Powiem Wam, że to nie lada wyzwanie co teraz robię.. znów zmieniam witrynę. I to nie dlatego, że po prostu mam taką ochotę. Tylko niektóre sprawy życiowe się zmieniły i wszystko zostało postawione na jedną kartę. Więc skoro wszystko to wszystko trzeba zmienić,prawda? Gdy zmieniają się priorytety , poglądy to bardzo cięzki okres życia- uwierzcie mi . Dostaję masy ciekawych współprac od Was i chcę troszkę nadrobić zaległości, podszkolić się w pisowni -by ciekawiej do Was pisać to o czym myślę .

Co do rodziny...

Plany o posiadaniu rodziny były bardzo mocno przemyślane. Spotkało mnie coś najpiękniejszego w życiu- córka.
Dzięki temu czuje się spełniona,czuję że żyję. Mogę powiedzieć, że znalazłam swoje miejsce na ziemi- naprawdę.
A jedyne o czym marzę i czego pragnę to zdrowie, szczęście i powodzenie które gdzieś ostatnio zanikło. Chcę się tym dzielić z innymi. Przeczytałam gdzieś, że sami jesteśmy kowalami swojego losu i zdecydowanie się z tym powiedzeniem zgadzam. Sami musimy zadbać o naszą przyszłość ,musimy zapracować nad tym.
Pewnie zapytacie,dlaczego o tym piszę? Czy to w ogóle ma sens?

Lilli ma już półtora roku , więc to doskonały czas na rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Jest to moment podsumowań ,rozgraniczenie starego życia z tym nowym- które jest przed nami. Stary blog to byłam tylko ja- teraz zaczynamy wspólnie od początku. Idziemy razem przez życie- ramię w ramię.
Blogowanie przez pewien czas zanikło, wielu czytelników miało do mnie żal i pretensje- przepraszam po raz kolejny. Lecz ten rok był dla mnie dośc ciężki, a od dziś się otwierają nowe drzwi.

Dajcie mi szansę i możecie troszkę mnie dopingować w tym trudnym etapie,a myśle, że za pewnien czas będzie już tylko lepiej i lepiej ! I nie krytykujcie co chwilę.. tu chodzi o to by było miło i przyjemnie, spójrzcie tylko jaki okrutny jest świat wokół nas. Dajmy chociaż w taki sposób się wyluzować.

Miłego Dnia.


Likes

Comments