sohbet odaları

sohbet odalarının insanlara ne kadar çok hizmetler verdiğini göstermek ve bu hizmetlerden daha önce hiç haberi olmamış arkadaşlarımızı yazdığımız bu makale ile bilgilendirmek.


Sohbet odaları insanları bir araya toplayan ve onlara sınırsınız bir şekilde sohbet etme imkânı tanıyan bir web platformudur. Geçmişten günümüze insanlığa hizmet veren bu siteler de eskiye nazaran kullanıcı sayısı düşmüş olsada son zamanlarda sosyal medya tarzı sitelerden sıkılan insanlar tekrar bu sitelere dönüş sağlamaktadır. Günden güne artan kullanıcı sayısıyla geniş bir kitleye hizmet veren sohbet siteleri insanların hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır. Onlara en güzel chat ortamını yaratmak adına tüm imkânlarını seferber eden site sahipleri bu verdikleri hizmetten dolayı sitelerini ziyaret eden kullanıcılardan kesinlikle para talep etmemektedir. Site sahiplerinin tek isteği kullanıcıların sitelerini ziyaret ederek güzel vakit geçirmesi ve özgür bir şekilde chat yapmasını sağlayacak zemini hazırlamaktır. Sizin konumunuza en yakın insanları sizin ayağınıza getirerek bir arkadaşlık bağı kurmanızı sağlayan chat odaları sizlere sadece sohbet etme imkânı tanımamaktadır. Bunun yanında ek olarak oyun oynayabilmeniz adına oyun kanalları ve radyo dinlemeniz için radyo kanalı kurup istediğiniz şarkıyı veya sanatçıyı istek yaparak onu rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Daha önceleri insanlar sadece bu sitelere bilgisayar vasıtasıyla bağlantı sağlayabilirken gelişen teknolojiye ayak uyduran sohbet odaları insanlar daha rahat bir ortamda sohbet edebilsin diye mobil sohbet odaları isimli odayı kurarak bilgisayar dışında araçlarla da buralara girebilsin sohbet edebilsin diye bir ortam yaratmıştır. Her gün farklı farklı kullanıcıların gelip bu site de chat yaparak reel hayatta ki sıkıntılarını bir nebze unutmuş ve ortamın akışına kendilerini bırakarak sanal dünyanın büyüsüne kapılmışlardır. Buradalarda sadece arkadaşlık kurmakla kalmayıp gerçek hayatta bulamadığınız mutluluğu bulabilmenize imkân da sağlayan sohbet chat siteleri sizleri kızlarla veya erkeklerle tanıştırdıktan sonra onlarla özel kanallarda sohbetinize devam edebilir ve arkadaşlık seviyesindeki ilişkinizi seviye atlatarak sevgili olarak idame ettirebilirsiniz.


Aranızda bizi hiç ziyaret etmeyen arkadaşlarınız var ise bu imkânlardan 1 kez olsun faydalanmayan kişiler bu makaleden sonra bizlerle birlikte olmak isteyeceklerdir. O zaman yapmanız gereken tek şey sohbet.pw sitesine girerek yeni insanlarla tanışmak ve güzel arkadaşlık bağları kurmak olacaktır.


Blog using your mobile phone - One of the best blogging apps on the market - Click here

Likes

Comments

Chat

Merhaba değerli arkadaşlar, bugün sizlerle beraber chat isimli makalemizi inceleyeceğiz. Bunu yazmamızda ki amaç chat siteleri ni sizlere tanıtmak ve bu sitelere girerek ne gibi ayrıcalıklar elde edebileceğinizi gözlerinizin önüne sermektir.

Chat siteleri 1984 yılında yurtdışında kurulmuş bir web protokolüdür. Daha sonrasında 90’lı yıllara doğru Türkiyeye gelerek sohbet ismini almış ve büyük bir kullanıcı potansiyeline sahip olmuştur. Bilgisayar ve internet ile yeni yeni tanışan insanlar kendilerine uğraş ararken bu siteler ile tanışmış ve bu sitelere bağımlı hale gelmişlerdir. Buranın kurulmasındaki amaç insanların yeni arkadaşlıklar kurmasını sağlamak ve onlara doyumsuz bir chat keyfi sunmaktır. Geçmişte internet bu kadar yaygın olmadığından dolayı girilebilecek pek site olmadığından chat siteleri ne insanlar yoğunlaşmış ve artık popüler bir web portalı haline dönüşmüştür. İlk kurulduğu dönemlerde kısa süre içerisinde yüzlerce insanın ziyaretçi akınına uğrayan chat odaları bu popülerliğini 2000’li yıllara gelindiğinde yitirmeye başlamıştır. İnternetin artık her eve girmesi ve bilgisayarın ihtiyaç haline dönüşmesinden dolayı insanlar alternatif şeyler bulmuş ve yavaş yavaş bu sitelerden vazgeçmiştir. Kullanıcısında çok büyük düşüş yaşayan chat sohbet siteleri buna rağmen günümüzde hala varlığını sürdürmekte ve eskisi kadar olmasada büyük bir kitleye hizmet vermeye devam etmektedir. İnsanlara verdiği hizmetler karşılığında onlardan hiç bir şey talep etmezken ücretsiz sohbet etmenin hazzına varmaları için onlara eğlenceli dakikalar geçirmeleri için ellerinden gelen çabayı göstermektedir. Son zamanlar da insanların tekrar bu sitelere dönüş sağladığını görüyoruz, bunun sebebi ise insanların artık sosyal medya diye tabir edilen sitelerden bunalması ve yeni arayışlar içerisine girmesidir. Yeni arayışlarının içinde ise eski sitelere dönüş sağlayarak buralarda chat yapmanın hazzına varmak ve yeni insanlar tanıma arzusu içerisine girmektedir. Kullanıcılarının istekleri doğrultusunda hizmetlerine yön veren bu sitelerin yaptığı hizmetleri reel hayatta para ile dahi bulamazken sizlere ücretsiz bir şekilde hizmet sağlayan sitelerden daha haberi olmayan insanlarımız dahi var. Makalemizi yazmamızdaki amaç o kitleye de hitap ederek bu sitelerin olanaklarından ve ortamından herkesin faydalanmasını sağlamaktır.

Aranızda daha önce burayı ziyaret etmemiş arkadaşlarımız varsa, bu yazdıklarımdan sonra ne kadar pişmanlık duyacaklar bilemiyoruz. Ama pişmanlık duymamak adına sizlerde bizimle beraber olmak istiyorsanız eğer sohbet.pw sitesini ziyaret ederek size sunuculan imkânlardan faydalanabilirsiniz.


Likes

Comments

Chat Siteleri , Kullanıcıların boş vakitlerini değerlendirme, yanlızlıklarını gidermek, arkadaşa, konuşmaya olan ihtiyaclarını karşılamak için

arama motorları üzerinde , sohbet, chat, chat odaları, chat sitesi gibi kelime ve gruplarını aratması sonucu listelenen siteleri o anki ruh hali yada

aradığı kriterlere en uygununu seçerek giriş yaptığı site olarak tanımlanabilir.

Chat Siteleri Kullanıcılara kullandıkları cihazlara göre ayrı tasarlanmış mobil chat siteleri girişi, web sohbet odaları girişi, java sohbet odası girişi (eschat flaxchat gibi.),

kendi tasaraladıkları en eski ve en yaygın sohbet programı olarak bilicen Mirc Script programını siteleri üzerinde ücretsiz ve şifresiz şekilde yayınlayarak kullanıcıların

Konuşabilecekleri, muhabbet edebilecekleri, yanlızlık ve ilgisizlikten kurtulabilcekleri, ortamlara erişim sağlayarak yeni tecrübe ve deneyimler yaşamalarını sağlamaktadırlar.

Geneli ücretsiz, üyeliksiz ve şifresiz Kullanıcı memnuniyeti ön planda tutularak hazırlanmış programları kullanırken, kullanıcının rahatı, kolay anlayabileceği, zorlanmadan

kullanabileceği, sade ve basit şekilde tasarlanmış menü ve programları tercih etmektedir. Güvenlik, Seviye ve Kalitenin ön planda tutularak, kullanıcı memnuniyeti ilk hedef olarak

belirlenmiş, gereken kurallar ve yetkililer site üzerinde ve sanal ortam içerisinde kullanıcıları koruma ve kollama amaçlı Belirtilmiştir.

Günlük ve sabit kullanıcı sayısına sahip Chat siteleri sohbet ortamı anlık saatlik olarak değişmekte, muhabbet ortamı sürekli farklılık göstermektedir.

İnternet üzerinde kurulan networkağında çevrim içi kullanıcılar ile genel ve özel sohbet ve chat yaptıran sitelerin genel adı sohbet odaları yada sohbet siteleri olarak adlandırılır.

Sohbet Chat Odaları kullanıcıların çeşitli sohbet programları kullanarak network üzerindeki irc ağına bağlantı kurarak, sohbet chat odalarında bulunan kullanıcılar ile sohbet ve chat

yaparak tanışma, kaynaşma, yeni arkadaşlıklar kurma, eğlenceli, hoş vakit geçirme imkanları ve fazlasını sunmaktadır.

Sohbet ve chat odaları giriş programları, internet üzerinden web sohbet programı, flash chat programı, mobil (android, ios, iphone, ipad, tablet) sohbet chat programı yanı sıra bilinen en eski

sohbet programı olan mirc (internet relay chat client) kullanılarak erişim sağlanabilmektedir. Bu programlar geliştirme ve iyileştirme çalışmaları ile sürekli güncellenmekte, kullanıcıların daha kolay

ve çeşitli arayüzlerle basit ve huzlı şekilde chat sohbet odalarına girişi sağlanmaktadır.

Sohbet odaları yeni deneyimler kazanmak, hoş eğlenceli vakit geçirmek, günün stres ve yorgunluğunu atmak, gibi faaliyetleri sağlamakta, yanlızlığınızı unutmakta sizlere bir nebzede olsa yardımcı

olmaktadır. Dünyanın her yerinden ve dilediğiniz anda canlı ve gerçek kullanıcılar ile sohbet ve chat yapabilir, zengin ve kaliteli sohbet seçenekleri ile farklı dünyalara erişebilirsiniz.


Likes

Comments


Sohbet OdalarıTürkiye ve Dünya geneline Hizmetler veren Sohbet Odaları aynı anda yüzlerce kişi ile iletişime geçilen sohbet chat odaları bedava hizmet vermektedir.


Türkiye'nin İnternet ile tanıştığı ilk yıllardan beri süre gelen bu tür arkadaşlık siteleri hepimi-zinde bildiği gibi ilk yıllardaki hizmetleri şimdiki kadar avantajlı değildi.


Geriye doğru bir dönüp bakarsak o zamanlar site yönetiminde olmak isteyenlerden ufakta olsa bir maddi talepte,de bulunuluyordu ve çoğu kişide ücret ödeyerek yetkili olmakta idi tabi o dönemlerde yetkili olmanında insanlar açışından çok büyük bir ayrıcalığı vardı.


Ayrıca eski dönemin sitelerinde java indirme sorunu şifre,üyelik gibi mecburiyetlerde bulunmakta idi zaman ilerledikçe sitelerin artması ve rekabetin başlaması ile eski yaşanmış olan tüm zorunlulukların kalkması-nada vesile olmuştur.


Sohbet Odaları Hizmetler Ve Avantajları


Dünya genelinden binlerce ziyaretçisi bulunan Sohbet Odaları Hizmetler Ve Avantajları ücretsiz olarak kullanıma açık olan sohbet siteleri dünya genelinden beyleri ve bayanları aynı çatı altında toplayarak arkadaşlık ,dostluk kurmalarına vesile olmaktadır.


Ve bir çoğumuz reelde bulamadığımız aşkı bile bu gibi ortamlarda bularak mutluluğu yakalamak-tayız, bedava sohbet lerin yanı sıra sınırsız radyo yayını özel odalarda ikili görüşmeler ve Türkçe soru cevapları ile oyun odalarında yarışma imkanları hepsini bizlere bir arada sunan sohbet chat odaları hizmetleri arasında javasız chat,üyeliksiz,ücretsiz,şifresiz girişlerde bulunmaktadır .


Sohbet chat odalarında Mobil sohbet hizmetleri akıllı telefonlarımızın vermiş olduğu avantajlar ile son yıllarda mobil sohbet mobil chat andrid sohbetler için site yönetiminin girişlerine aktif ettikleri uygulama ile artık nerede olur isek olalım İnternet,in bulunduğu her cihazdan ve mobilden girme imkanlarımızda bizlere sunulmuştur.Sohbet siteleri kullanıcıları olarak bizlere düşen görevler ise maddi,manevi emek harcayarak hoş ortamı bizlere hiç bir karşılık beklemeden sunan site kurucularının emeğine saygı duyarak ortamı germeden seviyeli iletişimler kurarak insanları mağdur etmeden bu şekilde bir nevi teşekkürlerimizi belirtebiliriz diye düşünüyorum.Saygılarımı sunar hoş sohbet ler dileriz esen kalın,mutlu kalın.


Likes

Comments

Sohbet Siteleri İnternet dünyasında sanal adı altında hizmet veren Sohbet Siteleri ve biz ziyaretçileri sanal dünyanın sanal insanları aslında insanları ben sanal olarak görmüyorum herkes benim gibi yaşayan varlıklardır her ne kadar bazılarımız sohbet chat odaları na katılan kişileri sanal olarak görüyor olsa,da.


Öncelikle hazır sanaldaki insanlardan konu açılmışken bu konu ile devam edelim, yıllar var,ki hepimiz arkadaşlık hizmetleri veren sohbet siteleri ne katılmaktayız, yazılı sohbet yada sesli,görüntülü sohbet her ne olur ise olsun ziyaret ettiğimiz ortamlarda çeşitli şehirlerden çeşitli ülkelerden insanla ile tanışmak arkadaş edinmek güzel bir şey sanalda olsa insanı insan olarak görmek özelliğine sahip isek tabi kısacası değerini bilenlere chat siteleri kurucularının sunmuş olduğu bu hizmet hepimiz için faydalı bir hizmettir.


Lakin biz bayan veya erkek ziyaretçiler herkes değil tabi,ki genel olarak konuyu ele alırsak sunulmuş olan bu hizmetin değerini bilmeyip katıldığımız her ortamda huzursuzluk çıkarmayı başarıyoruz.Karşımızdaki kişileri canlı varlıklar olarak değilde sanaldan ibaret olduğunu düşünen kişiler sırf egolarını tatmin etmek için huzurlu bir ortamı cehenneme çevire biliyorlar.


Yaşanılan en ufak bir olayı büyüterek asabil-eşip argo,küfür,kişileri rencide etmek ağza alınmayacak sözler söylemek,bu gibi davranış sergileyen insanlara hal ve hareketlerine bakınca insanlık,gençlik nereye gidiyor demeden geçilmiyor.


Aslında kötü söz sahibine aittir diye bir söz vardır agresif tavırlar ile kötü sözleri sarf eden kişiler bilmiyorlar-ki kendi kişiliklerini ortaya koyuyorlar her şeyden önemlisi sanalda olsa bir toplum içerisinde haya,mızı ahlakımızı unutarak insani davranışların dışına çıkmamamız gereklidir.


Birde sohbet siteleri kurucularını ele alacak olur isek bu emeklerine saygısızlık ettiğimiz bir yana birde bu insanları yapmış olduğumuz olumsuz davranışlarımız ile ne kadar yıprattığımız,da göz önünde gerçekten sabırlı insanlarmış yinede buradan tüm sohbet chat siteleri kurucularına ALLAH, dan sabır diliyor hepimizin adına vermiş oldukları güzel hizmet içinde sonsuz teşekkürlerimi sunuyorumLikes

Comments

Chat platformları Bedava sohbet , Bedava chat,mobil sohbet,mobil chat,javasız sohbet,üyeliksiz sohbet,seviyeli sohbet,ücretsiz sohbet,şifresiz sohbet,yazılı sohbet, sesli sohbet,görüntülü sohbet,kameralı sohbet gibi seçenekleri ile Dünyanın hizmetine sunan sohbet ,muhabbet,arkadaşlık ortamları kimilerimiz ilk yılların vermiş olduğu alışkanlık ile yazılı sohbet lerden vaz geçemez iken kimilerimiz ise sesli sohbetleri tercih etmektedir yani zevk meselesi kişi nereyi arzu eder ise orada olmakta özgürdür.


Sohbet siteleri olarak bizler yazılı iletişimlerin kurulduğu platform ile hizmete başladık ve yazılı olarak hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz,Sitemizi ilk açtığımız yıllarda bu güne dek siz değerli ziyaretçilerimiz ile el ele yürümekteyiz.Ve umut ediyoruz ki bundan sonrada hep beraber uzun yıllar bir arada beraberliğimize devam edeceğiz.


Bizlerin amacı zirveye tırmanıp bir yerlere gelmek değildir önemli olan hoş bir ortamda güzel zamanlar geçirerek arkadaşlık,dostluk kurmak maddiyat ve ya bir çıkar gözetmeksizin verilen hizmetlerimiz teknolojinin vermiş olduğu tüm yenilikler ile sizlere sunulmaktadır. Web sohbet üzerinden girişleri bulunan sitelerimiz akıllı telefonlarınızdan katılabilmeniz için mobil ve android sohbet girişlerinizde bulunmaktadır.Ayrıca dileyen arkadaşlarımız sohbet sayfamızdan mirc, lerimizide bedava olarak indirerek mirc sohbet lerde yapabilirler.


Sohbet siteleri yönetimi olarak ziyaretçilerimiz den beklentilerimiz öncelikle odalarımıza katılmadan önce hoş bir takma ad alarak giriş yapmaları,saygılı davranışlar ile seviyeli sohbet ler yaparak hoş görülü olmalarıdır ve huzurlu bir ortam için iletişimler esnasında karşılarında kişilere kırıcı olmayıp nezaketi elden bırakmamalarıdır.


Sohbet genelindeki iletişimlerin-izde Hepinizin güvenliği bizlerden sorulur ve yönetimdeki arkadaşlarımızdan lakin özel odalardaki ikili görüşmelerinizdeki sorumluluklar sizlere ait olup yönetim sorumlu tutulamaz.


İleride mağdur olmamanız adına sitemizdeki özel bilgi paylaşımlarınız-da ve ikili görüşmelerinizde dikkatli davranarak henüz yeni tanıdığınız kişiler ile özel bilgilerinizi paylaşmamanız, da fayda vardır diyoruz,zaten dikkat etmiş iseniz bu gibi uyarılarımız her site yönetimi tarafından ana temamıza konularak bilgilenmeniz sağlanmıştır.Katkılarınızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar hoş sohbet ler dileriz.
Likes

Comments

SOHBET SİTELERİ


Günümüzde insanların etkileşiminde sorunlar olduğunu , her geçen gün geçtikce insanların kabuğuna çekildiğini az çok hepimiz biliyoruz. İnsanlar biribirlerinden kaçar durumda ve tedirginlik güvensizlik artmış durumda iken , sohbet siteleri hakkında yapılan olumsuz yorumlar bir nebze de olsa azalmış bulunmaktadır. Sohbet siteleri her ne kadar sanal olsa da gerçek yaşama oranla kat kat iyi ve güvenilir bir ortamdır.


Sohbet siteleri 'nde insanlarla ile diyalog kurarken yüz yüze gelmezsiniz , içinizden gelenleri anı anda söyleyebilirsiniz . Karşınızdaki insanın tavırlarını mimiklerini görmeden yada hissedip görmeden anlamayasanızda bunun için size çok az bir zaman yeterli olacaktır. Sohbet siteleri adı altında bir çok yerde mevcut olan boş sitelerin aksine sitemiz siz değerli kullanıcıların isteklerini ön plana almış durumda ve sizlerin güvenilir ve gizlilik çerçevesinde sohbet etmesini sağlamaktadır.


Sohbet siteleri sayesinde içinizde kalan gizli saklı ve insanların bilmediği duyurmak istemediğiniz konuları karşınızdaki ile rahatça konuşup içinizi dökebilirsiniz . Ailevi yada sevgili ile olan sorunları deneyimli kişilerle paylaşıp onların düşüncelerini alabilirsiniz. Yaptığınız konuştuğunuz tüm yazılar sizin ile karşınızdakinin arasında kalacaktır. Gerçek yaşama dönük olarak ise kimse sizin içinizdeki sorunları bilmeyecek , siz ise bilmediğiniz biri ile paylaşmış olacaksınız .


Sohbet siteleri bazen sadece geçici heves olmaz . Sürekliliği devam eden sohbetlerde sık sık karşılaşılan dostlar yada arkadaşlar sosyal medya yada bir iletişim aracı ile daima iletişime geçebilirler. Yeni aşklara yelken açabilirler. Yeni dostluklar kurabilirler. Sohbet siteleri uçsuz bucaksız hayalin derinliklerinde olan bir çok aktiviteyi yapmanızı sağlayacaktır. Son olarak Sohbet siteleri anında arkadaş bulacağınız bir yer olmasa da süreklilik gösterdiğiniz takdirde sizin dünyanız olacaktır. Hepinize hoş sohbetler dileriz.

Likes

Comments

İnsanların en temel ihtiyaçlarından bir tanesi olan sohbet ihtiyacını karşılayabilmek adına kurulan sohbet siteleri insanlara karşılıksız olarak hizmet vermeye her daim devam etmektedir.

İnsanların günlük yaşantılarında yaşadığı problemleri, sıkıntılarını unutabilmek adına sohbet siteleri ne giriş yaparak yeni insanlarla tanışıp yeni arkadaşlıklar kurup dertlerini sıkıntılarını onlarla paylaşarak içlerinde büyüttükleri her şeyi yavaş yavaş azaltıp rahatlama hissiyatı duymuşlardır. Bu siteleri ziyaret etmeniz için sadece sıkıntılarınız olmasına gerek yok yani şöyle anlatayım dertlerinizi paylaşmak için değil de hayatınızda konuşabileceğiniz tek insan yoksa bu siteler sayesinde kendinize arkadaş edinebilir ve yalnızlıktan kurtulabilirsiniz. Size en yakın insanları sizlerle buluşturarak şimdiye kadar yapılan en büyük projelerden bir tanesini gerçekleştiren sohbet siteleri sizin arkadaşlığınız sadece sanal üzerinde kalmasın reel hayatınızda da görüşebilme imkânınız olsun diye böyle bir sistemi hayata geçirmiştir. İnsanlarımız rahat rahat bu siteleri ziyaret edebilsin diye de bilgisayara köle olmaktan kurtulsun diye mobil sohbet isimli odaları kurarak artık istediği vakitte istediği her yerde bu siteleri ziyaret edebilmelerine olanak sağlanmıştır. Seyahat ederken, çalışırken, yemek yerken vs vs. her an her vakit bulduklarında özgürce sohbet etmenin hazzına varabilmeleri adına bu sistem de hayata geçirilmiştir.

Yalnızlık sohbet siteleri sayesinde bir sorun olmaktan çıkmıştır. Bu makalemiz ile beraber insanlara bu sitelerin insanoğlu için ne kadar faydalı yerler olduğunu anlatmaya çalıştık elimizden geldiğince. Bu makalemizi ne kadar çok insan okursa o kadar insanların kafasındaki soru işaretleri kalkacaktır.

Likes

Comments

Merhaba arkadaşlar yeni bir makale ile yeniden karşınızdayım. Bugün makalemizin konusu sohbet siteleri hakkında olacaktır. Bunu ele almamızın amacı sohbet siteleri nin sizlere sağlamış olduğu olanakları göz önüne sermek ve bunlardan nasıl faydalanabileceğinizin yollarını göstermektir.

Sohbet siteleri 90’lı yıllardan Türkiye’ye giriş yapmış ve girdiği günden bu yana çok sağlam bir kullanıcı potansiyeline sahip olmuş nadir sitelerden bir tanesidir. İnsanlar bu siteleri ne kadar zaman geçerse geçsin ziyaret etmeyi ve orada vakit geçirmekten asla vazgeçmemiştir. Türkiye’ye giriş yaptığı ilk yıllarda bir anda tutulan ve zirveye yerleşen sohbet siteleri daha sonrasında kullanıcı potansiyelinde düşüşler yaşasa da her zaman ziyaret edilen bir site haline dönüşmüştür. Bunun en önemli nedeni ise insanlara karşı verdiği hizmetlerden kesinlikle karşılık beklememesidir. İnsanlar bu olanakları gerçek hayatında dahi bulamazken sohbet siteleri bu imkânları ücretsiz bir şekilde insanlara temin etmektedir. Sohbet etmenin ve keyifli dakikalar geçirmenin çok zor olduğu şu hayat üzerinde bu ortamı size hazırlayan bu siteler her yaştan insanların ilgi odağı haline gelmiştir. Bu hizmetlerden Türkiye’nin dört bir yanından giriş yapan kullanıcılar yararlanmaktadır. Yapmanız gereken sohbet siteleri ni ziyaret ederek orada nickinizi kayıtlamak ve size sunulan fırsatları bir bir değerlendirmek olacaktır. Karşı cinsleriniz ile tanışma imkânı elde edebilir ve tanıştıktan sonra gerçek hayatada dönüştürebilecek bir arkadaş sahibi olabilirsiniz. Sadece arkadaşlık kurmakla kalmayıp hayatınızın aşkınada bu site sayesinde kavuşabilirsiniz.

Herkesin gönül rahatlığı ile ziyaret edebileceği bu sitelerden bir haber olan arkadaşlarımız makalemiz sayesinde bilgi sahibi olacak ve buralara giriş yapmak için can atacaklarını ümit ediyorum. Bu yapılan her şey sizlerin daha iyi vakit geçirip sıkıntılarınızdan uzak kalmanızı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Güzel ortamımız da bizimle güzel vakit geçirmeye var mısınız?

Likes

Comments

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere sohbet isimli makalemizi yazacağım. Sohbet isimli makalemizi yazarkende geçmişten günümüze kadar ne gibi süreçler geçirmiş onları açıklamaya çalışacağım.

Sohbet diğer adıyla chat 1988 yılında Fillandiya da Oulu Üniversitesi öğrencisi olan Jarkko Oikarinen tarafından kodlanmıştır. Yurdışında çok fazla rağbet görmüş ve kısa bir süre içerisinde yüzlerce insanın ziyaret ettiği bir platform haline dönüşmüştür. Türkiye’ye yolculuğu ise 90’lı yıllara dayanmaktadır bu süreçte kodlamalar geliştirerek artık tam bir sohbet platformu yerini almıştır. Ülkemize giriş yapmasından itibaren insanlar çok fazla girecek bir yer bulamadıklarından bu sitelere biranda giriş yapmaya başlamış ve çok kısa bir zaman dilimi içerisinde insanlar artık sohbet siteleri nde boş zamanlarının hemen hemen hepsini değerlendirmeye başlamıştır. Günümüz Türkiyesinde sohbet denildiği zaman insanların aklına ilk gelen siteler olmasında ki en büyük neden ise yaptığı ve verdiği hizmetlerden dolayı insanlardan kesinlikle ücret talep etmemesi ve insanlara verdiği bu hizmetleri gerçek hayatlarında para ile dahi satın alamayacaklarını kanıtlamış olmalarıdır. Günden güne artan kullanıcı potansiyeline sahip olan sohbet siteleri herkesin gönül rahatlığı ile girebilecek ve özgürce sohbet edebilmesine imkân sağlayan bir web protokolüdür.

Bizlerle daha önce irtabata geçmeyen insanlarımız var ise bu makalemiz onların kafasındaki soru işaretlerini bir nebze kaldırmış olacaktır. Hayatlarındaki sıkıntılarını bir kenara bırakıp yeni insanlar tanımak için bu platformu kesinlikle ziyaret etmenizde fayda vardır.

Likes

Comments