Jak zacząć?  Może od początku...
Życie zmienia każdego... Kiedyś byłam szczupłą dziewczyną z lekkimi defektami sprzed utraty wagi. Jednak czułam się dobrze w swojej skórze.

Teraz po upływie kilku lat są dni kiedy nie poznaje się w lustrze. Nie lubię na siebie patrzeć... Zakupy to dla mnie męka.

Niedługo zacznę nowy etap życia... Nową dekadę przygód. Więc postanowiłam zrobić w końcu coś tylko dla siebie. Czas zostawić przeszłość za sobą gdzieś głęboko w pamięci.

Chcę osiągnąć powoli małe sukcesy. Jednak chcę dojść do tego sama bez specjalistów. Opierając się tylko na tym co już wiem czytając blogi, książki, artykuły, porady itd teraz internet jest tego pełny.

Chciałabym umieścić tutaj fajne-sprawdzone prze ze mnie lub znajomych-zdrowe a przede wszystkim szybkie i niedrogie przepisy; wyzwania 30 dniowe oraz efekty swoich treningów i żywienia.

Metoda małych kroczków to właśnie to czego często potrzeba.

1. ZMIEŃ SPOSÓB MYŚLENIA O SOBIE...
...a wtedy wszyscy dookoła będą postrzegać Cię inaczej...

2. Zacznij od małych celów...
...to daje motywację do działania i sprawia, że tak łatwo die nie poddajemy...

3. Nie porównuj się z innymi...
...każdy z nas jest inny, każdy organizm reaguje inaczej, więc nie warto przejmować się gdy znajomi szybciej osiągają swoje cele...

4. Nie spiesz się...
...co nagle to kontuzja, bądź obiektywna i realnie patrz na swoje cele, lepiej jest robić coś wolno a dokładnie niż pójść na ilość i sprawić by nasze ciało cierpiało drugiego dnia...

5. Motywacja...
...znajdź osoby z którymi będziesz się nakręcała na kolejny trening...

6. Cukier...
...jedni nazywają go "biała śmierć" inni nie mogą bez niego żyć, Jednak wiem,że nie jesteśmy w stanie wykluczyć całości menu bo wszędzie znajdzie się trochę cukru, ostatnio dowiedziałam się, iż samo zmniejszenie ilości spożywanego cukru daje efekty-w trochę dłuższym czasie...

💪 tak więc powoli zaczynamy metamorfozę...

ALEXA

Likes

Comments