Läbi aja olen ma katsetanud mitmeid iluhooldusi ja eri sorti pikendusi. Mul on olnud juukse- ja ripsmepikendused, viimased mitmel erineval korral, aga geelküüned on kindlasti mu eelistatuim iluteenus. Hetkel käingi regulaarselt ainult pediküüris & maniküüris, juuksurit, kosmeetikut jms külastan rohkem tunde ja vajaduse järgi. Igatahes mõtlesin näidata oma viimaseid küüsi, olen nii rahuul. Päris julge valik minu kohta...te mingi what? Kaks värvi ju ainult😂 Eriti võrreldes sellega, missugused küünedisainid muidu Eestis on popid.. aga minu jaoks ikka julge, eelmised küüned olid lihtsalt mustad, enne seda hallid, enne seda hajutatud prantslane. You get the vibes.

I wanna show you guys my latest nail design, because I'm #soinlove Guys this is a bold choice for me😂 I am really a neutral nails kinda girl, so having two bright colours on my nails is a step lol. I've tried lots of beauty treatments, but gel nails are definitely my favourite. Hope you like my spring nails❤️💗

Ma olen nii õnnelik, et küüned said korda, sest täna on Miku sünnipäevapidu ja mu küüned lähevad mu riietusega kokku hahah.

I'm so happy I got them done, since today is my boyfriend's bday party and they go with my outfit lol.

Have a happy weekend friends!
🎈

Move your blog to Nouw - now you can import your old blog - click here!

Likes

Comments

Ma tegin seda jälle ehk tellisin Zarast uued kevadjalanõud. Täiesti paratamatu, sest ma vannun, et poes ma neid ei näinud veel. Ise olen oma ostuga nii rahul, täielik leid - esiteks tõesti kenad jalas, kvaliteet väga okei ja kõige tipuks super odav hind 19,90.

I did it again..I ordered from Zara. More precisely new shoes for spring, they look so cute on, the quality is good and they were super cheap - only 19,90. I am happy!

Mis arvate?

What do you think?

Muudel teemadel, siis olen nii õnnelik, et on nädalavahetus ja saab puhata. Magasingi une täis ja pärast käisin Faehlmanni kohvikus brunchil, soovitan seda kohta soojalt! Nüüd aga kohekohe lähme vennaga koos koertega jalutama, mis on mu üks lemmiktegevusi.❤ Möödunud nädal polnud aga päris tavaline, sest liitusin Myfitnessiga ja tegin esimesed trennid. Aga jätan need trenniteemad eraldi postitusteks. Nädala tipphetk oli aga kindlasti Äriplaani tulemuse teada saamine, nüüd on ainult lõpueksam jäänud ja 15.juuni, lõpuaktus, here I come!🎓

Otherwise I am glad it's the weekend and time to recharge. This week I joined a fitness club, found out I passed an important school paper..so maybe that's why I'm feeling more tired than usual. But I started my day with sleeping in and later a lovely brunch in kohvik Faehlmanni. Now it's time to walk the doggies, can't imagine anything better right now.❤

Likes

Comments

Iga hea asi saab ükskord otsa *pühapäeva õhtused mõtisklused* See üks päev annab ikka nii palju juurde! Mõtlesingi läbi telefoni snappide näidata, mis me sülle kukkunud ajaga peale hakkasime😉

Hey dears and happy Sunday! Hope you've had great holidays. Here in Estonia it's back to business already tomorrow. We really enjoyed our weekend and here are some snaps from my iphone:

Reedel käisime sõpradega vahvlibrunchil Margot crepes & waffle's. Mingil heal lainel nende söögikohtadega, sest holy moly, no vaadake ise neid vahvleid! Maitses ka ulme hästi!!

On Friday we met our friends for brunch at Margot crepes&waffles. The best waffles I've ever had!!

Vahvliportsust ajendatult tuli teha üks pikem jalutuskäik, pärast mida oli just paras terrassil peesitada. Maiki on suht rahul, kas on aru saada?☀️ Õhtul saime aga sõpradega jälle kokku ja vaatasime kiired ja vihased üle.

After that huge meal it was time for a long walk. And then some sun, our doggy loves it! In the evening we met our friends again to see the latest fast and furious movie. What a ridiculous movie btw😂

Selline väike asi, et...saime neljapäeval uue auto!! Oleme muidugi super rahul ja õnnelikud. Eile sai kohe autot veidi pikema otsaga testitud - käisime Pärnus. Kõigepealt läksime Terviseparadiisi, ma polnud seal varem käinud ja mulle täiega meeldis. Mul oli üle pika aja selline atraktsioonide tuju, mille jaoks on see veekeskus ju ideaalne. Jalad spagetid all tegin isegi 4 m pealt veehüppe, päris korralik sisemine töötlus käis. Jama veits see täiskasvanu aju, kardab asju ja nii.
Kõhud tühjad sättisime aga Piparmünti sööma, kus ülemised pildid tehtud ongi. Väga mõnus koht, eriti kiidame teenindust!

This past Thursday we got our new car!! We are soo happy! So we took a longer trip yesterday, to Pärnu. We went firstly to the spa Terviseparadiis and afterwards we went to Piparmünt. Super nice place.

Täna on mul veidi hõre olla, sest käisime eile veel sõprade juures. Vähemalt käisin selle sõbraga jalutamas!😊 Ja praegu käisime autot pesemas haha. Netflix ja voodi kutsuvad!
Mis teie tegite?

​We had a quite long evening yesterday so today has been very lazy, but got to walk this cutie atleast😊 What have you been up to?

Likes

Comments

Heihei! Ilusat lumist reedet haha. Minul möödus see nädal nii intensiivselt, sest algas kaitsmisega koolis. Tekkis magamatus, millest omakorda üleväsimus. Pikk nädalavahetus ei oleks saanud õigemal ajal tulla! Kohe, kui kooliasjadega oli ühelpool, avastasin uue sarja, mis on praegu mu elu mõte põhimõtteliselt.😄 Mul on veel mõned osad vaadata ja siis tuleb ka postitus!
Eile aga alustasime pühasid Katharinenthali kohvikus Kadriorus. Sain kokku oma parima Mariliisiga ja veetsime mõnusa sõbrannade õhtu hea söögi ja hiljem kinoga. See oli mul esimene kord Katharinenthali külastada ja ma sain nii positiivse elamuse! Ma pole ammu mõnda minu jaoks uut kohta külastades nii meeldivat kogemust saanud.
Atmosfäär on super maitsekas ja ilus, me istusime teisel korrusel, päike paistis ja nii hubane oli. Teenindus oli sõbralik ja kiire.
Aga toidud!! Ma ei oska muud moodi seletada, kui et kõik toidud maitsesid nii värskelt ja kvaliteetselt? Ja kohv, täpselt õige. Ma kahjuks pean tunnistama, et ikka peab pettuma söögikohtades aeg-ajalt, nii et ma olin niii õnnelik, tõeline pärl on see Katharinenthal!😍

This post is about a beautiful dining experience. I've for some time wanted to visit café Katharinenthal in Kadriorg and last night I finally had the chance. I never want to get my hopes up, because ever so often I am disappointed, when trying out new cafés and restaurants. But had I had expectations, however high, they still would have been exceeded. Because wow, I fell in love with that place. The interiour is fabulous, but the food...haven't had such high quality food in a long time. Really recommend a visit! I am already wanting to return for a second visit, for brunch maybe?

Filmiks valis Mariliis The zookeeper's wife, mis rääkis sõjaaegsest Varssavist, kus üks perekond aitas oma Loomaaias varjata ja põgeneda üle 300 juudil. Sõjafilmid on alati kurvad ja kurnavad, isegi kui näidatakse seda vähest inimlikkust.
Aanyways, nüüd me hakkame Kolmeraudset järgi vaatama, sest Helen ja Kalvi-Kalle!!😂 Ilusaid pühi!💞

Thank you dear Mariliis for the pics and a lovely company!💗

Likes

Comments

Tänane päev algas nii hästi ja üldse mitte nagu meie tavalised laupäevad. Kõigepealt sain kokku ühe naisega, kes ostis mu Korsi koti ja kohe peale seda läksime Hannelega jalutama. Eile oli Miku ema sünnipäev ehk väike naps, koogid jne, nii et selline hommik oli väga vajalik ja äratas kohe üles. Eriti kuna päris karge oli õues. 10 000 sammu igatahes tehtud nagu naksti!😄

This morning started off unusually busy. First I met a lady to sell my Kors bag. And straight after that we went on a walk with my bestie. Perfect! Now, coffee☀️!

Nüüd aga sõin just hommikust ja proovin kohvi abil sooja sisse saada. Ma ei ole peale oma esimest "fitness" postitust rohkem sellel teemal peatunud, aga midagi on vahepeal ikka toimunud. Eelkõige olengi jalutanud ja sellist igapäevast aktiivsust tõstnud, oma toitumist jälgin ma niikuinii. Selleks, et keha trimmi saada peaks ikkagi veel vähem sööma või rohkem trenni tegema. Ma valin seekord selle viimase.
☀️

I haven't really updated after my last fitness post, but I've been good. Lots of walks and moderate eating. I feel like I am easying back into full fitness mode. Will keep you updated!

Likes

Comments

Na-kd shirt here, Mango jeans, Eytys sneaks here

By Hannele

Veetsin täna vahelduva eduga nii pärastlõuna kui õhtu õues. Kõigepealt jalutasime Maikiga, hiljem sain aga Hannelega kokku. Tegime pilte, käisime poes ja istusime kooli ees, kus meiega liitus mu vend. Lõbus ja hea oli💓 Mingi hetk me isegi peesitasime Maikiga terrassil tükk aega, nii et põsed õhetasid...kevad ja päike☀

Today the weather was so nice, so I spent most of the day outside. Walking and sunbathing with my pup and then later I met my bestie and my brother. It was a historic day, my friend tried riding Segway for the first time, so cute haha. She also took these pics. Lovely day!!☀

Likes

Comments

Zara Zara Zara...täielik lemmikpood juba pikemat aega. Viimased kaks ostu olen aga teinud arvutiekraani tagant. Esimese kleidi tellisin Iisraelis, leidsin kleidi kohalikust Zarast ja tellisin õhtul hotellitoas ära, lihtsalt hinnavahe tõttu. Teise kleidi tellisin, sest ma lihtsalt ei leidnud seda enam poes üles haha. Ja nüüd ma olen kinda obsessed, sest see on nii mugav, hinnavahet poodi tellides pole ja tundub, et saad täiesti uue toote (proovimata. ma ei tea, kas see tegelikult ka nii on). Täiesti hea teenus sellistes olukordades💅

I've discovered the wonders of ordering from Zara. Quite randomly actually, the first order I made from Israel, because it was just much cheaper to order from Estonian site than to buy in the store there. Second time I couldn't find the dress in the store hahah. When you order to the store, there is no extra fee and you get a lovely package. Even if this is not case, psychologically this way you feel like you've received a totally untouched item. Freshh. 💅 I'm not gonna order all the time (you still have to wait a couple of days), but it's a really good service for these kind of situtations. So convenient.

Näitan kleite eraldi postitustes😉

Muidu on olnud ju hässsti kiiire, nagu modernsetel inimestel ikka. Ei tõsiselt, ma ei tea, miks ma kogu aeg mäletan, kuidas varateismelisena mul oli tihti igav. Ja ma unistasin just sellisest elust nagu mul praegu on, palju sõpru, tegemisi & sebimist. Nii et ma ei kurda, jube hea meeldetuletus päevadel, kui ving tahab sisse tulla. Täna on aga selline vaiksem päev, olen kodus ja võtsin praegu töö tegemisest väikse pausi. Ma muide väga hindan kodukontori võimalust, nii vajalik aeg-ajalt.

Nii õnnelik ka saabuva kevade üle, nädalavahetusel käisime näiteks sõpradel külas ja sõime grillburgereid. Ma mõtlesin, et pean endale selle puhtalt viisakusest sisse väänama (liha on mu söögivalikutes viimasel kohal), aga see maitses hoopis nii hästi? Ma tegelikult olen ka päris hõivatud kooliga, sest ma "nii muuseas" lõpetan see kevad. Nüüdseks hakkab see juba reaalsena tunduma, nii et eile panin lõpetamiseks meigi aja kirja.

Ühesõnaga kogu aeg toimub midagi & I love it.

Otherwise I've been really busy with life. I am graduating this spring besides all other things. But today I have a more calm day. Really not complaining though, this is exactly how I want it deep down. 😌

Likes

Comments

Viimase kahe kinokülastusega järjest vedas nii väga. Kõigepealt käisime perega Beauty and the Beast 'i vaatamas. Ootasin seda filmi juba pikalt, aga nagu ikka jõudis see aeg lõpuks ikka ootamatult ruttu kätte. Oeh see oli nii ilus ja armas, romantiline, südamlik, põnev, humoorikas❤️ Ma olen nii õnnelik, et selle filmiga pandi täppi, Emma Watson oli selles rollis fantastiline, nagu ka kõik teised osatäitjad. Ma üldse midagi spoilima ei hakka, see film on must see! Kuigi võimalik, et see on täiega tüdrukute film.

Teine film on aga hoopis teisest kategooriast. Get out tekitas huvi kohe oma õudusfilmile ebatavaliselt kõrge imdb skooriga. Ja muidugi treileriga ka, kogu see story tundub provotseeriv ja selline really?? Really? Väga julge. Aga õnneks üldse mitte preachy film. Mitte ka õudne klassikalise ehmatan-kogu-aeg õuduka võtmes, vaid põnev. Ja naljakas. Üks huvitavamaid filme üle pika aja!

I've been so lucky these last two times I've gone to the cinema. Two totally different movies though. First up was Beauty and the beast - a movie I've been dying to see ever since I first saw the poster. And luckily it lived up to all my expectations. It was a dreamy movie, so cute, funny, interesting (in the sense that it never got boring), romantic and fully delivered the lesson of true love and beauty. All the actors were also just perfect for their roles. Go see it❤️

The second movie, Get out, was a totally random discovery. I was intrigued by the unusually high imdb score (it's classified as horror movie). It was so good! Very new and bold storyline, excellently produced. It's not a horror horror movie with jumpscares and such, more a thriller? Whatever it is, it's a quality one! Go see this one too😉

Likes

Comments

Neljapäeva õhtul saime viimaks Hannelega kokku, et teha väike recap. Ma olen hästi väsinud peale tööpäevi, aga tegelikult annavad sellised õhtud naljakal kombel just energiat juurde.

Algselt oli plaan Klaus kohvikusse minna, aga jäine tuul tegi, et otsustasime Viru keskuses püsida.😀 Sellest polnudki midagi, sest jube hubane oli seal akna ääres istuda. Tallinn❤️

On Thursday evening me and my best friend Hannele had a nice evening at Cafe More in Viru keskus. It was so cosy and we had a nice recap❤

Niii armas Hannele😍

How cute is she😍

See nädalavahetus pole veel ühte vaba hetke ka olnud. Reedel käisime sõbrannaga Peemotis söömas ja veini joomas, hästi hubane koht. Mul tekkis veiidi reede feeling, nii et liikusin edasi Kalamajja, et teiste sõbrannadega veel veini juua ja hiljem ka linnaring teha. See viimane oli viga, sest ma unustan, et ma olen vana ja jube halb oli eile olla..😂 Mistõttu oli ekstra raske käia perega kinos, vanaemal külas ja hiljem veel uuesti peol. Õnneks oli nii äge pidu, et isegi morsist piisas.

Nüüd aga pühapäeva dressid selga ja tegutsema🙄

This weekend has been hella busy. I've gone out, celebrated my friend's birthday with a cool costume party, been to the cinema with my family (next up: movie post) and even visited my grandmother. It's like that saying I need a vacation from my vacation. A really lucky problem to have though.😊

Likes

Comments

Need pildid on tehtud viimasel päeval Tel Avivis. Siis kui jume on juba maksimaalne, juuksed pleekinud, hing rahul ja tuju hea. Tel Avivi iseloomustab rannapromenaad, millega paralleelselt liigub ka linn. Sarnasel näiteks Cannes'le või Nice'le, kuigi Tel Avivi rannapromenaad on nendega võrreldes palju värskem ja modernsem. Reisimine.on.elu.

These pics are taken on our last day and last sunset in Tel Aviv. The sun set between 5 and 6 pm each evening and it was the most gorgeous sight. And the view from our hotel room allowed us to enjoy it even from our balcony. Tel Aviv is known for this gorgeous beach and promenade which runs parallel to the city. Similarily to Nice and Cannes, although Tel Aviv promenade is much more fresh..

Need nike huarached olid mul täiesti asendamatud jalatsid sel reisil. Ostsin need aasta eest Milanost ja väga palju kandmist nad saanud pole. Aga see mind üldse ei häiri, sest see aeg jõudis kätte just nüüd, kui mu stan smith'id on häbematult palju vatti saanud, pesemata ja kulunud. Kleit on aga H&M'st. Viimasel päeval oli ka pea 30 kraadi sooja, mis tõi ranna paksult rahvast täis. Ilmaga...nagu kõige muugagi, meil vedas väga. Tel Avivis pole tegelikult üldse suvi veel, aga me saime selle esimese sooja nädala seal veeta. Vihma me ei näinud ja külma ei tundnud...tänu sellele (ja mu heale pigmendile) oleks jume põhjal nagu Tais käinud.😊

Esimene nädal tööl hakkab läbi saama. Traagiline kui kiiresti aeg läheb, hea meelega peesitaks veel Iisraeli päikse all. Selle asemel alustasin päeva hambaarsti külastusega, mul oli üks auk ja see oli esihambas, mis on mu suurim hirm olnud. Korras hambad on isegi rohkem elu kui reisimine for reaalz. Pärast aga jalutasin koju, sest päike. Kutsusin venna ka külla ja õhtul kohtun bestie'ga. Ah käib see elu siin kah.😉

During this trip I also found a new love for my Nike huaraches. I purchased those on my trip to Milan last spring, but hadn't got too much wore out of them. But for this trip they were ideal, since all my other sneakers are so worn and I am not planning on buying a new pair just yet. So fresh and comfy shoes❤ This cute dress is from H&M. We had so much luck with the weather on our trip. No rain, only sunshine. This day it went up to 30 degrees and the beach was packed. Yeah, Tel Aviv treated us really good.

But now we're back home, almost one week already..crazy how time flies. Luckily it's sunny here too, so after my dentist visit this morning, I walked home for the first time this year. Podcast playing and spring in my step💗

Likes

Comments