Wyobraź sobie,gdy za każde dodane zdjęcie,film,udostępniony post i reszte czynności,które codziennie wykonujesz w internecie,Facebook Tobie płaci.Wyobraź sobie,że coś takiego istnieje! Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj do końca!


Co to jest FutureNet?

FutureNet-jest to platforma społecznościowa,z podobnymi funkcjami jakie ma Facebook.Możesz udostępniać posty,dodawać zdjęcia,filmy,komentować,klikać like,dodawać znajomych,pisać z Nimi,grać w gry,udostępniać informacje i pliki a nawet możesz utworzyć własnego fanpage.

Portal Społecznościowy FutureNet jest międzynarodową firmą,założoną w 2014 roku.Z dnia na dzień rozwija się coraz bardziej i regularnie płaci użytkownikom ich zarobki.Na dzień dzisiejszy portal posiada prawie 2 mln użytkowników i jest już marką rozpoznawalną na całym świecie.Firma ma siedzibę we Wrocławiu,oraz biura w kilku większych miastach świata.Właścicielami są : Roman Ziemian i Stephan Morgenstern.Jeśli chcesz zobaczyć ich profile,wystarczy wpisać w wyszukiwarce na Facebooku.

INNE SPOSOBY ZARABIANIA

Portale społecznościowe takie jak Facebook zarabiają na reklamie i naszych wejściach miliardy dolarów.. a my nie mamy z tego nic. Naprzeciw temu staje właśnie FutureNet,Możesz zarabiać również wtedy kiedy rozwijasz liczbę swoich znajomych, rozwija się portal a także czerpać udział w zyskach firmy.

1.Zarabiaj na udostępnianiu i sprzedaży swoich plików

2.Zarabiaj na polecaniu

3.Zarabiaj z matryc


Ja skupiam się na dwóch ostatnich możliwościach.

Zarabiaj na polecaniu-Po rejestracji w profilu macie swój link referencyjny i nim polecacie usługi FutureNet budując zespół i otrzymujecie za to wynagrodzenie.

Zarabiaj z matryc-Co do matryc to w FutureNet mamy dostępne matrycę za 10, 25, 50, 100, 500, 1000 dolarów i mamy w związku z nimi dwie opcje: Albo polecasz wejście w matrycę albo czekasz na spadochroniarzy. Spadochroniarze to osoby, które wpadają od osoby, która Cię wprowadziła. W matrycy każdy może mieć max 3 osoby. Ja zaproszę 3 osoby, które dołączą do mojego zespołu, to każda kolejna osoba leci pod te trzy poprzednie itd itd. Tak więc możesz zarobić bez polecania, ale jeśli będziesz polecał – zarobisz więcej.

Jeżeli chcesz przestać się przyglądać i zacząć aktywnie działać to:
Zarejestruj się,klikając w link poniżej.

>>> LINK DO STRONY<<<


Likes

Comments