Znalezione obrazy dla zapytania inspirujące zdjęcia ludzi

Nie chcę, żeby moje życie było nudne

Chcę, żeby było ciekawe. W przyszłości chciałabym zwiedzać inspirujące i ciekawe miejsca, cieszyć się ze wszystkiego co wokół mnie otacza, spełniać marzenia i mieć szczęśliwą rodzinę niczym ta z reklamy. Kiedyś na pewno wszystko się spełni. Dlaczego jestem taka pewna ? Ciągle staram się do tych celów przybliżać. Pozdrowię was jak już będę na szczycie :D

Dobra, zabrzmiało to strasznie chamsko. Ale mam do was prośbę. Też mnie pozdrówcie jak tam będziecie. Wierzę w was :) Wasze cele też się spełnią, tylko .... Czy ty na pewno wiesz jakie masz cele? Wyznaczyłeś sobie chociaż jedno takie najskrytsze pragnienie, które chcesz spełnić ? Jeśli tak, to się cieszę. Zostało ci tylko rozpisanie małych kroków, które będziesz realizować.

Znalezione obrazy dla zapytania marzenia

To bardzo skłania do refleksji. Może zacznijmy od początku. ,, Sukces możesz odnieść tylko jeśli Twoje marzenia są większe niż Twój strach ". Logiczne, bo strach przed spełnianiem naszym marzeń może je zabić. Dam wam taki przykład : chcesz zostać youtuber'em, ale boisz się opinii kolegów i koleżanek z klasy lub też rodzeństwa. To normalne. Jednakże warto to sobie odpuścić? Wolisz nie wystawać od społeczeństwa ? Zastanów się, czy jest więcej korzyści czy strat. Pomyślmy ... Zalety : poznasz innych ludzi, którzy robią to samo co ty lub tych co cię oglądają, zajmiesz swój wolny czas i nie zaznasz nudy, poczujesz ogromne szczęście nawet jeśli dostaniesz te dwadzieścia subskrypcji. Hmm a wady ? Jedynie ktoś inny cię może pognębić za to że spełniasz swoje marzenia i wystajesz poza program. Z pewnością też będziesz się nudził, bo przecież nie będziesz miał czym się zająć. Twoje samopoczucie będzie gorsze, a kiedy staniesz się emerytem i będziesz chciał powspominać sobie swoje przeżycia powiesz : ,, Yy, a co ja w ogóle ciekawego robiłam/em ? Spełniłam/em jakieś swoje marzenia ? Kurde no, chyba nie. Choć w sumie... Tak! To o wyjeździe na basen! Ale i tak było nudno ... " Więc teraz jak myślisz, lepiej wybrać strach czy cel ?

No i druga część : ,, Twoje czyny większe niż Twe słowa". Co przez to rozumiesz ? Nasze wypowiedziane marzenia mają być tylko początkiem całej przygody. Przecież możesz sobie powiedzieć: Będę miała płaski brzuch! No ale musisz być wytrzymała i twoje czyny ( w tym przypadku ćwiczenia czy trzymanie odpowiedniej diety, chociaż nie jestem w tym żadnym specjalistą ) muszą być większe niż twoje myśli, słowa. Czyli nie może być tak że to co powiesz będzie tak samo ,,mocne" jak twoje dokonania. Na przykład kręcisz hula hop raz na tydzień czy dwa tygodnie przez 5 minut. To się po prostu nie kalkuluje. Musisz z siebie dawać 100% ( nie chodzi oczywiście o to, żebyś siebie katowała po 2 h kręcenia dziennie i bez żadnej przerwy w tygodniu, z resztą wiecie o co chodzi :) )

No i na takie podsumowanie mogę powiedzieć tylko, że sukces osiągniemy ciężką pracą i pokonaniem strachu przed spełnianiem tego celu. Jeśli nawet nie wiesz jakie masz marzenia po prostu zastanów się przez pięć minut co lubisz i co potem możesz z tym zrobić. Kochasz pisać ? Załóż bloga lub napisz książkę ( może i na wattpadzie jak chcesz ? ) Kochasz tematy wojenne ? Pogłębiaj swoją wiedzę, a w przyszłości zostań historykiem, czemu nie ? Kochasz planetę i chcesz dbać o jej dobro ? Sadź drzewa, zbieraj śmieci, zrób projekt w szkole, który zachęci wszystkich do podobnego stylu życia. Jest wiele takich opcji, ale od ciebie tylko zależy, którą wybierzesz.

Jeśli chcesz, możesz mi pomóc ;)

Pokaż tego bloga innym, może i im pomogę. Proszę skomentuj moją pracę, czy ci się spodobała :D

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments