Header

blog

Miłą niespodzianką było trafienie na stronie głównej informacji o wyzwaniu na Nouw. W skrócie polega ono na codziennym uaktualnianiu bloga, co niewątpliwie pozwoli na rozwój bloga oraz zapewne poszerzenie blogowej społeczności. Chętnie sprawdzę się pod względem mojej systematyczności - a nie jest ona moją mocną stroną.

Ten post jest wprowadzającym, w którym Wam (i sobie) postaram się przybliżyć przyszłe publikacje. Chcę tu stworzyć takie pudełeczko pomysłów i planów na nadchodzące 30 dni. Nie wiem, czy uda mi się wszystkie pomysły zrealizować. A może zaskoczę samą siebie i wytrwam wyzwanie? To się okaże. Poniżej moje małe plany!

Sesje zdjęciowe, czyli to co do tej pory. To na czym mój blog się skupia. Fotografie wykonane z ludźmi i dzięki ludziom mi bliższym i dalszym, którzy zechcieli stworzyć ze mną coś fajnego! Kto wie, może Ty będziesz kolejny?

Kreatywne spędzanie czasu, myślę tu o małych tipach, inspiracjach, diy. W końcu kto nie lubi trochę pomajsterkować?

Fotografia mobilna, seria poradników, jak uzyskać lepszy efekt zdjęć za pomocą naszego smartphone'a. Myślę, że to temat bardzo na topie! Pomoże Wam to wzbogacić lub nawet przenieść wasze social media typu instagram, blog czy fanpage na wyższy stopień względem estetyki.

Mój weekend, czyli podsumowanie weekendu (piątku, soboty i niedzieli) w zdjęciach i krótkiej narracji. Taka mała włamka do moje życia, haha. Byłby to post co poniedziałek.

Przed i po, i jak to działa, tutaj mam na myśli serię poradników do photoshopa odnośnie edycji i retuszu zdjęć na nieco wyższym poziomie niż ten mobilny. Byłaby to fajna seria dla nieco ambitniejszych, chcących spróbować swoich sił w programach graficznych.

Kaktus poleca, czyli filmy, blogi, strony, instagramy, fanpage'e i wszystko co do mnie trafi i zachęci do przyjrzeniu się temu bliżej. Będzie to też szansa dla Was, bo chętnie zareklamuję Wasze inspirujące i twórcze miejsca w sieci!

Koniecznie dajcie znać, które z powyższych działów interesowałyby Was najbardziej! Poza sesjami zdjęciowymi mam w planach z powyższych wybrać dwa, maksymalnie trzy z planowanych kategorii. Bardzo chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat!

Głosujcie w komentarzach
na Wasze ulubione kategorie!

Więcej o wyzwaniu dowiecie się
tutaj

obserwuj mnie
i bądź na bieżąco!

facebook |instagram

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

photography

To już rok z moją lustrzanką! Aż nie dowierzam. Przygotowując ten post, na prawdę zobaczyłam jakie postępy poniosłam w fotografii. Choć zdjęcia powyżej nie są w odpowiedniej kolejności, myślę, że będziecie w stanie posegregować te z początku i końca roku. A 2018 uważam za otwarty - pierwsza sesja już za mną, a wkrótce - przed wami. Do zobaczenia.

obserwuj mnie
i bądź na bieżąco!

facebook |instagram

Likes

Comments

photography

Ten kot, mój kot - a właściwie kotka - przybłęda potrafi rozweselić mi dzień. Chociażby taki dzień, gdy wewnątrz rozrywa mnie chęć zrobienia zdjęć a brak mi modela (modelki). Gdy rozkładałam scenografię, od razu zainteresowana wszystkim wpadła na plan. Kto by pomyślał, że z kotem można tak dobrze współpracować?

obserwuj mnie
i bądź na bieżąco!

facebook |instagram

Likes

Comments