments

Możesz się ze mną skontaktować poprzez mój FANPAGE.

 • Kontakt
 • 246 Czytelników

Likes

Comments

Naliczenia:

Paczka 10$ – 2,5%
Paczka 25$ – 2,25%
Paczka 50$ – 2,0%

Oczywiście admin zastrzega sobie, że naliczenia zależą od sprzedaży.

Minimalnla wypłata: 10$
Maksymalna wypłata: 300$ dziennie

Wypłaty: manualne

Procesory płatnicze: Payza, Perfect money, Payeer ,Bitcoin, SolidTrustPay

Prowizja od poleconych: 5 lvl (8% 2% 1% 1% 1%)

Klikanie reklam: 10 dziennie

Produkty reklamowe:
-Banner Ads
-Text Ads
-Login Ads
-PPC Ads
-Traffic Exchange
-PTC Ads
-Ad packs

Rejestracja Firmy:
Program zarejestrowany w Irlandii pod nazwa:
THEADSTEAM ADVERTISING SOLUTIONS LIMITED
numer firmy: 585013

Likes

Comments

✔ Paczki: po 5$, 25$ i 50$, wypracowują odpowiednio 5,50$, 27,50$ i 55$.

✔ Czas trwania: +-44 dni. Po 40 dniach następuje zwrot wkładu, każdy następny dzień to czysty zysk.
✔ Dzienne naliczenia: około 2,5% z każdej paczki. UWAGA! Kwota ta jest dzielona na konto główne i repurchase 50/50.
✔ Prowizja przy wypłacie na payze 3%
✔ Poleceni do 3 rzędu:
Rząd 1: 10% w przypadku kupna AdPacków z konta głównego, 5% z konta repurchase.
Rząd 2 i 3: 5% z głównego, 2.5% z repurchase.
✔ System naliczeń: dobowy
✔ 3 oddzielne programy reklamowe (revshare) w jednym!
✔ $$$ revshare w DOLARACH
✔ €€€ revshare w EURO
✔ ฿฿฿ revshare w BitCoin

Jakie są dodatkowe plusy ?

1. Wszyscy członkowie MX.WORLD mają szansę zostać sponsorem losowej osoby, która zarejestruje się z czystego linka (bez reflinka).
2. Za posiadanie odpowiednich ilości pakietów reklamowych przysługują dodatkowe bonusy.
3. Wystarczy wyklikać 100 reklam dziennie i zalogować się do serwisu przynajmniej dwa razy aby wygrać paczkę o wartości 50$ z pośród 3 osób.

Likes

Comments

godnie z naszą umową, zaraz wprowadzę Cię w szczegóły naszego projektu

Platforma na której będziemy się skupiać to Money2Money, której właścicielem jest znany portal Money.pl

Jest to internetowa platforma, która umożliwia nam zarabianie pieniędzy

W kilku krokach opiszę Ci jak zacząć przygodę z M2M i na czym to polega.

Tak więc zaczynajmy!


Rejestracja jest bezpłatna i do niczego nie zoobowiązuje.

To ważne abyś się zarejestrowała z tego linku.

Dzięki temu trafisz do mojej grupy i będziemy mogli dalej razem pracować.

Odpowiadając na pytania przy rejestracji

ważne abyś miał jak najwięcej odpowiedzi na TAK

i żeby jakość twojego profilu była jak najwyższa,

aby konto w M2M było na pewno aktywowane.

ZAŁÓŻ KONTO W M2M

Ważne abyś po wykonaniu rejestracji NIEZWŁOCZNIE przeszeDŁ do KROKu II, który jest poniżej!

TWOJLOGIN – wybierz sobie swój login i zapamiętaj go.
Najlepiej będzie jeśli go gdzieś sobie zapiszesz.

W TRAKCIE OCZEKIWANIA NA AKCEPTACJĘ KONTA PRZEJDŹ DO KOLEJNEGO ETAPU PONIŻEJ.

Krok II


DotarłEś do kolejnego etapu
Chyba na razie nie było ciężko, prawda?
To w takim razie coś Ci powiem.
Pierwszy etap był NAJTRUDNIEJSZYM ze wszystkich!
Teraz będzie już tylko łatwiej.
Tylko uważaj, nie możesz pozwolić sobie na chwilę nieuwagi
i nadal musisz robić wszystko DOKŁADNIE w sposób jaki Ci napiszę
Najpierw przeczytaj całość, potem działaj.
W razie dodatkowych pytań NAPISZ DO MNIE

Sposób na 500 zł, traktuj tylko jako wstęp do zarabiania.
(Otrzymasz go zaraz po wykonaniu Rejestracji oraz kroku, który właśnie czytasz)Chcę, abyś osobiście przekonał/a się, że w internecie można zarobić łatwo, jeśli się tego chce, ale trzeba wiedzieć jak i współpracować z odpowiednimi ludźmi.
Jak zrobisz wszystkie zadania poprawnie i przejdziesz przez wszystkie etapy, to pokażę Ci,
jak zarobić powyżej 3 tys w ciągu miesiąca
Także wszystko zależy od Ciebie
Jeśli czegoś nie możesz zrobić – pisz, pomogę Ci
Poniżej masz przedsmak tego na czym zarobisz pierwsze pieniądze
Kolejnym Twoim zadaniem będzie założenie kont bankowych.
Dlaczego bankom opłaca się płacić za polecanie i jak wychodzą na tym na swoje? Bo to jeden z najtańszych sposobów na pozyskanie klienta.
Z szacunków ekspertów wynika, że koszt pozyskania nowego klienta – użytkownika rachunku osobistego –
to dla banku kwota między 300 a 400 zł.
Najdroższym sposobem pozyskiwania nowych klientów jest zwłaszcza kampania reklamowa w ogólnokrajowych mediach elektronicznych.
Instytucjom opłaca się więc płacić swoim klientom za akwizycję, bo to dużo tańsze, a przy tym skuteczne. Zwłaszcza że klient polecony przez innego jest zwykle wierniejszy bankowi
i wykonuje więcej operacji niż klient pozyskany w tradycyjny sposób błoto.
Pamiętaj, konta to tylko produkty, które są teraz najmniej ważne.
Najważniejszy jest system
Ważne jest również to, że te produkty są za darmo
W tradycyjnym biznesie, nowa osoba musi najpierw zainwestować,
aby działać, tutaj dostajesz wszystko za darmo

Po co masz założyć te kilka kont z listy poniżej?
Te konta są zakładane z mojego polecenia i to jest mój zarobek za to,

że pokazuję Ci cały system.

Równie dobrze mógłbym wymagać od Ciebie zapłacenia mi za to co Ci przekazuje,

a tak płacą mi za to banki, a Ty nic nie musisz inwestować.

Jeżeli nie będziesz miała ochoty trzymać tych kont przez dłuższy czas to można je zamknąć po dwóch miesiącach i będzie spokój, ale polecam testować metodę

którą zamieściłem na samym dole (sprawdza się).

To jest tylko element, który pozwoli Ci zarobić pieniądze na start.
Owszem, można też z tego uczynić stałe źródło dodatkowego dochodu.
Ale dużo większe pieniądze będziemy zarabiać na czymś innym.

Załóż konta:
(WAŻNE aby zakładać je z poniższych BANERÓW)

Jeśli masz pytania odnośnie tego etapu
to proszę o KONTAKT


Jeżeli po kliknięciu nie działają, należy je wkleić w przeglądarce.

Pamiętaj, że zakładając konto w banku, jeśli chcesz aby było darmowe nie zamawiaj karty.
Jeśli już jest przymusowa to zgłoś zgubienie jej w dzień otrzymania.
Nie wszystkie banki chcą opłatę miesięczna za kartę, wiec sprawdzajcie to.

Pamiętaj, żeby konta zakładać dokładnie z tych linków, które Ci podałem.

Jeżeli zrobisz to inaczej, etap uważam za niewykonany i nie będziemy mogli kontynuować współpracy❌

Przy zakładaniu nie wybieraj dodatkowych produktów, typu dodatkowe konta,

zgody ustawiaj na minimum, aby tylko konto było aktywne.

Ta uwaga tyczy się każdego następnego etapu.

Zwróć uwagę na to, że rejestracje kont musisz przeprowadzić od początku do końca, aż do aktywacji.

Na końcu zaloguj się na każde konto aby sprawdzić czy wszystko działa.

Jest to ważne, ponieważ są nam potrzebne w 100% aktywne konta.

W niektóre bankach, aby konta były w 100% aktywne,

trzeba spełnić dodatkowe warunki niż tylko się zalogować.Krok III


Gdy Twoje konto zostanie aktywowane, zaloguj się do panelu m2m.

Wejdź w Menu po lewej stronie i kliknij SIEĆ PARTNERSKA / ZGODY W SIECI PARTNERSKIEJ.

Zaznacz „” wyrażając zgodę na to aby było widoczne

Twoje imię i nazwisko oraz Twój numer telefonu.

(tylko i wyłącznie dla mnie)

Gdy już to zrobisz to skontaktuj się ze mną.

Krok IV i kolejne

Po wykonaniu powyższych kroków zgłoś się do mnie na

FACEBOOKu

W tytule wiadomości wpisz „Krok IV”


Jak zaoszczędzić pieniądze zarobione w sieci?


Wiele osób, które szukają sposobów na zarabianie w internecie,

to osoby, które mają długi lub problemy finansowe.

Takie osoby zgłaszają się również do mnie.

Długi są czasem mniejsze, czasem większe.

Często nie da się ich spłacić, robiąc to co do tej pory się robiło.

W dzisiejszych czasach nietrudno popaść w długi.

To co zarabiamy pracując na etacie, nijak się ma do otaczającej rzeczywistości.

Coraz więcej osób popada w długi.

Dlatego oprócz tego, że nauczę Cię jak zarabiać, wziąłem sobie na misje nauczyć się też oszczędzać.

Opowiem Ci dzisiaj o dwóch rzeczach które musisz zrobić, aby wyjść z długów.

Pierwszą rzecz to zastosowanie i wprowadzenie w życie metody 6 słoików.

Może o niej słyszałeś, może nie.

Wiele osób przechodzi obok tej metody obojętnie, pogłębiając się tylko w swojej złej sytuacji finansowej.

Ta metoda działa, ale ważny jest też drugi krok.

Ale zanim powiem Ci o drugim kroku, opiszę Ci na czym polega metoda 6 słoików.

Otóż, w pierwszej kolejności, po opłaceniu podatków, powinieneś podzielić swoje zarobki na 6 części (słoików). Podpowiem Ci, że zanim zapłacisz podatki,

np. w ostatnim terminie, który na to masz, możesz tymi pieniędzmi jeszcze obrócić.

Oto Twoje słoiki, które powinieneś zacząć używać jak najszybciej.

 1. Na potrzeby życiowe, 55% Twoich dochodów. Na to konto powinieneś przeznaczyć 55% Twoich pieniędzy. Przeznaczasz je na koszty życia, czyli ubranie, jedzenie, paliwo, rachunki, kredyty, właściwie wszystko co nie znalazło się w następnych punktach.
 2. Oszczędności, 10%. Tych pieniędzy nie powinieneś ruszać. Możesz te pieniądze wpłacać np. na lokaty. To są pieniądze np. na Twoją emeryturę lub na dzieci.
 3. Długoterminowe i nieprzewidziane wydatki, 10%. Te środki przeznaczysz na wycieczki, zakup samochodu, czy też jego naprawę. Na wszelkie wydatki, które chcesz zaplanować, oraz takie nagłe, jak zepsuty sprzęt AGD.
 4. Przyjemności, 10%. To są tylko Twoje pieniądze, nie dla dzieci, nie dla żony, nie dla męża, tylko dla Ciebie. Na przyjemności. Ten sloik co miesiąc ma być pusty. Musisz siebie wynagradzać, inaczej po co pracujesz, jeśli nic z tego nie masz?
 5. Edukacja, 10%. Jak masz zacząć zarabiać, jeśli nie kształcisz się w tym kierunku? Kupuj książki i szkolenia. Tylko solidna edukacja finansowa pozwoli Ci rozwinąć się w tym kierunku.
 6. Inni, 5%. To są pieniądze dla innych. Na dobroczynność. To co wydasz, wróci do Ciebie. Jeśli na początku nie masz takich środków, po prostu daj swój czas innym.

Jak powinieneś to rozwiązać technicznie?

Najprościej, założyć 6 różnych kont bankowych.

Powyższe konta bankowe w większości

są całkowicie bez opłat albo opłat można uniknąć.

Posiadanie kilku kont, bardzo ułatwia zarządzanie słoikami.

Nie musisz myśleć ile masz do wydania i na co.

Po prostu automatycznie dzielisz pieniądze na konta,

a potem używasz pieniędzy.

Oprócz zasady 6 słoików, czyli systemu zarządzania pieniędzmi,

powinieneś wykonać drugi ważny krok, równie ważny.

Ten krok to – zacząć zarabiać więcej.

I tego właśnie będę Cię uczyć, jeśli wykonasz wszystkie zadania.

Przy okazji w trakcie nauki zarobisz.

Likes

Comments

Cześć, na początek pozwolę się sobie po krótce przedstawić. Nazywam się Konrad, mam 21lat, i zarabiam w internecie.

Nie będę Cię do niczego namawiać.

Działam inaczej...

Nie szukamy ludzi, którym trzeba coś
udowadniać...

Nie szukamy ludzi, którzy są nastawieni na
szybki zysk bez pracy...

Nie szukamy ludzi wiecznie skaczących z
jednego projektu do drugiego...

Nie tworzymy sztucznej atmosfery
i nie pompujemy emocji...

Wiesz dlaczego ?

Bo praca z takimi ludźmi jest męcząca!

Nie dostaniesz dzisiaj ode mnie żadnego
linku do rejestracji.

Wiesz dlaczego?

Bo nie wiem czy jesteś właściwą osobą

Nie znam Cię i nie wiem jakie masz plany na
przyszłość i czy jesteś gotów działać.

Dlatego proszę Cię zastanów się dokładnie,
czego TY właściwie chcesz?

Czy jesteś w stanie podjąć
to wyzwanie?

Ja wiem czego chce, a czy Ty wiesz? 😉

Zapraszam do kontaktu, na FACEBOOKU.


 • Czesc
 • 247 Czytelników

Likes

Comments