Intrigeeriv pealkiri kas pole? Ja tegemist pole isegi clickbait pealkirjaga, vaid see on hoopis maailma parima podcasti nimi! Avastasin kaks suve tagasi enda jaoks podcastid ja ma ei saaks selle üle õnnelikum olla!! Võib-olla mulle ainult tundub nii, aga eestlaste seas pole podcastide kuulamine vist niivõrd levinud. Näiteks rootsi keelseid häid podcaste on niii palju ja vahepeal juba tundus, et igal teisel blogijal tekkis oma podcast seal. :) Nii et korraks back to basics - mis need podcastid üldse on? Põhimõtteliselt võib neid raadiosaadetega võrrelda, tehniliselt öeldes on tegemist digitaalse audiofailiga haha.
Mina kuulan 99% ajast oma pod'e töö juures. Näiteks lähen ma niii palju õnnelikumalt töö juurde, kui on midagi väga head kuulata. Teine olukord, kus podcastid on kujunenud minu silmis asendamatuks on lennureisid!
Olen kahjuks või õnneks selline, kes ei suuda heale asjale vastu panna, nii et binge kuulan podcaste väga kiiresti lõpuni. Tänu sellele aga avastasingi ühe parima asja üle pika aja - nimelt My dad wrote a porno podcasti.
Tegelikult pealkiri annab sisu päris konkreetselt edasi. Nimelt podcasti juhi, Jamie, 60 aastane isa (kirjanikunimega Rocky Flintstone) kirjutaski...erootilise (jutumärgid oleksid tegelikult väga omal kohal siin :D) novelli. Selle asemel, et kõrvad kinni katta ja guusfrabatada, nagu mina ilmselt reageeriks..kutsus Jamie oma sõbrad Alice ja James'i kampa ja alustas podcastiga, kus nad igas osas, hirmnaljakate kommentaaride saatel ühe peatüki ette kannavad. ​Way to embrace your parents! Minu jaoks on see naljakaim podcast, mida olen kuulanud, briti huumor parimal kujul! Ainult töö juures või üldse avalikus kohas on seda raske kuulata, sest naeru tagasi hoida on v õ i m a t u!

Head kuulamist! Rohkem podcaste kõigile!!😄

Design your blog - select from dozens of ready-made templates or make your own; simply “point & click” - click here!

Likes

Comments

Tere ja ilusat nädala algust kullad! Ma olen niii väsinud 😄 Nagu lubatud tulevad fotod eilsest esimesest advendist Jõuluturul❤️

This girl! Hannele, üks tähtsamaid inimesi mu elus. Alati nii positiivne, ettevõtlik, lõbus jne :)

Jõuluturg oli muidugi hubane, ilus ja tekitas kuhjaga jõulumeeleolu. Üllatavalt palju oli huvitavat kaupa ja söögi-joogi valik oli ka mitmekesine ja isuäratav. Me aga soovisime kuskil sees ja soojas jutustada, nii et istusime lähimas Caffeines maha.

Whyyy Caffeines ainult ühekordsed nõud on 😄

Loodan veel vähemalt korra Jõuluturule jõuda, seal ja üldse vanalinnas on nii mõnus! Aitäh Hannele selle mõnusa päeva eest❤️

Likes

Comments

Finally saan teile ühe outfiti postitada. Nimelt külastasime täna Hannelega jõuluturgu ja ta on alati abivalmis pildistama ja gets me selles osas. :) Jõuluturust kirjutan eraldi juba homme.

Mantel, müts ja kott - Zara, püksid Vero Moda ja UGG Australia saapad

Viimasel ajal on Zara absoluutselt mu lemmikpood. Ma ei ole tavaliselt üldse mütsi inimene, aga see müts on küll täielik lemmik. Seljakoti trend jõudis ka minuni, kuigi seni olen seljakotina veel vähe kandnud, võtab kuidagi harjumist. Mantli soetasin aga meie Helsingi tripil.

Praegu ma lihtsalt lebotan, sõime just elukaaslase küpsetatud pitsat ja nüüd rüüpan šampat :D Homme lähen üle pika aja tagasi tööle, isegi ootan tagasi rutiini ja muidugi igatsen kalleid kolleege. :) Ilusat esimest adventi <3

Likes

Comments

Eile oli meil jälle kinopäev, nimelt esilinastus Allied koos Brad Pitt'i ja Marion Cotillard'ga. Käisime kusjuures jälle sviidis, mulle nii meeldib Ale coq sviidi saal - vähem inimesi ja rohkem ruumi. Kuigi mõlemal korral on ka seal olnud inimesi, kes konkreetselt ei hoia oma suud terve filmi ajal kordagi kinni? Eile olid kaks meest, kes istusid saali teises otsas ja ma kuulsin kõiki nende nädalavahetuse detaile? Sick, kui nad oleks minu kõrval istunud, ma oleks ikka väga teravalt neile öelnud. Või on see mingi normaalne käitumine, mida ainult mina ei mõista? Et nagu pole sõpra ammu näinud ja hingel on palju muresid, lähme kinno? 😀 Keeruline mul nende inimestega, kes teistega enda ümber üldse ei arvesta. Aga okei, see väike rant nüüd läbi, aga ma tõesti tahaks kuulda teie arvamust selle koha pealt?

Teine märkus sviidi kohta on mul veel haha. Nimelt saal on super, aga see "baari ala" on nii vanamoodne ja mitte heas mõttes. Sellised sauna eesruumi valged nahkdiivanid jne. Tegelikult piisaks kasvõi ilusatest uutest klaasidest ja kõrtest. Ah ma ei tea, lihtsalt minu selline tähelepanek ja ideed. Jack Daniels coca zeroga maitses ikka sama hästi 😉

Okei vau, jõuan lõpuks ka filmi ja postituse poindini! Kõigepealt ma lihtsalt ei saa üle sellest kõmust ümber selle filmi ja kui...irooniline see on? Nimelt on see filmi stsenaarium kohati väga sarnane mr and mrs Smith filmile. No sellele samale filmile, mille pärast Jennifer Aniston ja Brad Pitt omal ajal lahutasid. Kes ei tea, siis samasugused kõlakad ja actual lahkuminek käivad kaasas ka selle filmiga. Nagu...full circle.

Õnneks oli film eelmainitust palju parem! Isegi väga hea. Ajastufilmid on nii kihvtid, Marion Cotillard'i ilust ei saa ma iial üle ja jah. Ei oskagi muud öelda, sest filmi sisusid mulle ümber kirjutada ei meeldi (imdb oskab seda palju paremini), julgen vaid soovitada oma silmaga üle vaadata. Ja hoiatada, et oht on kinos nutta.

Jaa mu look, see imeilus pluus on Stradivariusest

Have a nice weekend! :)

Likes

Comments

Uued saapad (või kingad?) Aldost, hetkel poodides olemas ja allahinnatud!

Tere ja ilusat esmaspäeva! Mina sain täna uued hambad, haha. Just nii randomilt ja spontaanselt kui see kõlab, see ka juhtus. Nimelt ärkasin eile üles ja peale hambapesu peeglisse vaadates avastasin, et esihambast on kild väljas. Kuna eile oli pühapäev ja olemine ka eelmise öö peost hõre, pigistasin silma oma naeratuse kohapealt kinni. Täna aga võtsin arstil käigu ette. Tuleb välja, et pean kõik esihambad oma pekkis hambumuse tõttu ette võtma, nimelt mu alumised hambad kulutavad ülemisi. Tõesti kujutage ette seda tunnet, kui olete peolt tulnud ja avastate sellise tüütu asja, millega peate tegelema.😄 not fun! Aga iga asi juhtub ikka põhjusega, sest mu "uued hambad" on nii armsad ja ilusad.
Muidu jõudsime nädalavahetusel kinno, M vanemate juurde, poodidesse ja nagu juba mainitud - peole. Täna aga käisingi hambaarstil ja hiljem koolis. What have you been up to?

Likes

Comments

Mu taaskord Nizzas veedetud sünnipäeva päev oli imeline. Pärastlõunaseks janukustutuseks ja people watchimiseks valisime Le bar W, mis asub promenad de Anglais'l Westminsteri hotellis. Kes Nizzas käinud, oskab järgnevat hinnata: see baar küll asub promenaadi ääres, aga on ikkagi eraldatud haljastusega ja asub natuke kõrgemal, nii et seal on võrdlemisi rahulik istuda. Samuti oli rahvast vähe.

Interjööri põhimõtteliselt teevadki sametist tugitoolid ja õhkkonna lõid meie jaoks kaks väga väärikas eas prantslannat, kes end kohvitassi ja sigareti ääres teineteise tegemistega kurssi viisid. I live for these kind of moments.


nii mõnus reisipilte vaadata... making me feel somekind of way <3

Likes

Comments

Saime oma uue kodu võtmed suve keskel kätte ja oleme sellest ajast kodu sisustamisega tegelenud. Võib öelda, et nüüdseks lõpp juba paistab. Olen kodu ja siia valitud esemetega väga rahul, kõik sobib selle kohaga ja omavahel valatult kokku. Minu meelest on interjööri loomisel ülimalt oluline arvestada maja/korteri "loomusega". Kohandasin siia mööblit valides väga oma maitset meie kodu üldise välimusega, näiteks must matt köök, millest olen unistanud, ei sobiks siia absoluutselt, mistõttu pidin sellest ideest kohe loobuma.
Võin vist ka avalikult välja öelda, et minu arvamus on domineerinud. Olen kodu sisustamisest unistanud nii kaua ja see on minu jaoks väga oluline. M on kohati küll väga mu valikutes kahelnud, aga nüüdseks õnneks mõistnud, et mul tõesti oli visioon ja valitud esemed sobivadki kokku. :)

Näiteks on meil kaks kuuest söögilaua toolist just need iludused, mis Askost leidsime. Mäletan täpselt seda nägu, millega mind vaadati, kui ütlesin, et erinevad toolid võtame. Aga mulle matchy-matchy üldse ei meeldi.
Toolid igatahes on imekaunid. Läbipaistvaid toole on turul teisigi, aga mulle meeldivadki võib-olla ühed veel peale nende... Ei, minuga ei ole lihtne😂

Karv on Hemtexist

Likes

Comments

Ma tunnen end kõige paremini just sellises sunkissed ja relaxed suvises olekus. Seda on mu meelest siin selgelt näha, et tunnen end hästi. Sephora kott ja Starbucksi cold brew ei tee ka halba muidugi haha. Tegelikult pole ma talvepõlgur, ma armastan nelja aastaaega, aga mu nahk justkui pole külmema aja jaoks loodud, nii kuiv ja käest ära, ükskõik kui palju vaeva näen. Päikese käes aga päevitun päevaga pruuniks ja olen enda meelest kaunim kui mil iganes muul ajal. :) Samuti võin päikese käes peesitada üüüükskõik kui kaua, M kunagi ei saa aru, kuidas ma ei taha ujuma kaasa tulla, võib-olla alles iga kolmanda korraga...

Nizza 2016

Dress from Zara, sunglasses MiuMiu

Sellest reisist pommitan teid veel mitme postitusega, sest mul polnud sellel ajal päris blogi, nii et vaim valmis! :D

Likes

Comments

Hei ja ilusat laupäeva kullad! Mina sõidan mööblipoodidesse nagu ikka ja hiljem hakkan homseks isadepäeva lõunaks valmistuma. Mis teil plaanis on?

Hiljuti sain peale tolliga jauramist lõpuuuks kätte oma Kylie lipkiti. Mu kavalus tellida tasuta saatmise ajal oli tänu tolli tasule suht 0:0, aga see selleks...
Muidu ma pole sugugi mingite celebrity kollektsioonide austaja, aga selle kosmeetikaga on Kylie küll täppi pannud. Eks seda tõestavad ka ulmelised müüginumbrid.
Valisin tooni kaua, sest mulle see väga pruun nude üldse ei meeldi. KokoK on roosakam.
Pakend kohe tekitab kättesaamisel excitementi ja ka liquid lipsticki olen juba hakanud väga armastama. Ainult see huulepliiats meeldib mulle küll ainult eraldiseisva tootena, koos pulgaga tuleb mulle mitte sobiv toon.
Kokkuvõtvalt soovitan, kui Eesti toll välja jätta :)

Likes

Comments

Mu meelest selleks, et argipäev oleks armas argipäev, piisab üsna väikestest asjadest. Minu jaoks teevad tööpäevad näiteks mõnusamaks head lõunad kolleegidega, hea kohv, podcastid, uuendatud spotify playlist jms.
Ka õhtuti tasub vahel võidelda unega ja midagi ette võtta. Mulle meeldib teha väikeseid üllatusi, selle nädala üllatuseks valisin Ale coq sviidi külastuse. Tegi meie jaoks muidu tavalise kinoskäigu suti huvitavamaks. :)
Oli filmi Saabumine esilinastus. See oli nagu armastuslugu tegelikult, with a touch of aliens, haha. Pikk tundus kuidagi, aga pigem vaadatav...ufo filmi kohta, isegi oli enamvähem huvitav storyline.

Lõunal käisime töökaaslasega aga vahelduseks sushi cafés ja pärast lubasin veel endale Blenderi imehea cappuccino. :) mulle heaks tujuks piisab või nii.

Aitäh teile ilusate soovide eest! Smile more!

Likes

Comments