Hej kochani!


KIlka dni temu zaczęliśmy zjadać pierwsze czekoladki w kalendarzu adwentowym. :)


Święta tuż, tuż zaczął się już grudzień. Ja na przykład mam takie słodkie kapcie z reniferkami! ( na zdjęciu ). Świąteczny sweter też kupiłam :)


Święta to moja ulubiony czas w roku. Kocham wtedy tą atmosferę. Bardzo lubię jeść :) więc lubię baaardzo potrawy wigilijne. Moim ulubionym jest makaron z makiem ;) jeszcze na ciepło...


Do czego zmierzam chciałabym z wielką radością ogłosić , że oficjalnie zaczynam święta! czyli inaczej świąteczne projekty w topmodel. Na moim instagramie pojawiło się już ostatni jesienny projekt.

link do mojego insta: https://www.instagram.com/_sophie_.draws_/

Pozdrawiam, buziaczki!

Zofinka (Zosia)Likes

Comments

Hej Kochani!

Jest to mój pierwszy wpis!

Bardzo się cieszę, że mogę prowadzić bloga. Dziś chciałabym opowiedzieć wam trochę o sobie i o moich projektach.


1. Kim jestem?

Jestem dziewczyną o imieniu Zosia mieszkającej w Polsce. Od kilku lat interesuje się rysunkiem szczególnie w szkicownikach TopModel. Może na początek powiem wam jeszcze może o moich zainteresowaniach:

- kocham modę i wszystko z nią związane ;)
- niedawno zaczęłam interesować się również gotowaniem
- chociaż jestem już bardzoo duża kocham maskotki i klocki lego 😂👌🏻
- bardzo lubię podrózować. Pierwszy raz gdy leciałam samolotem miałam tylko 3 latka...


2. Dlaczego prowadzę instagrama?

Tak szczerze nie pamiętam jak wpadłam na ten pomysł. Założyłam go ponad rok temu. Pamiętam tylko , że początki były bardzo trudne. Przez bardzo długi czas miałam tylko około 20 obserwatorów. Nie wiem jak to się stało, że w chwili obecnej przybywa mi minimum 10 obserwatorów na tydzień. Zaszłam bardzo daleko i chce zajść jeszcze dalej.


3. Czym są szkicowniki TopModel?


Zdaje się to bardzo dziwna sprawa. Niektórzy co znają lub kojarzą ten oto szkicownik wiedzą , że to jest poprostu zabawka. Poznałam ten szkicownik trochę w nietypowy ale bardzo częsty sbosób właśnie dla dzieci. Był rok 2013. Ja jak każde dziecko które było w galerii handlowej z rodzicami musiałam wejść do sklepu z zabawkami. Zobaczyłam bardzo prosty szkicownik. Sbodobał mi się więc go kupiłam. Gdy zapełniłam w ciągu pół roku go ( było aż w nim około 70 modelek) kupiłam następny. Tak to się zaczęło. Obecnie mam 13 takich szkicowników i jeszcze żadnego nie wyrzuciłam. Ja w mojej szkole zaczęłam modę na właśnie ten szkicownik. Przyniosłam go do szkoły a tydzień później prawie każda dziewczyna w mojej klasie go miała. Nawet do dzisiaj gdy mamy klasową wigilię i robimy sobię prezenty ( losujemy się i kupujemy rzecz którą chce dana osoba) dziewczyny proszą o topmodel.

Topmodel to dla mnie już nie zabawka. Jest ona świetnym kreatywnym sbosobem to spędzania wolnego czasu. Instagram mnie bardzo wkręcił i przez to co raz więcej czasu poświęcam tej sztuce.

Nauczyłam się przez ten szkicownik cieniować rożne rzeczy i wychodzi mi to całkiem nieźle ;)
Zajrzyjcie koniecznie na mojego Instagrama!
Pod opisem bloga znajdziecie link!Pozdrawiam! Buziaczki!
Zofinka (Zofia)

Likes

Comments