Witam Was w moim już drugim wpisie na blogu. Tym razem będzie on dotyczył moich TOP pięciu książek. Przejdźmy więc do numeru pięć na mojej liście.

MIEJSCE 5- FANGIRL

Teraz trochę o samej książce. Nie chcę Wam tutaj robić spoilerów, bo nie na tym rzecz polega. Opowieść sama w sobie jest w porządku, dwie bliźniaczki, nowy college i chłopak. Więcej napisać Wam nie mogę, ponieważ jak mówiłam, kiedy opowiem Wam co i jak to czytanie Was nie zaciekawi. Dodam tylko, że książka opowiada w 100 procentach o rozterkach dorastających ludzi. U mnie ma mocne 6/10, dlaczego tylko tyle? Za mało akcji, ale na plażę nada się w sam raz :).

MIEJSCE 4- PLAYLIST FOR THE DEAD

Opowieść o przyjaciołach, jeden z nich umiera, popełnia samobójstwo, a drugi dostaje specjalne zadanie- rozwiązać zagadkę jego śmierci. Książka idealna dla osób lubiących grać w gry komputerowe, główny wątek, a nawet wyjaśnienie zagadki toczy się koło świata gier i komputerów. Jednak jak najbardziej godna uwagi, a u mnie spokojnie ma 7/10 punktów.

Teraz wkraczamy na podium. Miałam problem z wybraniem miejsca 1 i 2, bo obie wybrane tam powieści są świetne, ale ostatecznie udało mi się dokonać tego wyboru. Najpierw jednak poznajmy propozycję nr 3.

MIEJSCE 3- WYPOWIEDZ JEJ IMIĘ

Książka dla fanów horrorów i zagadek. Razem z jej bohaterami może rozwiązywać zagadki szkoły i zagłębić się w stare, niezwykle chronione tajemnice, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Co najlepsze w tej książce to to,że kiedy wydaje się, że wszystko już się ułożyło, a sytuacja została opanowana to potem okazuje się zupełnie co innego, że były to złudne nadzieje... U mnie książka dostaje 9/10 punktów.

MIEJSCE 2- IGRZYSKA ŚMIERCI

O tej powieści wiele mówić nie trzeba, świetna fabuła, wspaniali bohaterowie, urozmaicona i rozwinięta akcja. Zarówno sama książka jak i film cieszyły się ogromnym zainteresowaniem na całym świece. Ode mnie otrzymuje mocne 9,5/10.

MIEJSCE 1- BAŚNIOBÓR

Jak dla mnie książka idealna! Wszystko czego poszukuje czytając, znalazłam własnie w niej. Magia, świetna akcja, ale przy tym wszystkim pouczające rzeczy, które każdemu w życiu się przydadzą. Powieść może nie dla każdego, bardziej dla nastolatków niż dorosłych. Wiadomo, że dla starszych osób opowieść o zaczarowanym rezerwacie wyda się trochę śmieszna i niewarta uwagi. Jednak dla młodzieży, aby rozwinąć wyobraźnię będzie ona wyśmienita! MOCNE 10/10 :).

To tyle w tym wpisie. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie na FB:Gabriela Kawiorska, a także zapraszam na mojego Instagrama. 

Likes

Comments

MAŁE GWIAZDY- WIELKI POTENCJAŁ

Radio Young Stars zna chyba każda młoda osoba, w większości są to pewnie dziewczyny. Jednak nie w tym rzecz. Ta stacja radiowa, a szczególnie osoba, która ją założyła (Remigiusz Łupicki) pozwala młodym artystą rozwinąć skrzydła. Jako, że nie lubię rzucać słów na wiatr postanowiłam w tym poście wyróżnić 3 dziewczyny, które szczególnie zwróciły moją uwage. Oto one:

Agata Gładysz- 14 latka, która zdążyła już nagrać własną piosenkę pod tytułem ,,Nigdy nie mów nie" w profesjonalnym studio, a niedługo zajmie się kręceniem teledysku do niej. Pieczęć nad wszystkim godnie trzyma Remigiusz Łupicki, menadżer gwiazd, np: Jeremiego Sikorskiego. Gdyby tego było mało Agata wzięła udział w FFYS i doszła, aż do półfinału! Nie pozostaje nic jak tylko pogratulować!

Dominika Sozańska- kolejna warta uwagi artystka. Jej ogromnym sukcesem był udział w programie SuperDzieciak na Polsacie. Następnym jej sukcesem jest dojście, aż do finałów w FFYS. Dla mnie ta dziewczyna jak najbardziej zasłużyła na wygranie tego konkursu, dlaczego? Bo jej anielskiego głosu nie zastąpi żaden inny :)


Kaja Jabłońska- dziewczyna, której życie spłatało figla. Wszystko zaczęło się na Young Stars Camp. Obozie organizowanym przez Remika, usłyszał tam Kaję i zaprosił ją na Young Stars Festival. Jednak nie jako widza, lecz jako gwiazdę, osobę występującą. Powodzenia Kaja!

To tyle o wszystkich dziewczynach. Za wszystkie mocno trzymam kciuki i życzę dalszych sukcesów!

Likes

Comments