W tych czasach nawet najodważniejszy chłopak wstydzi się powiedzieć co czuje...😳

No tak się mówi:
On jest w niej zakochany
Albo:
No wiesz on lubi takie dziewczyny
Czy coś w tym stylu trochę mi trudno teraz tak podać więcej przykładów, ale wiecie o co chodzi.
Szkoda, ze nie da się tego zmienić. Wydaje mi się, ze każdy się boi bo np. Wszyscy się o tym dowiedzą itp No trochę to rozumiem bi sama się tego boję.

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - kliknij tutaj!

Likes

Comments

​No tak przecież obiecałam, że dziś opowiem o chłopakach. 

Zacznę od tego iż NIGDY nie miałam chłopaka, tak naprawdę. Jednak bardzo bym chciała miec z kim pogadać. I to uczucie bezpieczeństwa kiedy jestem przy nim. Marzenia, marzenia i jeszcze raz marzenia. 

Kiedyś w 2 klasie podstawówki zakochałam sie tak poważnie. No i pewnego dnia on się o tym dowiedział przez moją koleżankę. Ktorej obecnie nienawidze i nie widzialam ani nie słyszalam jej przez 4 miesiące. No i on tak na mnie wrzeszczał nie wiem co ona mu powiedziała. No i klasa 3 a potem 4 i nadal go kochalam. W końcu po jakimś czasie nawet nie wiem kiedy poprostu to znikło. A czasami płakałam nocami bo on na mnie nie zwracał uwagi. No to chyba już wiecie wszystko. 


SkomplikowanaJA

Likes

Comments

No przez kogo ?!

Czasem (często) płacze pytanie tylko przez kogo?!

Różnie bywa jednak najczęściej (z racji ze jestem bardzo wrażliwa nie wspominam jak płacze kiedy ktoś poprostu powie mi coś przykrego (chociaż nie zawsze) )

Przez to ze właśnie powie mi ktoś coś takiego ze odrazu mam doła np. Szczerze było dużo takich przypadków ale teraz nie potrafię podac przykładu.

Ale zdarza się tak ze płacze bo nie wiem co mnie czeka w przyszłości i się tego boje (że poprostu będę nikim) jednak staram sie żyć teraźniejszością.

A morał z tego taki: ???

Skoro nie znam morału to znak iż trzeba pisać dalej.

Zapomniałam wspomnieć ze (najgorszy temat) często płacze przez: (uwaga tu wchodzą bębny) CHŁOPAKÓW

Żeby napisać czemu musiałabym zająć jeszcze z conajmniej 2 razy więcej miejsca niż ten wpis wiec to już napisze w następnym wpisie, jutro czekajcie (jeśli ktoś to czyta)

SkomplikowanaJA

Likes

Comments

No właśnie: DLACZEGO?!

Chyba każdy z nas zadaje sobie to pytanie.

Właściwie to powinnam zacząć od tego, że nie zamierzam tu pisać o: kosmetykach, szkole i o innych takich rzeczach tylko o tym co czuje.

A Wracajac do DLACZEGO?!

Raczej codziennie zadaje sobie to pytanie.

Problem polega na tym, że nikt nie zna odpowiedzi. Np. Ja siedzę, łzy lecą strumieniami i nie wiem DLACZEGO?!


SkomplikowanaJA


Likes

Comments