Tylko 26 dni pozostało do godziny zero. Dokładnie 9 października wystartuję po raz drugi w mojej rocznej karierze biegowej na królewskim dystansie a będzie to 17. PKO Poznań Maraton. Podniecenie i ekscytacja są już dość zauważalne. Cel został postawiony, przebiec 42, 195 kilometrów w mniej niż 4 godziny. Z resztą nie może być inaczej bo dość pracy już w to włożyłem. Taka moja prośba abyście trzymali kciuki za realizację moich mimo wszystko dość ambitnych planów.

Likes

CommentsPiła i 26. Półmaraton Philips i jest, jest, jest! jest życiówka. Matko jedyna, jak to mnie napędza! Rewelacyjnie, kiedy trening przynosi efekty, kiedy litry wylanego potu i tysiące spalonych kalorii przynosi tak pożądany efekt w postaci rekordu życiowego :) Trochę deszczu, niebo zasłane chmurami to tak niewiele by móc zrobić to komfortowo. Każdy biega, jak lubi. U mnie już dawno przerodziło się to w zaciekłą konfrontację Łuczaka z Łuczakiem, goniąc samego siebie i sprawia mi to zajebistą frajdę!

Likes

Comments

Mam to ogromne szczęście by móc znów tu być i zawsze z ogromnym żalem żegnam się z naszym Bałtykiem, ale też i zawsze obiecuję sobie że za rok znów tu wrócę. Nie koniecznie w to samo miejsce, choć w Jarosławcu byłem już cztery razy. Szum fal, ciepły piasek pod stopami i "morze" kolorowych parawanów zawsze robi na mnie pozytywne wrażenie. Kocham ten stan i kochać nie przestanę. Na wieki, wieków AMEN.

  • Life
  • 43 czytelnik

Likes

Comments

Przyznam że przed urodzeniem syna marzyłem o córeczce. O ślicznej słodkiej buziuni i pięknych blond loczkach. Pragnienie córki było tak silne że gdy badania określiły płeć, poczułem ogromny zawód a nawet i złość. Sam nie wiem dlaczego tak było? dlaczego tak czułem? Jednak gdy zaraz po urodzeniu pielęgniarka wyniosła Oliwiera na szpitalny korytarz by mi go pokazać, poczułem coś co może czuć tylko ojciec, dumny tata. Miłość, ogromną bezgraniczną miłość. Uczucie które po dziś dzień wypełnia mnie całego. Dziś to cudowny ośmiolatek o nieprzeciętnej inteligencji i fantastycznych zdolnościach. Chciało by się powiedzieć "jaki ojciec taki syn". Jednak na szczęście tak nie jest ;)


  • Life
  • 46 czytelnik

Likes

Comments

Prawdziwa miłość jest wtedy, kiedy jedno tonie a drugie ciągnie je ku górze

  • Life
  • 55 czytelnik

Likes

Comments