....i znowu przerwa , jakoś się nie układa z tym moim pisaniem . Brak czasu to chyba główny powód. Po powrocie z urlopu jakoś wszystko się spiętrzyło , i ....na nic nie ma czasu .

Wczoraj odprowadziliśmy naszego długoletniego kolegę z pracy, na miejsce ostatniego spoczynku . Wylew , cichy morderca zabrał Krzyśka nie patrząc na Jego młody wiek . Ostatnio obracam się cały czas wokół spraw ogólnie związanych z głową ,mózgiem , neurologią ...i tym podobnym . Może wynika to nie tylko z tego że  borykam się od jakiegoś czasu z moją chorobą...ale to zabrzmiało , moją . Żadna ona moja , to ona przypałętała się do mnie a nie ja do niej . Czyli można by rzec że ja jestem jej .... Nie jest to związek na partnerskich zasadach , bo ona nastawiona jest na branie ....z kolei ja za wszelką cenę pragnę od niej uciec . 

Po prostu jestem już w takim wieku , w którym grono znajomych , przyjaciół już  raczej się  zmniejsza niż powiększa . Choć może nie.... oni cały czas  są , tylko w trochę innym wymiarze ...odwiedzam ich z kwiatuszkami i świeczką.

Likes

Comments

...czas zacząć , długo się do tego zbierałem ,...ale trzeba w końcu zagaić ,
...o czym będę tu pisał , ...o wszystkim co mnie zainteresuje , rozbawi , poruszy ...w takim stopniu że pobudzi mnie do napisania własnych przemyśleń z tym związanych.
Będą to moje myśli i przemyślenia , nie każdemu muszą się one podobać i nie muszą  . Każdy ma jakieś swoje wartości którym hołduje i stara się być im  wierny .
Ja mam takie a nie inne ( o czym potecjalni czytelnicy przekonają się poniżej ).
Jeżeli to co będę pisał będzie się kłócilło z waszymi poglądami ...zapraszam do rozmowy
Za wszelkie pomyłki , błędy ...takie czy inne przepraszam , ale myśli przelewane w słowa , zdania ...były zawsze dla mnie ważniejsze niż jakieś tam kropki , przecinki , rz , ż i inne takie ...to start .

Likes

Comments