Cześć dziewczyny,

dzisiaj przychodzę do Was z tematem jakiego jeszcze na blogu nie było. Jak każda z kobiet mam swoje kompleksy i te duże i małe. Jednym z nich były zawsze usta, może nigdy nie były jakieś malutkie, ale za to płaskie a bardzo podobał mi się efekt pełnych ust. Dlatego 19 grudnia poddałam się zabiegowi powiększania ust. Piszę Wam to wszystko żeby udowodnić, że medycyna estetyczna jest naprawdę dla każdego pod warunkiem że robimy to z głową :) Z pomocą dobrego specjalisty można poprawić w delikatny i subtelny sposób urodę i nie wyglądać sztucznie jak napompowana lala.

Jeśli chodzi o sam zabieg to w moim przypadku był on bezbolesny, a to za sprawą znieczulenia stomatologicznego. W ogóle nie czułam ukłuć. Jednakże kilka godzin po zabiegu odczuwałam mały dyskomfort.... Mgr Izabella Krysiuk, która wykonała zabieg uprzedziła mnie, że do 48 godzin po zabiegu mogą wystąpić obrzęki, możliwe jest także pojawienie się siniaków w miejscach nakłucia. Po 10 godzinach od zabiegu wystąpiło u mnie opuchnięcie ust i jeden mały siniak po którym nie było śladu już następnego dnia. Ilość preparatu została dobrana indywidualnie do moich preferencji, przez co efekt jest naprawdę delikatny i przede wszystkim naturalny. Tak mogę użyć tego słowa ponieważ nikt z mojego otoczenia nawet tego nie zauważył gdyby nie fakt, że sama o tym ich informowałam. Nie żałuję, że zdecydowałam się na taką zmianę, ponieważ teraz czuje się zdecydowanie lepiej sama ze sobą.

Ja swój zabieg wykonałam u specjalisty Mgr Izabeli Krysiuk (tutaj link do fb ), i szczerzę mogę polecić - szczera i bardzo ciepła kobieta, która potrafi doradzić i co najważniejsze zna się na rzeczy <3 Pani Izabela przyjmuję pacjnetów w Warszawie.

Poniżej odpowiedzi na najczęściej nurtujące pytania:

1. Jak długo utrzyma się efekt?

Efekt zabiegu utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy, następnie preparat zostaje naturalnie zmetabolizowany przez organizm.

2. Czy powiększanie ust boli?

Zabieg może być trochę bolesny. Aczkolwiek lekarz przed wykonaniem zastrzyków smaruje wargi specjalnym znieczulającym kremem, aby ten ból możliwie jak najmniejszy. Można również zastosować znieczulenie przewodowe (stosują je dentyści) wtedy zabieg jest bezbolesny.

3. Czy po zabiegu usta bolały?

Były lekko obolałe i obrzmiałe. Dzień po zabiegu odczuwałam mały dyskomfort. Natomiast dwa dni po nie było żadnych dolegliwości. Dodatkowo zniknął siniak, który wystąpił 10 godzin po zabiegu :)

4. Czy preparaty wykorzystane do zabiegu są bezpieczne?

Kwas hialuronowy jest jednym z najbezpieczniejszych wypełniaczy, ponieważ naturalnie występuje w organizmie człowieka.

5. Czy zdecydowałabym się ponownie wykonać zabieg ?

Zdecydowanie tak, aczkolwiek wybrałabym większą dawkę kwasu.

6. Kiedy nie można wykonać zabiegu?

Istnieją przeciwwskazania do wykonywania zabiegu powiększania ust. Należą do nich przede wszystkim ciąża lub karmienie piersią, infekcje skórne w okolicach ust (w tym opryszczka).


 A Wy korzystacie z takich zabiegów? Jeśli macie jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, piszcie.

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments