Wy też czasem macie tak,że nic wam się nie chce? Pewnie tak. Dzisiaj nie ćwiczyłam,bo mi się nie chcę.Jeszcze muszę rzeźbę zrobić i ją pomalować.Potrzebna jest zawsze zachęta,ale jaka? Każdy jest inny i inaczej odczuwa.Nie ma dwóch identycznych osób,ale mamy przecież swoich sobowtórów gdzieś na świecie.Jestem ciekawa jakby to wyglądało gdybym swojego spotkała.Byłby szok.Dobra idę spać,pa.

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Jutro znowu trzeba wstać o 6:30 i iść do tej budy.Jezu jak mi się nie chce czy tylko ja tak mam? Nie sądzę. Chyba każdemu z nas się tego nie chce.Prawda? Ale gdy zaczniemy ćwiczyć musimy stopniowo przyzwyczajać ciało do wcześniejszego wstawania.Dzięki temu nie będziemy mówić,że wszytko nas boli.

Likes

Comments

Nareszcie piątek i jutro mogę się wreszcie wyspać do 12.A co za tym idzie poranne ćwiczenia.Ja ćwiczę zazwyczaj wieczorem,ale najlepiej jest ćwiczyć rano i popołudniu,bo wtedy jest lepsza przemiana metabolizmu.Na ten moment polecam ćwiczenia z apki Nabufit.Dostępna jest na AOS i Android.Polecam;)

Likes

Comments

Składniki :

- 5 dojrzałych bananów

- 2 łyżki miodu

- 2 szklanki  płatków owsianych górskich,bakalie,suszona żurawina (wszystko co lubicie możecie dodać;) )


Przygotowanie :


Banany rozgniatamy widelcem lub praską do ziemniaków,następnie dodajemy miód,płatki owsiane i bakalie.Formujemy ciasteczka i wykładamy na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia.Następnie pieczemy w 180 st. przez około 25 minut.Gotowe ciasteczka odstawiamy do ostygnięcia.Polecane z mlekiem.


Przepis z aska @inpiracjepolska ;)

Likes

Comments

Być fit czy nie? Powiem tak każdy chce dobrze wyglądać i mieć sylwetkę aniołka Victoria's Secret.Ale one na nią zapracowany i stosowały różne diety.Jeśli chcemy tak wyglądać to musimy od czegoś zacząć,prawda? Polecam siłownię.Ja gram w piłkę więc w moim przypadku jest to wskazane.Nie mogę się odchudzać,palić,pić i ćpać.Chociaż nigdy tego nie robiłam.Na blogu będę publikować również drastyczne zdjęcie dziewczyn z anoreksją,żebyście przyjęli do wiadomości,że nie należy się głodzić i czasem również będę publikować moje problemy w szkole z którymi się borykam ale będzie więcej o dietach i tego typu rzeczach. Rebel xxx

Likes

Comments