Budzisz się każdego dnia.. pijesz kawę, bierzesz prysznic... Idziesz do pracy, szkoły... Stawiasz sobie nowe cele, które chcesz osiągnąć, ale gdy już coś zaczniesz nie chcesz tego skończyć.... Boisz się opinii innych, tego co ludzie pomyślą, że cię wyśmieją... A teraz zadaj sobie pytanie "dlaczego"? Mają cię osądzać za to, że starasz się? Że wchodzisz na szczyt? Że robisz to co kochasz? Najczęściej oni wszyscy zazdroszczą ci tego, że ty robisz więcej, że możesz mieć to, czego oni nie będą mieli! Kluczem do twojego sukcesu jest nie rozglądanie się na boki! Idź do przodu pewnym krokiem, a osiągniesz wszystko co tylko chcesz! Odizoluj się od tych, którzy tylko trzymają cię na łańcuchu! Zacznij patrzeć inaczej na świat! Wszystko jest przed tobą! Pokaż, że się mylili nie wierząc w ciebie! Bo ból, który poczujesz dzisiaj, będzie siłą, którą poczujesz jutro!

A więc weź się w garść, uśmiechnij się i miej głęboko zdanie innych... Rób to co kochasz, bo życie jest za krótkie, aby się przejmować, zamartwiać się.... I pod koniec każdego dnia zadaj sobie pytanie: czy dałeś z siebie 100%? Możesz dużo, tylko uwierz w siebie, bo wiara czyni cuda! I z niemożliwego czyni możliwe!
A ty z dnia na dzień będziesz silniejszy.. I gdy zapytają cię, jak to osiągnąłeś, powiesz im: gdy wy mnie wytykaliście palcami, ja ciężko pracowałem na to, co mam dzisiaj !

P.S kocham te drinki! Mają tylko 10 kcal i są idealne dla osób aktywnych fizycznie.. trenujemy, później pijemy energetyka, w którym dostarczamy sobie brakujących elektrolitów. Mój ulubiony smak- mango

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments