koleżanka poprosiła mnie abym na początek napisała o tym jak niektórzy ludzie traktują innych ludzi.Chodzi mi oczywiście o osoby które są na przykład traktowane jakby niczego nie znaczyli w świecie.Sama byłam w takiej sytuacji i powiem szczerze żałuje że mnie takie coś spotkało.W szkole zaczęło się od tego że miałam włama na facebooka i treści pisane z mojego konta do takiego chłopaka z mojej klasy treści które były wysyłane do niego to szkoda gadać.Na drugi dzień w szkole na lekcji czytał treść tej konwersacji myślałam że zapadnę się pod ziemię ja mówiłam że to nie ja pisałam ale niechciał słuchać tylko się zemnie naśmiewali potem było jeszcze gorzej. Raz straciłam głos na cały rok szkolny nie dość że cały czas naśmiewali się z tej konwersacji to jeszcze teksty które szły pod mój adres z powodu tego głosu.To był mój najgorszy czas w szkole miałam już takie myśli że napewno się niemieści wam  to w głowie.Dlatego wiem jak to jest być szykalowana. Nie rozumiem osób którym krzywdzenie ludzi to jest świetna zabawa niech postawią się na miejscu takiej osoby. ZANIM KTOŚ ZACZNIE SZYKALOWAC LUDZI ALBO ICH GNĘBIĆ NIECH ZASTANOWI SIĘ JAKBY ON SIĘ CZUŁ ZASTANÓWCIE SIĘ DWA ALBO CZTERY RAZY NAD TYM CO CHCECIE POWIEDZIEĆ DRUGIEJ OSOBIE CZY MOŻE JĄ TO ZRANIĆ ALBO POCIESZYĆ. TO TYLE CHCIAŁAM POWIEDZIEĆ 

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Film pod tytułem,, to" jest filmem zabawnym a niekiedy strasznym zależy od sceny w filmie.Ja na przykład sie boję tego filmu i niech mi nikt nie pisze że to nawet straszne nie jest dla was może nie ale dla mnie tak bo nie cierpie klaunów i filmów z ich udziałem 😨. Nie wiem dlaczego ale klauny są przerażające.Pewnie się spytacie po co oglądałam ten film? obejrzałam go dlatego że przegrałam zakład. Ja oceniam ten film 5/10 taki sobie był😉.

Likes

Comments

Filmy Pitbull niebezpieczne kobiety bardzo mi się podobał nie wiem jakie jest wasze zdanie, ale osobiście przypadł mi do gustu. Zresztą jak wszystkie częściej pitbulla. Na początku gdy obejrzałam ten film to się zastanawiałam o co w nim chodzi pierwszej części wogóle nie rozumiem do teraz ale te nowsze już wiem o co w nich chodzi. Moja ocena tego filmu to.....7/10 czyli dobre kino.

niejestem pewna ale chyba na cda mozna obejrzec ten film

Likes

Comments