Witajcie. Cieszę się, że mogę być tutaj z wami. Jak się czujecie? Mam nadzieję, że bardzo dobrze. Co dostaliście na pod buta? Ja dostałam koszulę i case do telefonu i czekoladę.
Uświadomiłam sobie, że jednak skończę ze słodyczami. Co za dużo to nie zdrowo. Bardzo lubię słodycze ale też przyciągają do siebie jak magnez. Wy też tak uważacie? Chce skończyć ze słodyczami, ponieważ wracam do formy. Wracam do treningu. Bardzo długo nie ćwiczyłam. Ale już zaczęłam ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Zaczynamy nowe życie od nowa. A wy jak tam? Robicie treningi w domu? niedługo będę z wami. Miłego dnia wam życzę 😊

Likes

Comments

Witam wszystkich na moim blogu. Od bardzo dłuższego czasu nie robiłam postów. Niektóre blogi usunęłam, ze względu na to, że nie miałam czasu. Mam dużo na głowie. Dom i szkoła. No właśnie. Szkoła jest na pierwszym miejscu. Przygotowania do studniówki, egzamin teoretyczny i praktyczny z zawodowego no i oczywiście matura. Żyć nie umierać. Szkoła jest potrzebna dla każdego człowieka. Rozumiem, że komuś się nie chce chodzić, albo po prostu niektórzy z swojej perspektywy mają to gdzieś. Ale trzeba chodzić, szkoła to też jest nasze życie. To jest przede wszystkim nasza edukacja. A wy jak myślicie? Teraz odnośnie matury. Kim są dla was osoby oczywiście których znacie, którzy nie chcą zdawać matury? Jesteście za tym, że ktoś nie chce zdawać z matury? Ja jestem temu bardzo przeciwna. Moim zdaniem, że osoby które nie chcą podejść do matury to tak naprawdę ( z mojej perspektywy to tracą wszystko ). Ale jak chcą, to proszę bardzo. Nic na siłę. Człowieka nie można na siłe tłumaczyć i wyciągać jakiś wniosków.

Kochani, postaram się jak najczęściej poświęcać się dla was czasu. Ale wiecie jak to jest w życiu. Nie można mieć wszystkiego na raz. Obiecuję i postaram się publikować posty na bloga. Cieszę się bardzo, że mogę tu być i poznać was bliżej. Mam nadzieję, że ta muzyka, którą wstawiłam, może się wam spodobać. Bardzo lubię ten zespół. I dodają tyle siły i energii i mocy w sobie. Ale każdy ma swój gust muzyczny. Kto co lubi.

Życzę wam wszystkim miłych, spokojnych i słodkich snów. Dobranoc :)

Likes

Comments