STEFANIDIS - KIM JESTEŚMY?

Z pasji do jeździectwa stosujemy zasadę trzy razy "S":

Stawiamy na pomoc: Kochamy konie, dlatego wspomagamy schroniska dla koni, sponsorujemy wielu polskich zawodników jeździectwa i współpracujemy z największymi klubami jeździeckimi w Polsce. Jako jedyna firma w Polsce w tej branży czynnie uczestniczymy we wszystkich wydarzeniach jeździeckich od wystaw koni po imprezy sportowe – zarówno regionalne, jak i Mistrzostwa Świata.

Sprawiamy radość: Posiadamy własny ośrodek jeździecki w Balczewie. Doświadczenie w nim zdobywane przekładamy na jakość naszych usług. Zajmujemy się tym, na czym znamy się najlepiej i do czego podchodzimy z pasją.

Zapraszamy na stronę naszej stajni Morgan w Balczewie: miejsca, które jest nie tylko naszym oczkiem w głowie, ale przede wszystkim nasza troska o zapewnienie w nim komfortowych warunków sprawia, że Morgan jest oazą przyjazną dla ludzi i zwierząt, skupiającą osoby kochające konie i wracające tu, by odpocząć.

Sukcesy nas cieszą: Nasza pasja do jeździectwa przekłada się na sukcesy klaczy TMN Coriany, będącej w latach 2007 – 2010 własnością firmy. Już w pierwszych krokach kariery brała udział w Mistrzostwach Polski Młodych Koni 2005, zdobyła Kwalifikację do Mistrzostw Świata Młodych Koni 2007 oraz Kwalifikację do Mistrzostw Świata Kentaky 2010 r.

STEFANIDIS - NASZA MISJA?

Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania dot. dostępności towarów, ich dystrybucji, oraz doradztwa żywieniowego. Współpracujemy z wysoko wyspecjalizowanymi i doświadczonymi lekarzami weterynarii, zootechnikami, doradcami żywieniowymi.


Likes

Comments