Hello!

Niedawno na oficjalnej stronie DDOB znalazłam tag,który stworzyli i myślę,że będzie to dobra okazja,abyście poznali mnie trochę lepiej.Wiadomo od samego przeglądania zdjęć na moim Instagramie nie dowiecie się co czuję,co mnie inspiruje ani co lubię.Samo blogowanie jest dla mnie totalną nowością i jednak to Instagram był miejscem,gdzie mogłyście mnie znaleźć :) Mam nadzieję,że dowiecie się czegoś ciekawego o mnie. Enjoy !

1. Czym jest dla Ciebie piękno?

Piękno to wszystko co nas otacza. Dla mnie pięknem są obrazy w galerii sztuki,twarze ładnych kobiet < mam lekki fetysz ładnych kobiecych twarzy > Wiele rzeczy określam mianem piękna od zwykłych budynków w wielkim mieście do cudownych żółtych taksówek w Nowym Jorku.

2. Jakim obrazkiem określisz swój dzisiejszy humor?

3.Jaki jest Twój sposób na udany poranek?

Zazwyczaj jestem rannym ptaszkiem mimo tego,że chodzę spać późno <j jestem nocnym markiem,który pracuję tylko w nocy > Udany poranek przy moim trybie życia to taki,kiedy czuję,że jestem chociaż troszkę wyspana ;)

4.Robisz makijaż codziennie?

Jeżeli mam zajęcia na uczelni lub mam ustalone,że muszę coś załatwić na mieście/zrobić zdjęcia na instagrama/bloga to makijaż robię codziennie ale nie jest on ciężką warstwą, a jedynie dodatkiem do całości.

5.Jaka jest Twoja ulubiona marka kosmetyczna?

Nie mam jednej ulubionej. Jeżeli chodzi o podkłady lubię Dr Irenę Eris ze swoją serią Provoke oraz Bielendę. Korektory do twarzy i pod oczy to zdecydowanie marka drogeryjna Catrice. Bardzo lubię cienie do oczu niemieckiej firmy Zoeva. Jeżeli chodzi o szminki tutaj głównie preferuję MAC'a ale moim ostatnim hitem jest matowa szminka z firmy Wet n Wild w odcieniu "Bare it all" - jest idealnym nudziakiem i odpowiednikiem Velvet Teddy z MAC'a. Ukochany bronzer do konturowania to oczywiście drogeryjna marka KOBO w odcieniu "Nubian Desert" oraz ocieplacz do twarzy z Catrice. Róży nie używam, jeszcze się do nich nie przekonałam ;)

Rozświetlacz jest bardzo fajny z Lovely w odcieniu Silver. Z tuszy do rzęs moim ulubieńcem jest Max Factor 2000 Calorie. Jeżeli chcecie cały post o kosmetykach, których używam napiszcie mi w komentarzach,a na pewno się taki pojawi w najbliższym czasie :)

6. Z czego składa się Twoja kosmetyczka?

Moja kosmetyczka składa się z kosmetyków podanych powyżej oraz rzeczy do pielęgnacji.

7.Gdzie najczęściej szukasz inspiracji?

Inspiracje możemy znaleźć wszędzie,nawet będąc na spacerze w parku. Ja inspiracji wyszukuję albo na Pinterest <mnóstwo cudownych zdjęć! > oraz na instagramie, na którym spędzam połowę swojego dnia haah!

8.Jakie 3 rzeczy zmieniłabyś na świecie?

Odpowiedź na to pytanie będzie znana i oklepana ale , żeby był pokój na świecie, żeby nie było głodu i aby nie było biedy.

9.Jaką cechę charakteru w sobie lubisz , a co chciałabyś zmienić?

Ciężko jest mówić o sobie w samych superlatywach ale bardzo lubię swoją upartość i szczerość < którą często ludzie odbierają , jako chamstwo, a prawda jest inna > Nienawidzę w sobie tego, że mimo iż jestem zawzięta to szybko się poddaję oraz tego, że staram się być perfekcyjna, a na dłuższą metę, tak się nie da.

10.Jaki jest najlepszy sposób aby dobrze się czuć w swoim ciele i zaakceptować swój wygląd?

Ciężko jest się wypowiadać na takie tematy, które strasznie nas dotyczą. Ja sama do tej pory nie potrafię zaakceptować swojego wyglądu, chociaż kiedyś było z tym jeszcze gorzej < czasy zaburzeń odżywiania, pochłaniająca mnie depresja związana z jedzeniem > Myślę, że każdy człowiek powinien znaleźć swój sposób na zaakceptowanie siebie, nie ma na to złotego środka.

11.Gdybyś miała możliwość cofnięcia się w czasie lub zobaczenia przyszłości, zrobiłabyś to ?

Bardzo chciałabym zobaczyć, jak potoczy się moja przyszłość, czy wszystko pójdzie po mojej myśli, czy odniosę sukces nad którym pracuję..skorzystałabym z tej opcji.

12.Jakimi trzema słowami opisałabyś swoje życie?

Zaskakujące,dziwne,śmieszne.

13.Skąd pomysł na założenie bloga?

Nowe wyzwanie,nowa pasja. Instagram to jednak moja pierwsza i najważniejsza miłość ale chciałam mieć jeszcze jakieś swoje małe miejsce w sieci. Chciałam zawsze pomagać ludziom i dążę do tego aby chociaż częściowo motywować ludzi, pomagać im zmieniać ich życie.

14.Jak wiele czasu poświęcasz swojemu blogowi?

Póki co dopiero zaczęłam ale już widzę ile czasu zajął mi sam design, dopasowanie całego contentu oraz ten post.. ;)

15.Co lub kto daje Ci największego kopa do działania?

Jeżeli sama się nie zmotywuję do nikt za mnie tego nie zrobi ale kopa potrafią dać dziewczyny z Instagrama < mam na myśli np. Kate Zacharzewską @kate.zach oraz Polę Bogdańską @polabogdańska >

ig

16.Co jest/było Twoim największym sukcesem w blogowaniu?

W blogowaniu jeszcze nic, za to w byciu Influecerem na instagramie już kilka sukcesów mam na koncie.. ;)

17.Która z ambasadorek DDOB jest Twoją ulubioną?

Bardzo lubię Lilkę Janowską! Świetna,energiczna dziewczyna z dużym talentem.

Na dzisiaj to tyle. Mam nadzieję, że dowiecie się z tego tagu o mnie coś więcej, póki co to do zobaczenia!

Likes

Comments

MASZ PYTANIE & PROPOZYCJE? 

Cześć!

Jeżeli masz jakiś problem lub po prostu chcesz się poradzić to polecam pisać na Instagram DM,ponieważ tam jestem najczęściej :)

Instagram


Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą ze mną ; napisz proszę na moją pocztę : salvagefashion@wp.pl

Likes

Comments