Dzisiaj napisze po krotce bo jadę do pracy. Dzień jak codzień co ranek wstaje wykonuje te same czynności. Ale wstaje z dobrym humorem, poznam znowu nowych ludzi. Coś się może wydarzy ciekawego. Niby te same czynności a jednak każdy dzień choć wygląda tak samo potrafi nas zaskoczyć. Zawsze możemy coś zmienić aby nie wyglądalo tak samo. Doskonalic się w pracy robić te same rzeczy ale dokładniej i szybciej. Bo jak robimy codziennie to samo mamy już nawyk i wychodzi nam czynność lepiej. Wczoraj po pracy miałam trochę obowiazkow związanych ze szkołą pomyslalam zrobię to jutro bo jestem zmęczona ale po chwili mnie Oświęcilo po co mam odkładać na jutro, jutro mogę zrobić coś innego. Nie potrzebnie odkładać coś na drugi dzień im wcześniej coś zrealizujemy na drugi dzień mogę np. Poczytać fajna książę albo po prostu odpocząć. Kiedyś usiądę w ulubionym fotelu i odpocznę a teraz czas aby zdobywać wykształcenie i dążyć jak najlepiej do swojej przyszłości zdobyć zawód jo jakim się marzy bo tylko wtedy gdy osiągniemy c możemy powiedzieć że czujemy się spełnieni.

Likes

Comments

Przez miesiąc schudłam 6kg. Ważyłam 55kg a teraz 49. Schudłam zaledwie przez miesiąc. Miałam ostatnimi czasami dużo stresów więc to oddzialowuje na na wagę. Jestem z postury szczupła osoba lubię jeść i nie unikam kontaktu z jedzeniem. Serio uwielbiam jeść nie stosuje żadnych diet! Zawsze marzyłam o tym żeby przytyć. Od dawna zaczynam czuć się gorzej, pojawiają się skutki. Staram się nie myśleć negatywnie a jak już pojawiają się takie myśli gospodaruje swój czas. Czytam, uczę się wychodzę że znajomymi. Nasze uzmysły podatne są na myślenie. Stworzeni jesteśmy jako osoby rozumne. Ale czasem nasze myśli wyolbrzymiaja i zaczyna pojawiać się pętla w głowie która ciężko jest odplątać. Nasze myśli zaczynają się pogłębiać ciągle myślimy o tym co się wydarzy co jutro przyniesie dlaczego tak a nie inaczej. W sposób jaki myślimy zaczyna nawarstwiac szereg emocji. Często mamy wpływ na nasz sposób myślenia. Odciąć się od tych emocji. Jesteśmy jak filozofowie. Życie jest za krótkie aby tyle filozoffowac wstań i zrób coś z tym żeby było lepiej. Nie myśl tyle otaczaj się ludźmi, którzy są pozytywnie nie ograniczają Cię w niczym bądź sobą nikogo nie udawaj. Jeśli znajdziesz się w takim kręgu osób to już poprawi się twój stan. Każdy z nas jest wyjątkowy. Szanujemy swoją osobę trzeba siebie pokochać takim jakim się jest. Jest. Pierwszy krok do szczęścia? Pokochaj siebie. A inni cie pokochaja.

Likes

Comments

1Listopada obchodzimy święto wszystkich zmarłych. 1Listopada mówi nam o zbawieniu a drugi listopada wspominamy naszych zmarłych. W Polsce ludzie zaczęli obchodzić Halloween. Jest to święto Amerykańskie więc nie wiem dlaczego przenosi się to do Polski. Ludzie bardziej skupiają się na przebierankach w upiory i świętują natomiast nie przygotują się dla naszych najbliższych. Zaczynają głupiec. Uczymy dzieci tego od małego zniewazajac święto które jest uprzywilejowane od lat w Polsce. Dla mnie Halloween to głupota oczywiście nie neguje tego nie oceniam ludzi ale każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Halloween jest sprzeczne do polskich tradycji. Stop ja nie obchodze tej zabawy. Jestem polka i mam swoje święta w ojczyźnie

Likes

Comments

​Chciałam podzielić się z Wami książka.  Kiedyś ktoś  mi ją podarował jest to gatunek dla miłośników thillerów. Opowiada o trzech postaciach Megan Pierce, która wiodła kiedyś życie prostytucji a teraz jest matka żona,  Ray Levine był prezenterem choć życie inaczej mu się potoczyło i został fotografem, paparazzi przereklamoanych gwiazdek oraz Broome który jest deektywem i prowadzi śledztwo.  Książka jest pełna tajemnic sekretów.  Polecam wziąć do reki:) jestem w trakcie czytania ale bardzo mnie wciągnęła lektura :) niedawno wróciła do moich rąk od znajomej której ja pożyczyłam powiedziała że muszę ją przeczytać bo jest fantastyczna. 

Likes

Comments

Potrawa kuchni włoskiej  carbonara złożona z makaronu pene oraz powstałego z sosu na bazie jaj i śmietankki 30% pieprzu boczku, żółtego sera.  Zioła prowansalskie, sól, czosnek. Moim zdaniem nie ma nic prostszego błyskawicznego a zarazem pysznego:) 

Likes

Comments

Witajcie jutro od dłuższego wyczekiwanego czasu przyjeżdżają do mnie znajomi z Gdańska .Nie mogę się doczekać nawet już przygotowałam przekaskę☺

Likes

Comments

Zastanawiam się dlaczego na świecie panuje tyle zła. Ludzie oceniają, krytykują, wyłączają się na uczucia. Każdy zaczyna być egoistą we własnym życiu. Panuję żądza pieniądza. Ludzie poganiają za pieniędzmi. Wiadomo,że pieniądze są potrzebne aby przeżyć. Ale co z tego skoro są ludzie, którzy mają bardzo dogodne życie a często są nieszczęśliwi. W życiu ważne jest mieć drugą osobę która bezinteresownie podaruję Ci uśmiech, powie dobre słowo. Każdy z nas był kiedyś dzieckiem, życie było beztroskie, niczym się nie trzeba było przejmować, wszystko spoczywało na głowie rodziców. Teraz jak spojrzę w przyszłość chciałabym mieć miejsce do mieszkania, dobrą pracę, być niezależna tak jak teraz. Będąc dorosłym ponosimy odpowiedzialność za swoje życie.Czasami ciężkie chwile przynoszą coś znacznie dotkliwszego niż tylko mnóstwo przykrości lub niedogodności. Wielu ludzi musi na co dzień zmagać się z poważnymi przeszkodami i przeciwnościami losu. Prawdziwy kryzys przynosi głęboką, radykalną zmianę, której zazwyczaj towarzyszą obciążenia emocjonalne. Postawienie choćby kroku wymaga nadludzkiej odwagi. Nawet takie chwile a może przede wszystkim one przynoszą jednak najcenniejsze lekcje życia i doświadczenia.

Likes

Comments

Witajcie. Dawno nie zaglądałam na bloga, ponieważ mam bardzo dużo pracy. \Mój zawód wiąże się z tym iż cały dzień jestem w pracy i  mało czasu jest na cokolwiek , Właśnie zaczynam szykować się do pracy:) Bardzo lubię swoją pracę, Jak wcześniej wspominałam pracuję na kuchni w małym barze mlecznym. Kuchnia preferuje polskie obiadki, jest bardzo pysznie. Nie jest łatwo ale najważniejsze to robić co się lubi wtedy od razu wstaje się rano z dobrym humorem. Od września także zaczynam szkołę ostatni rok mi został. Będzie dużo się działo. Muszę wszystko ogarnąć, ale kto powiedział,że będzie łatwo :) PAMIĘTAJCIE : ABY PRZEJŚĆ DROGĘ DO SUKCESU TRZEBA OKREŚLIĆ SWÓJ CEL I PODĄŻAĆ ZA NIM. NAWET JEŚLI POJAWIAJĄ SIĘ PO DRODZE TRUDNOŚCI WKRACZAMY NA NOWE POZIOMY. Po prostu dbaj o to by za każdym razem dawać z siebie wszystko i robić to jak najlepiej. A gdy już uda Ci się to zrobić to wyciągać wnioski i następnym razem robić lepiej.Spijam ostanie łyczki kawy i zbieram się. Życzę Wam Miłego dnia. 

Likes

Comments

Cześć. Dzisiaj zawitała do mnie deszczowa pogoda więc pomyślałam,że ugotuję coś dobrego i lekkiego :) Z zawodu jestem kucharzem. Lubię także wymyślać desery , w wolnym czasie piekę ciasta. Z chęcią poznaje nowe przepisy i je sprawdzam. Moją specjalnością jest Tradycyjna Kuchnia Polska. Przechodząc z kuchni babci i mamy :) Każdy z nas na pewno ma jakiś ulubiony smak z dzieciństwa i doszukuję się aromatów, smaków, dań gdzie w podniebieniu jest bliski smak odnajdujący tą nutkę dzieciństwa. Dzisiaj zaserwowałam zupę ogórkową, którą nauczyła mnie mama.


Likes

Comments