Ja ongi hetkel kooliga ühelpool, ehk eile oli kauaoodatud lõpetamise päev. Ametlik osa algas rongkäiguga EBS-i eest, väga lahe oli olla üks sellest talaarikandvast ja trummipõrina saatel tatsavast kambast :D Kohe tekkis mingi vaim sisse. Lõpuaktus ise toimus Estonia kontserdisaalis ja oli väga mõistliku pikkusega, kuigi diplomisaajaid jagus. Props selle eest tõesti. Lava peal keegi ei kukkunud ka, win!

Tänan kõiki, kes tulid mind kohapeale õnnitlema ja ka oma õhtuseid külalisi. Olete ilusad inimesed. Ma tegelikult ei kutsunud oma lõpuaktusele väga kedagi, aga need armsad ja olulised tulevad ju ise. ❤

Natuke sellest girlie osast ka. Kleidi ostsin uue Mohitost, paar päeva enne lõpetamist. Kingad võtsin kapist ja need on Michael Kors. Põhirõhu seadsin seekord meigile ja soengule ehk broneerisin juba aegsasti aja oma lemmiku Dorise juurde. Kusjuures naljaka kokkusattumusena oli seal enne mind üks armas EBS-i kaaslõpetaja...great minds think alike noh.

We did it 😝 !!!

Õhtul tuli pere külla nagu ikka kombeks...ja oligi see pikk päev järsku läbi. Aitäh veelkord inimestele mu ümber, kes toetavad mind.

Move your blog to Nouw - now you can import your old blog - Click here

Likes

Comments