Ostatnio spotkałam się ze wspaniałym konkursem organizowanym przed DDOB oraz DaWanda, przyznam się, że pierwszy raz miałam tak bliską styczność z serwisem DaWanda i jestem zachwycona!:)

DaWanda oferuje nam prezenty dla każdego, na wiele okazji. Ja osobiście zawsze mam problem kupić właściwy prezent i tygodniami zastanawiam się czy będzie on trafiony.. O tyle właśnie okazała się pomocna DaWanda, chyba nigdy nie przyszło mi tak szybko wybrać upominki dla najbliższych i udział w tym konkursie to czysta przyjemność.

znalazłam kilka wspaniałych rzeczy jak się potem okazało w bardzo przystępnych cenach, a myślę, że to jest bardzo ważne dla nas, nastolatek:)

1. Uroczy Pendrive dla mojej mamy.

Niestety za każdym razem "pożyczam" pendrive mamy przez co są one bardziej mojej niż jej:( Ten jest idealnym pomysłem na odpokutowani tych małych win, a najbardziej urzekł mnie grawer, który przypominałby mojej mamie, jak bardzo ją kocha mały złodziejaszek przenośnych dysków pod moją postacią :)

http://pl.dawanda.com/product/100941639-mama-grawerowany-pendrive


2. Zegarek dla taty

Mój tata jest bardzo zabieganą osobą, która mimo braku czasu bierze życia jak najwięcej. Przeglądając serwis DaWanda, kiedy dostrzegłam zegarek zdałam sobie sprawe, że to jest to czego brakuje mojemu tacie! Nie nosi zegarka, głównie dlatego, że go nie posiada. A o ile bardziej pomogłoby mu to w organizacji ! Nawet z korzyścią dla mnie, bo wiemy dobrze jak to jest czekać na tatę pod szkołą 20min w temperaturze poniżej zera, co nie ukrywam, zdarza się dość często! :)

http://pl.dawanda.com/product/108390799-black-friday-special-price-zegarek-simple-granat

3. Bransoletka dla siostrzyczki

Jak to w rodzeństwie..Kłótnie są, lecą iskry.. A jednak tak bardzo kocham tego malucha, że wyrzuty sumienia towarzyszą mi każdego dnia. Chciałabym żeby moja wchodząca w nastoletni wiek siostra miała przy sobie coś ode mnie, prezent od serca , z grawerem przypominającym, że kocham ją mimo wszystkich sprzeczek. Wiem, że spoglądając na jej rączkę z tą bransoletka nie byłabym w stanie powiedzieć niczego niemiłego :)

http://pl.dawanda.com/product/39703566-bransoletka-personalna-like-brass-chain

4. Wieszak na medale dla chłopaka

Kobiety wszystkich sportowców z pewnością nie mają lekko! Przecież romantyczny spacer w 15min to katorga i poszukiwanie miliona wymówek - natomiast przebiegnięcie 15 km to bułka z masłem, eh. Mi się właśnie trafił biegacz, a wiem, że jestem jednym ze źródeł jego wsparcia, jestem przy zanim on sam się zorientuje, że chciał sie poddać. A kilkadziesiąt medali leży bezwładnie na szafce. Znalazłam dla nich miejsce w pięknym motywującym cytatem, prezent idealny!

http://pl.dawanda.com/product/103215487-wieszak-na-medale-born-to-win-v2

5. A teraz coś dla mnie, organizer!

Każdy maturzysta wie jak ciężko jest wziąć w tym okresie życie w swoje ręce :( sama czasem się gubie między zajęciami dodatkowymi, powtórkami, sprawdzianami i próbnymi maturami.. dlatego wolny czas w weekendy musi być dopracowany co do godziny, jestem zwolenniczką brania z życia co najlepsze i w moich planach nigdy nie pojawia się leniuchowanie do południa czy oglądanie telewizji. Wole wycieczki, poznawanie nowych ludzi i zacieśnianie więzi z najbliższymi - wszystkie formy samorozwoju mile widziane :)

http://pl.dawanda.com/product/102697475-6-miesieczny-planner-dzienny-z-gumka-i-tasiemka

Organizer to coś dla mnie, bardzo go potrzebuje - w końcu nikt za mnie nie zaplanuje najdłuższych wakacji w moim życiu po maturze! :)

A dzisiaj pierwszy raz kładę się spać spokojna o pomysły na prezenty, dziękuje DaWanda! :)

Likes

Comments