"Zmieniłaś zdanie co do mnie i gadasz jakoś zalotnie"

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Serce rozpada mi się na coraz mniejsze kawałki. Brak czułości i ciepła drugiego człowieka z dnia na dzień coraz bardziej daje o sobie znać. Kiedy odkrywamy jaką miłość odgrywa ważną rolę w naszym życiu ona jakby od nas się oddała. Czujemy się samotni mino tego że mamy przyjaciół, pełno znajomych ale mimo tego dalej czujemy pustkę w sobie. Czujemy że potrzeba nam tej drugiej osoby, która samą obecnością nas uszczęśliwia, dopełnia. Osobę dającą ciepło a jednocześnie bezpieczeństwo, z która uśmiech nie schodzi z naszych twarzy. Tego mi potrzeba. Odrobinę ciepła, żeby przetrwać kolejne dni samotności.

Likes

Comments

Długo żyłam faktem, że nie potrzebuje tego, wręcz nie dopuszczałam do siebie myśli, żebym mogła być z kimś na dłużej, może już na zawsze. Często zadaje sobie pytanie. Czy ja się w ogóle nadaje do związku? Czy moje serce jest w stanie, żeby kogoś do siebie dopuścić? Czy się przed Nim otworze? Czy wszystkie niepowodzenia w miłości poszły w zapomnienie? Nie wiem. Wiem, że potrzebuje tego. Teraz, w końcu, dopuszczam do siebie tą myśl. Chce tego. Chcę kochać i być kochana. Chce tęsknić i czuć, że czegoś mi brakuje. Chce zasypiać przy nim i kochać się do rana. Chce opowiadać głupoty i rozmawiać milcząc. Śmiać się i płakać. Kłócić się o błahostki a potem śmiejąc się z tego godzić. Chce mieć to szczęście i mieć kogoś na dobre i na źle.

Likes

Comments

Mieć tą drugą połówkę dla której też będziemy połówka, a nie przelotnym romansem. Kiedy chcesz czuć, że jesteś i że masz dla kogo być. Teraz myśląc o tym wszystkim wolałabym żyć w czasach moich dziadków, kiedy istniała prawdziwa miłości, szacunek do drugiego człowieka i do samego siebie, gdzie chamstwo i złość nie czyhały na każdym kroku.

Likes

Comments