Hej, witajcie. Początki jak zwykle są najtrudniejsze. Zastanawiasz się od czego zacząć. Miałam właśnie tak samo. Ale ze względu na moją obecną sytuację życiową testuję właśnie kosmetyki dla kobiet w ciąży, dlatego zaczęłam szukać informacji na temat kosmetyków, które stosować należy aby uniknąć rozstępów. Zdecydowałam się wybrać kosmetyki z serii Mama's.

Pierwszy produktem z tej serii jest STRETCH MARK CREAM - Jest to krem do intensywnej pielęgnacji skóry w czasie ciąży i po porodzie, który zapobiega powstawaniu rozstępów lub nasilaniu się już istniejących. Na szczęście moja skóra, jak na razie jest dla mnie łaskawa i chronię ją jeszcze przed rozstępami. Stosuję go na rosnący brzuszek, uda, pupę. Bardzo szybko się wchłania i nawilża skórę.

Drugi produkt to BREAST CARE CREAM - Jest to produkt w formie kemu do intensywnej pielęgnacji biustu również w czasie ciąży i po porodzie. Chroni delikatną skórę biustu przed wysuszeniem, poprawiając jej napięcie i gęstość. Krem stosuję na biust rano i wieczorem. Produkt również jest łatwy w aplikacji i szybko się wchłania.

Ostatni produkt z tej serii, który stosuję to STRETCH MARK OIL - Jest to olejek do intensywnej pielęgnacji ciała w czasie ciąży i po porodzie. Poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Najlepiej stosować go po kąpieli, ponieważ zatrzymuje wodę w naskórku dzięki czemu skóra jest dobrze nawilżona i chroniona przed pękaniem.

Likes

Comments