Witam,

​Mam na imię Patryk i mam 21 wiosen na karku. Tak jak Wy - jestem tutaj po raz pierwszy i nie ukrywam, że nie mam pojęcia jak działa to wszystko, ale mam nadzieję że w niedługim czasie okiełznam tę machinę. 

Czytanie towarzyszyło mi od najmłodszych lat, ale skłamałbym gdybym napisał, że robię to od dzieciaka regularnie. Pisząc, że czytanie wszelakich książek idzie za mną krok w krok od szkoły podstawowe czy nawet wcześniej, miałem na myśli takie pojedyncze lektury. Czy to na lekcje, czy to zachęcony przez znajomych. Muszę przyznać, że absolutnie nigdy mnie do tego nie ciągnęło. Być może uważałem to za głupstwo i stratę czasu. W każdym razie - czytanie nie jest mi obce. Potrafię to robić i znam litery. Od kilku lat czytam regularnie. Uwielbiam to co złe, chore i straszne, ale bynajmniej nie zamykam się wyłącznie w tych gatunkach. Poznałem prozę wielu autorów, ale jeszcze więcej znam wyłącznie z opowieści...

Byłem na Duma Key wraz z Edgarem Freemantle'em i podziwiałem jak spełnia się w malarstwie. Widziałem Cujo, który z pięknego i bystrego bernardyna, zamienia się w potwora. Wspołczułem mu jak cholera. Podróżowałem wraz z Humbertem Humbertem i Dolores przez Amerykę i na moment odrzuciłem koszmar, który prywatnie między nimi się dział, na rzecz pięknych widoków. Całkiem niedawno przeszedłem obok jednego Bagnowego. Uczestniczyłem w znęcaniu się nad Meg Loughlin wiedząc, że historia wydarzyła się naprawdę. Krążą pogłoski, że jedną osobę odratowano z masakry pod targami pracy, w który pewnego dnia wjechał świr - Brady Hartsfield - i zabił wielu ludzi. Tym ocalałym byłem ja i patrzyłem na wszystko z boku. 


Masa przygód i wspomnień nie została tutaj przeze mnie opisana, ale musicie uwierzyć, że posiadam owe wspomnienia. Jeszcze więcej chciałbym doświadczyć. Chciałbym prowadzić tego bloga w jak najbardziej wiarygodny sposób. Po prostu - będę opisywał tu książki, które przeczytałem. Nuda? Być może. Ale od dawna chciałem coś takiego zrobić.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej i wirtualnie się - zaprzyjaźnimy? 


Likes

Comments

Gustuję w mocnych lekturach, lecz bynajmniej nie pomieszkuję w piwnicach i nie mam problemów ze zdrowiem.

Likes

Comments