Header

Wytattuowany - skąd ta nazwa ? Dlaczego tak nazwałem bloga ? Już wszystko wyjaśniam.

Wytatuowany ? - co oznacza dla was to pojęcie ? Dla mnie to człowiek który posiada wiele tatuaży , ale też jest człowiekiem który lubi podróże i nie boi się poznawać nowych ludzi.

Skąd ta inspiracja ? - Pewnego razu kiedy prowadziłem zajęcia taneczne moja grupa weszła normalnie na zajęcia do sali i ładnie na mnie czekała. Kiedy wszedłem z głośnikiem na ramieniu oni zawołali pokaż nam nowy układ. Ja byłem w szoku że mają taki zapał , kiedy zacząłem tańczyć zaczęli krzyczeć : " DAWAJ CZADU WYTATUOWANY" - stąd moja inspiracja

Na początku nazwałem tak instagrama , niektórzy mówili : zwariowałeś ? - ale po pewnym czasie mówili " stary ta nazwa jest orginalna i świetna "

Dlaczego nazwałem tak bloga? - Tak jak na początku opisałem co znaczy wyrażenie wytatuowany - jestem taką osobą - uwielbiam ludzi , uwielbiam ich poznawać . Uwielbiam też podróże - bo dzięki nim człowiek staje się mądrzejszy i zyskuje nowe doświadczenia i przygody.

Jeśli chodzi o tatuaże to opowiem wam o nich innym razem. : )

RADA NA DZIŚ : Uśmiechnij się ! Bądź sobą i pokaż światu że uśmiech to podstawa bycia szczęśliwym

Dam wam zadanie ciekawe komu z was uda się je wykonać. Oto ono : " Zadaniem jest zaczepić przy najmniej 4 osoby i życzyć im miłego dnia " - kto to wykona może opisać to i wysłać mi na maila.

E - MAILA : wytattuowany@gmail.com

Powodzenia !!! Wytattuowany 

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Zawsze marzyłem o stworzeniu swojego bloga , ale nie umiałem podjąć decyzji. Na początku prowadziłem i prowadzę instagrama , ale przyszedł czas na coś więcej. Na początku wypadałoby powiedzieć kilka słów o sobie więc tak zrobię. Jestem studentem grafiki artystycznej w Łodzi. Uwielbiam współprace z ludźmi. Moim życiem jest taniec , fotografia , i podróże. Ale nie braknie mi pomysłów na jakieś szaleństwa. Jestem Choreografem / tancerzem i animatorem czasu wolnego - o czym dowiecie się później.

Życzę wam udanego czytania.

Wytattuowany

Likes

Comments